|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bebe jou
1.7.2005 11:40:40   
nana 27
Zanima me, kdo v Sloveniji drži njihove izdelke. Pri tem mislim na banjice/čebričke in stojala. Stojala so mi všeč, ker so stabilna. Še posebej sta mi všeč čebriček in stojalo. Ali mogoče katera ima banjico ali stojalo od njih? Na strani od Sončka imajo plastična stojala, ampak nisem prav sigurna, da so dovolj stabilna.



Prej so jih prodajali v Infantinu, zdaj pa so ga baje zaprli :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   bebe jou
1.7.2005 11:42:34   
viv_
Jaz sem vse od bebe jou večinoma naročala pri Schmidu v Celocu. Zrihta vse brez težav - tudi tisto, za kar so mi v Infantinu bztrajno zatrjevali, da se ne da več dobit, ker so umaknili iz proizvodnje!

Nič čudnega, da je štacuna propadla!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   bebe jou
1.7.2005 11:45:37   
ona78
na njihovi strani je objavljen e- mail naslov pooblaščene osebe za slo, poskusi.
ztok.jejcic@sitrade.si

:bravo:



(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   bebe jou
1.7.2005 11:46:09   
viv_
ta ne dela... sem probavala...

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   bebe jou
1.7.2005 11:47:14   
ona78
:zmeden:
pol pa nebi vedla!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   bebe jou
1.7.2005 11:49:20   
nana 27
Hvala, Viv.

Ali imaš mogoče spletno stran od Scmida?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   bebe jou
1.7.2005 11:58:25   
viv_
www.schmid-baby.at

lahk pošlješ mail al pa pokličeš - znajo tut angleško... pa ful so prijazni.

Jaz sem hotela za sobo blago za zavese in luč, pa so v Infantinu trdili da se ne da, on je pa zrihtal...

lp

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   bebe jou
1.7.2005 12:01:19   
Anonimen
Zale iztok.jejcic, sitrade pa to, je bil šef Infantina. Sitrade je njegova firma.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   bebe jou
1.7.2005 12:01:25   
nana 27
super!

Hvala.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   bebe jou
1.7.2005 12:12:17   
Anonimen
A v Sloveniji pa nihče več ni zastopnik za to firmo? Jaz mi rabila tisto "pručko" za pred WC. Vem da so jo tam imeli in mi je žal, da je nisem kupila. Da bi Tibor sam lahko zlezel gor in dol na WC. Je bila pa taka, da je imela izrez tam, kjer pride stranišče in ni drsela. A katera ve, če je še kje kaj takšnega?

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   bebe jou
1.7.2005 12:37:52   
viv_
ja jaz tut pručko rabim za pred umivalnik... pa teli nimajo nikjer e-shopa :(

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   bebe jou
1.7.2005 13:25:42   
Lejči
ojla,

pri nas imamo banico in stojalo od bebe joua, pa smo zelo zadovoljni :bravo:. stojalo je stabilno, ima poličko za milo in držalo za brisačo. je pa tako kot ga prodajajo tudi v sončku (tudi banica). banica pa je dovolj velika, tako da mislim, da nam bo še dolgo služila.
želim ti uspešen nakup.

lp,
Lejča


(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   bebe jou
1.7.2005 13:40:31   
nana 27
Lejči, ali imate plastično stojalo (tisto iz slikic, kjer lahko kupiš banjico in stojalo v istem odtenku) ?

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   bebe jou
1.7.2005 13:47:42   
viv_
Splišni - v sončku imajo tele prukice za v kopalnico, ampak samo v svetlo in temno zeleni barvi...

lp

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   bebe jou
1.7.2005 15:14:39   
Annny
Jaz sem umivalniček od Bebe Jou naročila pri Sončku.:rozica:

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   bebe jou
1.7.2005 15:28:53   
Anonimen
O, a res, viv? Grem gledat. Nam bi prav prišle. Imamo svetlo zeleno kopalnico. Super. Hvala.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   bebe jou
1.7.2005 15:34:22   
Anonimen
Viv, a to na netu? Ker ne najdem. Od Bebe jou itak ne, to lahko z iskalnikom iščem, pa ni. Kako bi se pa tej zadevi reklo po slovensko, pa nimam pojma.
Prosim... pomoč.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   bebe jou
1.7.2005 17:16:42   
Annny
Splišni,
možno je, da v Sončkovem spletnem katalogu tega nimajo, imajo pa v skladišču oz. v trgovini. napiši mail g. Janiju Kolmanu, če imajo to in to, in če ti pošljejo. Tako sem naredila jaz in so mi brez problema poslali.
papa

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   bebe jou
1.7.2005 19:25:19   
viv_
Splišni - klicala sem v trgvoino, pa so mi rekli. Jaz bi pa svetlo modrega pa nimajo :((

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   bebe jou
2.7.2005 8:44:32   
Anonimen
Hvala obema. Saj danes je pa kot nalašč dan, da jo mahnemo proti Bledu.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   bebe jou
2.7.2005 13:46:23   
Lejči
Nana, ja točno to imamo. samo da ne v isti barvi :zmeden:. najprej sem namreč kupila banico v rumeni barvi, ker sem mislila, da stojala ne bom rabila. pa sem hitro ugotovila, da se moj hrbet s tem ne strinja. tako smo nahitro šli v infatino, ko je še bil odprt in kupili, kar je pač bilo.priporočam ti pa tudi nakup takšnega vložka, ki ga daš v banico in otročka gor položiš, ko ga kopaš.naša ful uživa, ko leži na njem, meni pa olajša delo.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   bebe jou
3.7.2005 22:15:34   
pravljica
tele "pručke" imajo v ikei v večih barvah (mi imamo modro)...bebe jou pa najdete tudi v kiki v grazu, sem zadnjič gledala in imam doma katalog, če katero kaj zanima

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   bebe jou
5.7.2005 8:45:44   
viv_
Splišni - a ste pol dobil?

Pravljica - a v KIKI majo tudi? jaz grem verjetno dones, ampak v celovec...

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   bebe jou
5.7.2005 8:56:12   
Anonimen
Ja, sem bila v Sončku, in ja, so jih imeli. In ne, nisem kupila, ker mi je bilo škoda treh jurjev ... sem raje kupila dve majici, ki jih "blazno" rabi ... Še isti dan mi je bilo žal, ker sem morala med likanjem dvakrat zapustiti prizorišče dogajanja in ga posesti ter vzeti iz WC-ja. Ja nič, bo treba še enkrat iti ...

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?