|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novemberke
23.3.2005 22:03:06   
Teni_
Pa smo spet na vrhu, da se ne razgubimo. Danes smo zraven dobile eno novo, kar me zelo veseli. Da nas bo le čim več. Katera ima zdaj naslednja pregled?

LP,
Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Novemberke
23.3.2005 23:23:16   
nogometas
Jaz jih imam zdaj kar skoz... v torek naslednjega... in me je kar strah it nazaj k temu čudnemu G, ki se mi zdi, ni čisto pri stvari...:(
Ampak jaz se počutim OK, veliko počivam, me pa boli križ in joški za znort... kdaj se to neha? :nosecka: :sloncek::zmeden2:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Novemberke
24.3.2005 8:04:05   
lavra
Jutro!

Jaz mam pregled zdejle ob 11- ih. Sem kar mal živčna, ker ne vem kaj vse me čaka:(, pa tud mojga ne bo zraven, ker je danes začel delat v novi službi in je še prehitr za izostanke:)-.

Naslednjič pa vsekakor gre zraven. Kaj pa ve? Grejo vaši zraven in vas držijo za rokce?;)

Drugač pa se mi zdi, da so mi joškice podivjale in da na vsak način hočjo iz modrca:)-:)-

Slabo mi je čez cel dan, ampak čist po malem( glih tolk da mi je!!):(

Povejte mi kako je kej z želljami po cigumigu?:ups: Z mojimi je bolj slabo:(( (Pravijo pa, da nas bo kasneje začel razganjat:bravo::sloncek:)

Lavra:muca:



(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Novemberke
24.3.2005 8:16:08   
Julijana
ja tele joškice pa kar razganja, meni so se sedaj mal umirile tako da sedaj bolijo samo bradavice, slabo pa mi je že drugi teden zapovrstjo tako da se še s čajem matram.
Moje želje po cigumigu:ups:so kar velike.
Na pregled tudi moj ne bo šel zraven ker sva privat in ne moreva oba manjkat.
Lara poročaj kako je bilo na pregledu, jaz ga imam v sredo, potem pa poveva staršem in bratoma.
lp:kava:j

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Novemberke
24.3.2005 8:32:11   
wawa
Ahoj en lep dobro jutro vsem zaspankam!


Jaz vsak dan težje vstajam, danes me je dragi moral skoraj z vodo polit, da sem se premaknila:)-:)-:)-:)-

Lara nujno poročaj takoj ko se vrneš.......saj veš smo full firbčne....

Moja želja :sloncek: je še kar, samo sem ponavadi tako utrujena......razen seveda, pretek sobota nedelja, ko pa manj delam.....takrat pa :sloncek::sloncek:

Saj res prvi pregled, moj dragi bi full rad šel zraven, sam ne vem kako je s tem, namreč prvi UZ je vaginalni:zmeden::zmeden::zmeden:.......samo po drugi strani naj se pa kar navadi na take prizore:)-:)-:)-:)-

Slabo?....tudi danes ni sile s tem:bravo::bravo:


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Novemberke
24.3.2005 9:16:37   
Teni_
Ne vem, mogoče se bom tudi jaz morala it danes malo pokazat. Sem prejopazila malo krvi na wc papirju. Resnično malo in samo, ko sem šla na vodo, tako, da ne vem kaj je to bilo. Sem klicala in je rekla, da naj počivam, potem pa se pridem pokazat, če še bo kaj. Zdaj zaenkrat na srečo nič ni.

Slabosti so zgleda za mano, ker mi danes ni več nič slabo(je en teden okoli, tako je bilo tudi 1.).

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Novemberke
24.3.2005 9:29:17   
dd75
Jaz mam pa pregled jutri:) in komaj cakam, obenem me je pa malce strah saj sem bila cel vikend bolna z vrocino:hudicek:. No, sedaj se pocutim o.k., slabo mi ni, joskice malce bolijo...kar se tice pa :sloncek::sloncek:je pa tako, tako...
Partner bo sel z mano na naslednje UZ, ki ne bodo vaginalni, sedaj pa komaj caka na slikico od najine:duda:, saj je iz prve kontrole nisem prinesla, ker se je videla samo vreckica.
No, lepo se imejte, vam pa javim kako je bilo na UZ.9nebesa

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Novemberke
24.3.2005 10:35:38   
Še ena T
Živjo punce.

Jaz sem bolj pozna novemberka. V katerem tednu je najbolje opraviti prvi pregled, da se že kaj vidi?
Sicer ne verjamem, če bo pri naročanju kaj upoštevala moje mnenje, ampak vseeno.

Vsem želim lep dan in upam, da se nam kmalu pridružijo še nove:nosecka:.

