|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprožitev poroda po seksu!
25.2.2008 21:25:16   
Anonimen
Zaradi rizične nosečnosti z dragim nisma user posted image kar precej časa. sedaj sem v 38 tednu in mi prezgodnji porod več ne grozi pa si želiva malo user posted image . Zanima me če je kateri seks sporožil porod v visoki nosečnosti!

lp
PS: oprostite za anonimnost, ampak ta portal berejo tudi osebe, ki ne želim da vedo kdaj je meni douser posted image . Hvala za razumevanje
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
25.2.2008 21:29:15   
vesel
Ja pri meni je sex sprozil pporod oz.sperma bila sm noseča 37t in 3/7. Lahko si privoščita akcijo,če pa zeliš da bi prej rodila potem pa pusti da ti spusti sppermije.One so tiste,ki pripomorejo k začetku poroda!LP

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
25.2.2008 21:49:37   
Anonimen
Tudi jaz sem rodila 14 dni pred rokom po krasnem večeru user posted image . Ponoči se je začelo in mali je prijokal na svet zjutraj ob 6.30. Je moj user posted image vedel povedati, da sperma sproži porod. Sva se zvečer še hecala, če  user posted image izbereva rojstni dan.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
25.2.2008 21:56:03   
vesel
Moja pa se je rodila po krasnem večeru drugi dan ob 22.58h! Kr na akcijo pa je!Nč bat!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
25.2.2008 22:00:53   
eva1
Mi smo ponoči user posted image ob 8h mi je odteka voda, rodila zvečer ob pol desetih!user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
26.2.2008 12:25:00   
Klaudia
Mi smo zvečer user posted image . Ob 2h zjutraj sem se zbudila s popadki, ob 10h zjutraj pa se je že rodila naša punca. Točno en teden pred PDP

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
27.2.2008 21:53:36   
Zofy
Uau, pol to res pomaga. Sem mislila, da so to bolj kot ne "vraže". Ma jaz sem tudi mislila, da bi rada, da user posted image čimprej pride. Zdaj, ko pa imam še manj kot 4 tedne, pa se mi zdi, da bo tako ali tako prišel prehitrouser posted image

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 19:07:52   
googica
meni zaenkrat ni pomagalo :). danes mam predviden rok in mali zgleda še ni za akcijo.. bo treba še seksat, enkrat bo že sprožl :D

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 19:13:02   
Anonimen
meni ni prav nič pomagalo... obakrat sem šla čez rok (3 in 2 dni) več ali manj so mi ga sprožili pri obeh porodih.

poskusi s pitjem čaja iz malinovih listov... pomaga pri mehčanju materničnega vratu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 19:17:51   
rija
če je to pomagalo ne vem, ampak ponoči ob dveh mi je odtekla vodauser posted image , zjutraj na pregledu pa je G rekla, da se vidive naslednji teden....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 19:21:35   
ZARA
Glede na to, da je debata stara že leto in pol pomoje nima smisla več dajat kakšnih predporodnih nasvetov.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 19:36:49   
Anonimen
user posted image  sem šele zdaj opazila...


(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
15.10.2009 21:40:13   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Glede na to, da je debata stara že leto in pol pomoje nima smisla več dajat kakšnih predporodnih nasvetov.

user posted image user posted image user posted image user posted image

mogoče si je pa anonimna zaželela odgovoriti na svoje vprašanje...

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprožitev poroda po seksu!
17.10.2009 11:04:53   
ZARA
Mogoče.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?