|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popoldan?
14.9.2009 13:26:45   
barni
Zdravo!

Nasa pupa se uvaja, stara je 22 mesecev.

Zanima me ali zjutraj tiste, ki peljete otroka pred sedmo v vrtec, daste otroku zajtrk ali mora pocakati na osmo uro, ko je na urniku zajtrk v vrtcu?

Pa za popoldan, kosilo imajo ob 11.30; ko pridejo domov in skuhate kosilo zase in za moza ali tudi otrok se enkrat je kosilo skupaj z vami okoli 17 ure?

Malo se lovimo, ker smo novinci v tem. Prej se je merkala doma.

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 14.9.2009 13:58:56 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana
14.9.2009 13:35:06   
pety78
Ja, zjutraj pojesta zajtrk, ali vsaj kako šalco mleka ali kakava. Popoldan pa imamo tudi malico oz. bolj  večerjo...Smo šele okoli 17:30 doma, ponavadi še kasneje, ampak pred tem pa še pri tašči jesta kosilo okoli 15. ure. 

_____________________________



(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana
14.9.2009 13:43:17   
Lejči
Popoldne skupaj pojemo kosilo, zajtrk jesta pa samo v vrtcu (v vrtec prideta malo pred zajtrkom).

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana
14.9.2009 13:58:08   
barni
Ce prav razumem potem otrok poje dve kosili na dan? TIsto v vrtcu in se potm doma?

No saj se mi je zdelo, da samo tisto v vrtcu ne bo dovolj. SAmo prej je imela ob petih popoldne malico kako sadje ipd zdaj pa bo jedla z nama kosilo.

(odgovor članu Lejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 14:04:06   
ledenaa
Kot prvo: ne vem zakaj bi otrok kaj moral
če je lačen dobi že doma,če ne počaka da imajo v vrtuc zajtrk
Kosilo doma jemo okro 15 ure in takrat vsi jemo

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana
14.9.2009 14:06:48   
piko12
Moj pred vrtcem spije mleko, ko pa pride domov, vedno nekaj poje. Ali sadje, skuto, jogurt, včasih, če je kaj kuhanega pa tudi kosilo. Večerjo ima nekje ob 19:30 in je odvisna od tega, kaj poje za "2.kosilo". Potem pa spije še mleko. Star je dobri 2 leti.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 14:31:34   
Lunca1
Mojadva imata zajtrk v vrtcu, doma ne. mali samo spije flašo mleka, tavelika pa še tega več nče. Dveh kosil nimamo, ker se mi to ne zdi potrebno. Tamal je že tako prava bunka in ga nočem pretirano pitat. Dobita pa popoldne malico (jogurt, sadje, kruh ipd.).

Aja tamala pa včasih pri tašči kaj poje, kar je ostalo od kosila, kakšne špagete npr.

Kosila pa midva z možem ne jeva doma, ker oba jeva v službi.

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 14.9.2009 14:34:05 >

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 16:07:53   
cmokec
Zjutraj imata kak topel napitek, večinoma kakav ali mleko.
Popoldne pa imamo skupno pozno kosilo, tako, da je za večerjo le še sadje ali jogurt.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 19:16:48   
tinaaja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Kot prvo: ne vem zakaj bi otrok kaj moral
če je lačen dobi že doma,če ne počaka da imajo v vrtuc zajtrk
Kosilo doma jemo okro 15 ure in takrat vsi jemo



enako.. ce je zjutraj lacna, potem pac je doma. Ker vstaja med 5-5:30, ponavadi ziher vsaj kaj poje. To pol povem v vrtcu, da vedo tudi oni, da je ze jedla in koliko.
Ko mi2 jeva kosilo, je tudi zanjo in zmeraj tudi kaj poje, vcasih vec, vcasih manj.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 21:35:42   
diva 4
Jaz sem mojadva vozila direkt na zajtrk.Če pa bi morala prej v vrtec ,bi jima pa ponudila doma zajtrk.Kosilo imata v vrtcu in šoli in potem ob 15.00 še doma.Aja , pa okrog 17.00 še malico in ob 19.30 večerjo vmes pa še kakšna sladkarija user posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 21:41:23   
indijancek
Najlepši čas za nas je, ko smo vsi skupaj za mizo in jemo user posted image
Mi imamo skupaj zajtrk nekje 7.15 - mleko, kruh s putrom in medom. Tudi če koga od naju ni-mene ali moža, vedno pojemo zajtrk. 3 krat na teden grem bolj zgodaj, pripravim zajtrk, pojem in grem.
Okoli 15 ure se zopet dobimo skupaj in pojemo. Toliko kot komu paše, ampak nekaj sigurno. 