LP:rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Novemberke
24.3.2005 10:50:13   
nogometas
Prvi pregled... moj je bil prava mora...moj G me je čisto zatrl, najprej je rekel, da mu vse skup zgleda kot SS, pol je gledal še z UZ in je rekel, da je vrečkica čist nepravilno oblikovana (v resnici se je šele gnezdila), pol sem šla pa po drugo mnenje na urgenco. Datumsko sem bila konec 7. tedna, vendar sem zanosila zelo pozno in je bila vidna samo 11mm velika vrečkica z mehurčkom, čez dva dni pri prim. Cerarju (ki ima zelo dober UZ) pa tudi 5mm plodek...ki mu je celo bil srček! Zdaj spet čakam na pregled pri mojem G - čudaku, bogve, kaj bo videl... Upam T, da tvoja izkušnja ne bo tako "bitter".
LP VSEM :nosecka: IN VELIKO :sloncek::sloncek::sloncek:, MEN še vedno paše za znort, čeprav me je mal strah...
LP
J.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Novemberke
24.3.2005 10:55:07   
Julijana
pri meni je setra rekla za datum, vprašala me je koliko zamuja M in tako me je naročila za 8t ker pravi da se bo takrat že videlo:duda:. Vse ostalo pa naj počnem kot dosedaj in naju poslušam telo, če pa bo kaj narobe -bolečina izcedek, pa takoj ležat.
Mojca ti pa kar počivat - meni pa je še kar slabo, ne sicer skoz pomal čez dan zvečer pa najbolj tako da res nevem zakaj se reče jutranja slabost ker mi zjutraj sploh ni slabo.
A ne kolk bomo imeli grdo vreme za veliko noč.
LPJ:sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Novemberke
24.3.2005 11:05:29   
chips
Jaz imam pa pregled šele 3.5.!
Nuhalno pa 18.4.(me že mal firbec daje)
Ne vem zakaj mi G ni hotel dati bolniške.Dal mi je samo potrdilo za premestitev na drugo delavno mesto!!!
Sedaj sem pa še naj slabšem kot prej!!!
Ne vem kaj naj sedaj naredim.Delam v gostinstvu odprto imamo do 23-ih.Vikende pa do 1 zjutraj .Jaz pa sem že ob 18-ih tako zmatrana da ne morem nič več,delam sicer sama v kuhinji(podobno mcdonalds-u).Kaj naj naredim da pridem do bolniške???


:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Novemberke
24.3.2005 11:43:20   
nova_mamica
Cau, jst mam tud rok novembra. Uceraj sem bila na prvem pregledu in je vse ok, videla sem srcni utrip, pregled pa ni nic bolec. Naslednji pregled imam 22 aprila, takrat bo sel pogledat tudi moj dragi. Na prvem pregledu me je cakal v cakalnici ves zivcen 9nebesa, potem ko sem mu povedala za utrip se mu je pa kar smejalo :love:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Novemberke
24.3.2005 12:00:25   
chips
Zakaj pa ni meni nič rekel za utrip?Samo rekel je da je vse v redu!Moj me je tudi čakal v čakalnici!
Ves živčen,pol sem mu pa pokazala slikico si je pa kar oddahnil.

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Novemberke
24.3.2005 12:43:30   
lavra
Pozdravljene!

Cela in zdrava, predvsem pa presrečna se vam oglašam po opravljenem prvem pregledu:bravo:. Ni blo hudo. Navaden pregled maternice, sonda v vagino, in že sem videla moje drobceno bitjece, kako velik je, in kako mu bije srčece:love::love:. Skor sem se razjokala, ko sem klicala dragega in mu povedala, da je vse OK in da sem noseča 7t in 5d.( Jaz sem skoz misla da je 6t)


Vglavnem čist sem hapyyyyy!:bravo::bravo:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Novemberke
24.3.2005 12:50:42   
wawa
:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


Kako lepa novička, uf to je pa tudi fajn noseča si en teden več kot si mislila......

Čestitke ob prvem pregledu, ena:rozica: za bodočo mamico, en :metulj: za bodočega atija, ter en :angel: za malo pikico.

lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Novemberke
24.3.2005 15:36:41   
lavra
Hvalaaaa!

Prej so me nepričakovano prekinli pri klepetanju na RR, zato sem morala kar hitro nehat, ker še noben ne ve za nosečnost in jim bova povedala danes!!:bravo::bravo: Komaj čakam na reakcije:bravo: Sam upam, da zdaj ko nimam službe, ne bo prvo vprašanje: Ja kaj pa tvoja služba?!:(

Ne vem če se ne bom kr razjokala. Zdaj mam pa še razgovor v torek za nov šiht, pa sem še vedno v dilemi, kdaj povedat.:zmeden:

Pregledi se bojo zdaj kar vrstili: 31.3. lab., 11.4. G.in materinska šola, 20.4. pregled v MB, v glavnem koledar prireditev :)- je poln!

Drugač je pa otročiček velik 1.4 cm, kar je normalno za to starost.

Wawa hvala za darilca, in tudi vam vsem skupaj en velik :rozica::rozica::rozica:


Lavra:muca:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Novemberke
24.3.2005 20:10:45   
Teni_
Lavra, od kod si ti? Kako to, da imaš pregled v MB?

Pri meni je zgleda vse OK.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Novemberke
25.3.2005 15:01:25   
Urša
Ja, Bravo MojcaH! Nism vedla, da si ti tud! Sej si se mi zdela neki sumljiva zadnjič, ko sem sporočila novičko. :love: Čestitke! :bravo::bravo::bravo:
Jst sm zdej noseča nekje 6 tednov in krvavim že en teden, sm na bolniški, na vsake 2 dni na urgenci... tko da nč luštnga zaenkrat. :( Sam morm bit optimist! Vidi se pa samo vrečka-10mm, ploda pa nič, tko da sem verjetno kasnej zanosila, ker se mi ciklusi še niso poštimal od poroda... Naslednji četrtek se bi pa že moglo videt, drugače neki ni vredu in bo treba sčistit. :(
Nogometaš, ful sm vesela zate, ker imaš plodek! 9nebesa Upam, da bo pri meni tudi tako. ;)

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Novemberke
25.3.2005 20:03:19   
Teni_
Ja, jaz sem tudi tukaj.

Joj, upam, da se bo vse uredilo. Pri meni zgleda, da je bila tisto čisto slučajno, da je bilo malo krvi, ker se zdaj na srečo ni več pojavila.

LP,
Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?