|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 8:14:30   
Anonimen
Jz nimam več nosečniških znakov!! Prsi me ne bolijo več, le malo težje so, slabo mi ni več, dobila sem nazaj apetit (čebula,česen in kava mi pa še vedno smrdijo)...Joj, kaj to pomeni? Je imela še katera tako izkušnjo in to v 7. tednu?
Ve mogoče katera, kakšni so znaki pri odmrtju ploda?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 8:33:27   
Lana_s
Dokler nisem začela čutiti :duda: sem tudi jaz nonstop mislila, kaj pa če je-bo odmrl, ker skoraj ves čas razen slabosti nisem imela nobenih nosečniških znakov. Ne sekiraj se prehitro, to še nič ne pomeni. Sem pa takrat tudi nekaj brala o tem in so punce govorile, da niso imele nobenih znakov, da bi bilo kaj narobe.
Res, misli na najboljše in skušaj uživati v nosečnosti, sploh če nimaš nobenih težav.

lp in še eno rožice za živčke:rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 9:11:02   
Maša
Pozdravček!

Takole ti bom rekla...čim manj brati je po eni strani najbolje, ker potem res lahko samo razmišljaš kaj bo šlo narobe-pa vendar-imela sem v prvi nosečnosti odmrtje ploda in...jest bi pač na tvojem mestu v ponedeljek poklicala G.

Drugače pa MISLI POZITIVNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angel:
:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:


lp,
midva:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 9:16:48   
Anonimen
Maša, kako pa si se počutila? Ti je bilo še vedno slabo, oz. si opazila, da so nosečniški znaki izginili?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 9:23:38   
Maša
Po pravici povedano nisem opazila, ker do takrat nisem vedela da ta varianta-odmrtje ploda obstaja- vem le da mi je bilo na začetku res zelo slabo, pa tudi prsi so me bolele,...potem sva šla na nuhalno svetlino in ko me je tam vprašala ali imam kakšne nosečniške znake-sem se šele zavedla, da se počutim nekoliko drugače-"oplahnele" prsi..itd...
kaj si se ti prej skos slabo počutila!? Veš nosečnost je eno res zanimivo obdobje....sedaj v drugo mi je bilo 4 mesece slabo-potem pa naenkrat nič več-seveda sem tudi sama pomislila na vse možne variante, ampak nima smisla, ker proti naravi ne moremo NIČ!
Če te še kaj zanima mi lahko pošlješ privat sporočilce, drugače pa mislim da je s tvojim angelčkom vse lepo in prav in razmišljaj v tej smeri9nebesa:angel:

lp,
midva:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 9:57:14   
Anonimen
Po mojih izračunih sem v 7t. Splošno počutje je bilo zelo slabo, glavoboli, utrujena za umret. Prejšnji teden od sobote - četrtka mi je bilo tudi zelo slabo čez cel dan. V četrtek sem dobila drisko. V petek (včeraj) pa "čudežna ozdravitev" vsi znaki so začeli nekako popuščat. Mislila sem, da gre za "zatišje", hkrati je bilo tudi veliko olajšanje, saj navsezadnje ne bi preživela, če bi me non-stop dajale take težave. Danes zjutraj pa sem opazila, da tudi prsi niso več tako občutljive, so sicer še vedno težke in na otip boleče, vendar ne tako zelo kot prej. Saj ne, da bi si želela, da bi imela ponovne slabosti in težave, počutim se dobro pa vendar me skrbi, da ni s pikico kaj narobe. 1.pregled imam v sredo 1.6. in res komaj čakam kaj bo. Sej bi rada, da bi se sama počutila odlično, ampak če je to slab znak, potem si rajši želim slabosti in ostalih tegob, da bi le bilo vse s pikico v redu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 10:07:52   
Maša
Če te prsi vseeno bolijo je to že čist dovolj;),...počakaj mogoče te že jutri spet čaka slabost....itd...boš videla da bo vse dobro-mislim nate in ti pošiljam :angel::angel::angel::angel::angel:, pa javi se potem kaj!

lp,
midva:nosecka:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 10:10:25   
Anonimen
Maša, hvala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 11:58:09   
SOONka
caffee ne panicarit. To slabo vpliva nate in na :duda:. Nekatere sploh nimajo nobenih znakov, tako da to ni nic nenavadnega.. Uzivaj v :nosecka: in ne toliko skrbet, saj je to cas ko "moras" uzivati. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 20:58:43   
ZOOJA
Pozdravljena,

tudi meni se to dogaja. Sem v 5.tednu pa znakov sploh ni. Takoj po izostanku :hudicek: so me bolele prsi,
zvečer mi je bilo zares malo slabo, bila sem zelo utrujena, pekla me je zgaga. Danes pa polovice teh
znakov ni. Vse kar je ostalo je zaspanost. Tudi sama se sprašujem isto kot ti, le da imam jaz zdravnika šele 08.06.2005. Glede na mojo prvo nosečnost( potekala bp) sem takrat bruhala kot nora, je zdaj vse drugače.

Upam, da se nama bo vse dobro izteklo in da sta najini
pikici o.k.
Javi kaj opraviš na pregledu, a prav.

Želim ti vse dobro in te lepo pozdravljam.

Zooja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 21:55:49   
roberta

ojla,
sicer teh nosečnoških "težav" nisem imela, ampak sem že večkrat slišala, da če jih imaš so pač take, da pridejo in grejo... pa da so včasih velike, včasih majhne... pa včasih take in drugačne... skratka kot je bilo že večkrat napisano: ne se preveč sekirat! vsak organizem je sistem zase in se tako tudi ravna. tako da ne delaj panike dokler ni še kakih drugih sumljivih znakov ala krvavitev in se raje nasmej lepim dnevom, ki so še pred nami :)

roberta

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nič več nosečniških znakov?!
28.5.2005 22:39:44   
Nannn
caffee in ZOOJA ne sekirajta se mislita pozitivno in vse se bos recno koncalo...

Jest vama zelim veliko srece in komaj cakam na vajino dobro novico o pregledu :angel::angel:

:rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?