|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kruh
24.1.2008 22:39:56   
vanesa24
Mene samo zanima kako ste zacele malcke navajat na kruh. Se posebej ce nima zobik?

_____________________________

Zlati zaspancek naj ti zleze v oci, nasmeh je tisto, kar te zjutraj zbudi.
25.05.2007-Kristina
03.11.2009 -Sandra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kruh
24.1.2008 22:50:24   
pikalonca
Jaz sem mojima kar v omakico nadrobila kuh in počakala, da se je razmočil in potem vse skupaj še malo z vilico pretlačila. Ko pa ima že zobke, pa pol žemljice ali pa skorjico v roko, pa naj veselo uživa in proučuje.user posted image  Samo takrat smo imeli itak več kruha po celem stanovanju, kot pa v ustih.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kruh
25.1.2008 8:21:49   
nuala
Jaz sem jima začela dajati kruh takoj, ko sta ga lahko sama držala v roki ( pol žemlje, npr. Ne glede na zobe.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kruh
25.1.2008 8:22:46   
Anonimen
moji sta kruh dobili pri 6. mesecih...v bistvu pol žemlje, da sta jo lahko fino držali pa cuzali :)

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kruh
25.1.2008 8:25:41   
blue sky
Ko sem uvedla živila z glutenom, sem mu začela dajati tudi kruh - malo pred 9. mesecem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kruh
25.1.2008 9:12:36   
biga
Kakšen kruh pa lahko daš za začetek?

(odgovor članu vanesa24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kruh
25.1.2008 9:21:53   
Anonimen
Mi pa smo pri starejši s pšeničnim kruhom počakali nekje do enega leta  in tudi pri mlajši ne nameravam hiteti. Jaz sem ji dajala riževe hrske brez glutena, ali pa spekla kuruzni kruh oziroma kuruzne ženljice in jih je glodala...

(odgovor članu biga)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kruh
25.1.2008 9:52:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Ko sem uvedla živila z glutenom, sem mu začela dajati tudi kruh - malo pred 9. mesecem.


Tako je. user posted image

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kruh
25.1.2008 16:25:42   
nerka
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99

Mi pa smo pri starejši s pšeničnim kruhom počakali nekje do enega leta  in tudi pri mlajši ne nameravam hiteti. Jaz sem ji dajala riževe hrske brez glutena, ali pa spekla kuruzni kruh oziroma kuruzne ženljice in jih je glodala...

a mi prosim poves kako si pripravila koruzni kruh oz zemljice, ker jaz bi tud rada z glutenom se pocakala, stari smo 8 mes. hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kruh
25.1.2008 21:03:18   
MiRaNi
riževe hrske brez glutena -> a to so riževi vaflji oz. riževi kruhki?

(odgovor članu nerka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kruh
25.1.2008 21:04:53   
majrim
ja,riževi vaflji...moja jih veselo cuza...pa še masira si dlesni..moram pa pazit,ker ornk odgrizne že s temi tremi žagicamiuser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?