|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   črpalka
19.3.2007 12:20:32   
sju
katero črpalko priporočate??
Sem gledala v lekarni od aventa (stane 10.000)....ali je katera boljša in cenejša???
Ali mogoče veste če se jih lahko pere v pomivalnem stroju??

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: črpalka
19.3.2007 12:24:46   
Anonimen
Jaz mam aventovo in je super. Sem slišala, da je ena boljših, mam pa ročno, ne električne.
Po mojem se lahko pere v pomivalcu, ker se lahk tud prekuha.

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: črpalka
19.3.2007 12:26:58   
Pingvinčica
Jaz sem mela aventovo (super) za Tio sem si stiskala mleko 7 mesecev in je zdržala (6 mesecev) pol sem si pa novo kupla, samo moraš vedit da sem si izključno izčrpavala, to pa pomeni povprečno 4-5 na dan.  Po mojem je vredna svojga dnarja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: črpalka
19.3.2007 12:27:56   
Anonimen
Jaz sem tudi uporabljala Aventovo in bila zelo zadovoljna.

(odgovor članu Pingvinčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: črpalka
19.3.2007 12:49:52   
Tonchka
Tudi meni je bila aventova ful dobra, sem jo dosti uporabljala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: črpalka
19.3.2007 14:30:56   
BLAŽIKA
Jaz sem imela aventovo in sem bila zadovoljna z njo. Če pa še bi jo kdaj potrebovala pa bi vsekakor kupila elektronsko. Sem si črpala mleko 6 mesecev ročni in še imam sedaj probleme z zapestjem zaradi črpanja,

(odgovor članu Tonchka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: črpalka
19.3.2007 15:32:12   
Shorty_
jz mam tudi aventovo sicer sem kupila rabljeno ker sem imela na začetku ful preveč mleka pa še mala ni znala zagrabit in sem s sčrpalko še bradavice mal ven potegnila tko da se zdej pri treh mesecih samo dojiva črpam samo če jo kdo čuva al pa mam prveč polne dojke, no skratka vredna svojega denarja

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: črpalka
19.3.2007 15:35:20   
dskubin
jaz mam tudi Aventovo, ročno, črpala sem si mleko tudi jaz 6 mesecev in zdaj je ponovno v uporabi, pa je še popolnoma cela. Kupla pa sem jo na eBayu, novo za 3.500 starih SIT, s poštnino vred. Se splača malo pogledat.

aja, pa zelo sem zadovoljna z njo, je pa res, da drugih nisem poskusila, šlo mi je pa bolje z njo kot iztiskanje na roke.

< Sporočilo je popravil dskubin -- 19.3.2007 15:36:15 >

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: črpalka
20.3.2007 10:23:23   
amy26
jaz imam tudi aventovo, v prvo sem bila zelo zadovoljna z njo, sem pa imela tudi od Tommee Tippee pa žal z njo nisem bila zadovoljna, tako da vsekakor priporočam aventovo-ročno.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: črpalka
20.3.2007 10:57:17   
Naja30
Imam aventovo ročno in je user posted image

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: črpalka
20.3.2007 11:09:33   
mojcapr
Aventova ročna. Sem si pri obeh stiskala 6 mesecev.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: črpalka
20.3.2007 15:27:15   
sju
pa si je katera črpala samo zato da ji je lahko dal kdo drug jesti, če ste bile lahko kakšno uro dlje odsotne??...sem namreč tudi zasledila da potem lahko zavračajo dojenje, ker jim po flaški lažje teče....ampak od ebega ali dveh obrokov na teden se to ne more zgoditi...ali pač????

Hvala za izkušnje!!!

(odgovor članu mojcapr)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: črpalka
20.3.2007 19:28:52   
stuhica
Ojla sju!

tud jest sem imela aventovo črpalko mi jo je dala sestra ki jo je uporabljala le dva tedna pol panič več smo jo prekuhal pa je blo  a smolo smo imeli ko mi je padla na tla in se v vratu zlomila tako da smo moral it po novo pa smo kupl spet aventovo!
pr meni je blo najprej tko da ni hotu moj dragi ALvin vlečt brez nastavka, fu mal povleku in smo začel stiskat pa po flaški dajat, pa vmes mi je ravno zarad tega že začelo primanjkovati mleka!
No potem smo se navadili na flaško in nismo hotl več joškuleuser posted image  pa še trko je blo da sem ravno hodila na predavanja v šolo in ga je itak mogu nekdo drug za ta cajt nahrant!