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
14.9.2009 22:34:46   
Marogica
Ničesar nisem dajala 2x. Zajtrk sta oba pojedla v vrtcu, prav tako kosilo. Ko sta prišla iz vrtca, pa če sta bila lačna, sta jedla z nama, ali pa kasneje malico, saj nekje okrog 14.00 prav tako v vrtcu dobijo malico. Se mi ne zdi smotrno otroka navaji na dvojno kosilo oz. zajtrk.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu indijancek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
15.9.2009 9:18:10   
botrca
Najin sin zajtrkuje v vrtcu (pripeljem ga malo prej) in seveda da ima še doma kosilo, kak pa drugače če jejo ob 11:30 nazadnje.  

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
15.9.2009 9:27:06   
Sisy
Naša vstaja pozno,okoli 7.30 ali še kasneje in zato zajtrka doma ne je,...imamo pa popoldan - med 16. in 17. uro obvezno še kosilo. Ker skuham za naju ponudiva še tamali.... ampak običajno samo malo poje , razen če je nekaj kar ima ful rada ali pa če je v vrtcu bolj malo jedla. Ampak kosilo obvezno skupaj jemo. Ko bom šla spet nazaj v službo pa ta kosila žal ne bodo izvedljiva,...bo dobila bolj hladne zadeve.

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
16.9.2009 15:14:13   
ronja
Sicer še nista v vrtcu, vendar ja, bo(sta) jedli verjetno zajtrk in kosilo (tudi) doma. Moji mali se namreč zbudita ob 5:30 in seveda ne moreta čakat do 8:00 ali še malo čez na zajtrk v vrtcu. Če se bosta začeli kdaj zbujat kasneje (pobožne želje), pa če ne bosta zjutraj lačni, bosta pa počakali na zajtrk v vrtcu.

Kar se tiče kosila, pa sva midva itak mnenja, da so skupni obedi nekaj dobrega za otroke in odrasle, ker povežejo družino in ker rada kuham in ker rada jeva svojo hrano, v službi ne jeva kosila, ampak vedno kuham doma. Zato seveda malidve ne bosta samo gledali zraven, ampak bosta jedli (če bosta želeli) - verjetno bosta, ker že sedaj jesta dve kosili - najprej namreč skuham kosilo samo zanju, da je kosilo opoldne, popoldne, ko pa se lubi vrne iz službe, skuham pa še za vse skup, da jemo skup. Do nedavnega mlajša 8 mesečna dojenčica še ni jedla 2. kosila, zdaj pa se je zbunila in mora tudi ona dobit, takrat, ko vsi jemouser posted image .

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
16.9.2009 16:09:46   
Aja1
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ničesar nisem dajala 2x. Zajtrk sta oba pojedla v vrtcu, prav tako kosilo. Ko sta prišla iz vrtca, pa če sta bila lačna, sta jedla z nama, ali pa kasneje malico, saj nekje okrog 14.00 prav tako v vrtcu dobijo malico. Se mi ne zdi smotrno otroka navaji na dvojno kosilo oz. zajtrk.


Pri nas isto. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
16.9.2009 21:05:34   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ničesar nisem dajala 2x. Zajtrk sta oba pojedla v vrtcu, prav tako kosilo. Ko sta prišla iz vrtca, pa če sta bila lačna, sta jedla z nama, ali pa kasneje malico, saj nekje okrog 14.00 prav tako v vrtcu dobijo malico. Se mi ne zdi smotrno otroka navaji na dvojno kosilo oz. zajtrk.


Pri nas isto. user posted image
[/quote

Enako.A čez vikende imate tudi po 2x kosilo?

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
16.9.2009 21:56:52   
SaaS
Pri nas zjutraj skupaj z mano jesta zajtrk in se mi zdi, kot je ena že pisala, prijeten čas, ki ga preživimo skupaj in se pogovarjamo. Potem dobita še v vrtcu zajtrk.
V vrtcu imajo okoli 12h kosilo in si ne predstavljam, da bi bilo to dovolj za cel dan.. Ko pridemo iz vrtca imamo okoli 16h malico (kakšno sadje, kaj podobnega). Potem pa jemo toplo kuhano večerjo nekje ob 18h ali malo kasneje. Poleti je vse skupaj še kasneje (okoli 19h), saj smo hodili tudi v posteljo kasneje.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
16.9.2009 23:19:08   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ničesar nisem dajala 2x. Zajtrk sta oba pojedla v vrtcu, prav tako kosilo. Ko sta prišla iz vrtca, pa če sta bila lačna, sta jedla z nama, ali pa kasneje malico, saj nekje okrog 14.00 prav tako v vrtcu dobijo malico. Se mi ne zdi smotrno otroka navaji na dvojno kosilo oz. zajtrk.


Isto.
Sicer pa vstajamo tak pozno, da včasih še lovimo zajtrk v vrtcu. user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
17.9.2009 7:20:39   
ledenaa
Marogica zakaj ne

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zajtrk pred vrtcem in še eno kosilo popol...
17.9.2009 9:03:40   
emaa
Zajtrk jesta v vrtcu, če vstaneta ob 6, 7 ali malo pred 8, sta navajena na tako uro in jima ustreza. Kosilo, če hočeta ga jesta z nama, če ne, pa pač ne. Kuhava pa vedno, ker tudi midva rada pojeva topel obrok. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?