No pri enih 4-5 mesecih pa sem se jaz neveličala skoz ponoč in zgodi zjutraj vstajat in si stiskat ker imam joškule ful poolne za Izvoz  v tujino user posted image user posted image in sem ga počas spet navadla na joške tako da je situacija sledeča- zvečer mu dam svoje mleko po flaški in tako vidim kolk mi poje, čez noč pa tud včasih čez dan je pa joškica zakon! ŽTako da to da pol noče več joške če ima flašo pr nas ne drži probaj pa boš vidla!

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: črpalka
20.3.2007 19:40:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sju

pa si je katera črpala samo zato da ji je lahko dal kdo drug jesti, če ste bile lahko kakšno uro dlje odsotne??...sem namreč tudi zasledila da potem lahko zavračajo dojenje, ker jim po flaški lažje teče....ampak od ebega ali dveh obrokov na teden se to ne more zgoditi...ali pač????

Hvala za izkušnje!!!


Jaz, sam ne pogosto. Kadar sem mogla do zdravnika ali po nujnih opravkih, to je blo recimo enkrat na mesec.

(odgovor članu sju)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: črpalka
20.3.2007 19:44:47   
Anonimen
Ojla sju!

smolo smo imeli ko mi je padla na tla in se v vratu zlomila tako da smo moral it po novo pa smo kupl spet aventovo!


To se je meni tudi zgodilo ampak se da naročiti tudi posamezne dele pri uvozniku mislim, da je Ariel. Sem naročila preko neta in so mi poslal nov vrat za majhen denar.

(odgovor članu stuhica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: črpalka
21.3.2007 11:54:07   
dskubin
sju, jaz sem si črpala mleko zaradi težav z bradavicami (so mi krvavele) - celih 6 mesecev. Naš je jedu 10x na dan, navadno 4-5x z joške in 5-6x s flaše. Brez problemov. Je pa res, da je imel izredno močan sesalni refleks.

No zdej imamo tadrugo (stari smo 1 teden), meni joški spet krvavijo, spet si črpam. No, vsake tolko podojim, večinoma s flaše. Pa me niti ni strah, da bi pila samo s flaše. Ko bojo joški boljš, bo mogla z joške, če bo hotla jest ;). Upam, da se ne motim in da ne bomo imeli težav s tem. No ja, če ne, si bom pa 2x več črpala. Več dela zame user posted image , ampak se splača.

Aja, sem hotla rečt, da če pa otrok res poredko dobi s flaše, se ne bi smel na to navadit. Ne vem, no, vsaj meni se tako zdi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: črpalka
21.3.2007 12:05:28   
sju
pa še nekaj:)
kako pa veste da je res dovolj toplo izčrpano mleko....saj ga pogrejete kar pod vročo vodo ane???
ali ste ga probale na zapestju in je kakšen ,,,mlačen ane vroč al kako???
ali je kaj narobe če kakpno stopinjo odstopa??

koliko kompliciram ane??

Hvala!!!user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: črpalka
22.3.2007 22:45:01   
malecka
jaz imam že drugo aventovo in je user posted image  

kar se tiče izpumpanega mleka, pa tako boljš, da je stopinjo ali dve hladneje kot stopinjo pretoplo. sem pa brala, da otroku lahko ponudimo materino mleko tud sobne temperature. tko da moraš pazit samo to, da ni prevroče 

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: črpalka
24.3.2007 7:53:00   
mojcapr
Jaz sem grela mleko pod vročo vodo in poskusila na zapestju. Iztiskala pa sem si zaradi tega, ker sta bila zelo mala, ko sta se rodila in mi nista pravilno zagrabila bradavice, oziroma nista prav vlekla. Potem sem si začela iztiskati in tako je tudi ostalo 6 mesecev.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: črpalka
24.3.2007 14:28:31   
TONČI.
Uporabljala aventovo. Bila mi je super. Pred njo pa eno nukovo, ki je bila čisti polom. Zato sem šla raje po novo.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: črpalka
24.3.2007 17:28:46   
alja01
user posted image Aventovouser posted image

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?