|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mali primorčki
17.1.2011 16:26:15   
marinka28
Hejla,ko hodim po obalnih mestih je vse polno vozičkov in user posted image ,pa ni še nobena tema odprta o naših primorčkihuser posted image ,pa sem jo jazuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mali primorčki
19.1.2011 10:25:19   
TejkaPK
Pozdravljena! Tudi jaz oz. moja pupica je med njimi.

Od kod pa si?
Ali si šeuser posted image  ali pa že imaš user posted image ?

Zgodaj je odprta tema ja, meni se pa porodniška iztekauser posted image . Mi pa sploh ni kapnilo da bi temo odprla user posted image .

Piši še kaj, da rečemo kako.

LP

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu marinka28)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mali primorčki
19.1.2011 21:02:57   
cebelica_
še ena tukaj user posted image

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mali primorčki
20.1.2011 12:58:53   
Nincii
in še ena... Kako vozičkate po megli in burji? al ste samo doma... meni se že malo meša, nonstop bit samo noter...

lp

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mali primorčki
20.1.2011 14:44:13   
cebelica_
zdej je res en user posted image od vremena. če je megla, smo doma. za burjo se je treba pa dobro obleč, pa gre.
meni je tudi tečno bit cel dan doma.

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mali primorčki
20.1.2011 17:42:56   
lilli35
Se jaz se vam pridružim,končno burja da spiha meglo in viruse.imam pa raje burjo se toplo oblečemo pa gremo.Letos pa nimamo sreče z vremenom.


(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mali primorčki
21.1.2011 11:32:01   
Nincii
Hej primorke...

Kolk mate pa stare user posted image ? Iz kje pa ste?

Men se zdi danes burja mal prehuda za it ven z mojim enomesečnikom... Bova kar od znotraj gledala ven sonček in morje z belimi valovi...

(odgovor članu lilli35)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mali primorčki
21.1.2011 12:58:14   
cebelica_
Ja, en mesec je res še ful mičken. Ampak najbrž imaš košaro na vozičku, kar precej olajša stvar. Se jih da dobro zabarikadirat tam notri user posted image

Moj user posted image ima 6 m, smo pa iz šiiirše okolice kp user posted image . Zdej ravno študiram, če greva en giro do kp, baje je sonček, ker ga tu pri nas ni. A mi lahko katera to potrdi? user posted image

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mali primorčki
21.1.2011 14:45:59   
Nincii
cebelica, ne vem če sem prepozna ali ne, sonček v KP je bil tko na obroke, mal med oblaki, trenutno se skriva, tko da ni nič kaj prijetno videt zunaj, k je ta burja res kr močna...

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mali primorčki
21.1.2011 23:45:26   
cebelica_
midva sva pol vseeno šla, je blo pa res mraaaaz. sem ga tako zabubila, da so samo oči ven gledale (kolkr so, ker je hitro zaspal).

eh, komaj čakam pomlad. čeprav bo potem pa moje porodniške hitro konec user posted image

nincii, ti si prav iz kp? iz kje ste pa ostale?

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mali primorčki
22.1.2011 13:37:50   
Nincii
Ja, jz sm prav iz KP, če šteješ da je Markovec še vedno Koper.... :DDDD

kje ste pa ostale Primorke in Primorčki?

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mali primorčki
26.1.2011 14:17:38   
TejkaPK
No, tudi meni se naslednji mesec izteče porodniški dopust. Moja user posted image  bo imela naslednji teden 11 mes.

Jaz sem iz centra KP, sem pa preseljena k user posted image  na obrobje naše občine - Gračišče.
Smo pa v KP ene 2-3 krat na teden.




_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu Nincii)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mali primorčki
26.1.2011 16:07:22   
cebelica_
Tejka, a živiš prav v Gračišču? Ker sem jaz tudi tu, pri user posted image , pa nič ne vem, kje je kakšna 11-m dojenčica user posted image .
No, tudi sicer nobenga več al manj ne poznam, tako da niti ni nič čudnega user posted image user posted image Je pa hecno, ko takole najdeš svoje "sosede", ki jih sploh ne poznaš, haha.

Sva pa tudi midva sicer dostikrat v kp (zdej ko je tako grdo vreme sicer malo manj).

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mali primorčki
28.1.2011 22:47:29   
TejkaPK
cebelica, nobenega novega soseda nisi odkrila. Nisem prav v Gračišču, malo naprej, v Sočergi. Vendar pa rečem Gračišče, ker še tako več kot pol Koprčanov ne ve niti kje je to, kaj šele da razlagam naprej user posted image user posted image

Koliko je pa tvoj user posted image  star? In od kod si ti drugače?




_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mali primorčki
28.1.2011 22:49:07   
TejkaPK
cebelica, ups, sem zdaj za nazaj brala in vidim da je tvoj 6 m star. user posted image

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mali primorčki
29.1.2011 17:41:27   
ooooo
Zdravo mamice...

Da se vam še jaz pridružim. Imam 6 mesečnega sina Eneja. Sem pa iz Vanganela. Za zdej še.
TejkaPK mislim da mi je jasno katera si... Midve bova pa enktrat v bližnji prihodnosti sosede, dobesedno user posted image

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mali primorčki
29.1.2011 20:09:05   
TejkaPK
ooooo, lepo da se tukaj "srečava" če v živo ne gre pa ne gre user posted image .  Jah ko pa imajo naši bebiji svoj urnik.

Kako vam gre? Sem slišala da je Enej že velik fant. Pa upam, da bovqa res kmalu sosede. Tle nimam neke družbe, prav tako moja miška ne.




_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mali primorčki
31.1.2011 14:49:01   
cebelica_
IZVIRNO SPOROČILO: TejkaPK

Vendar pa rečem Gračišče, ker še tako več kot pol Koprčanov ne ve niti kje je to, kaj šele da razlagam naprej user posted image user posted image




poznano user posted image user posted image user posted image zato pa jaz rečem okolica KP user posted image

Sej se mi je zdelo, da si verjetno kje tu blizu. Jaz sem pa iz Rižane (na pol poti do civilizacije, kot rečem ponavadi user posted image )

Tejka, a boš ti tvojo dala tu v vrtec?

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: mali primorčki
31.1.2011 14:57:10   
TejkaPK
IZVIRNO SPOROČILO: cebelica_

Tejka, a boš ti tvojo dala tu v vrtec?



Ne. Delam v KP zato smo dali vlogo v Kekec za dvoizmenski ( imava oba dvoizmenske službe in je Kekec edini kjer je ta možnost) vendar smo dobili zavrnjeno. Do septembra (upam, ker drugače ne vem kako bomo) bo doma (malo pri moji mami, malo pri vd tašči). Močno upamo da bo septembra dobila vrtec tudi zaradi tega ker sta moja oba še zaposlena, vd tašča pa ne zmore da bi jo čuvala 8 ali 9 ur.

Kaj pa ti?

_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mali primorčki
3.2.2011 12:22:02   
cebelica_
ja, z vrtci je itak na slošno problem..

jaz ne vem še natančno, kaj bom. sem ga prijavila tukaj, potem bomo pa sproti videli, kako in kaj. nekam bo moral v varstvo user posted image


sem upala, da se bo kaj bolj razživela tale primorska tema, pa ni nič od tega. mava kar dialog s tejko user posted image še "ustanoviteljice" ni več. škoda.

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mali primorčki
3.2.2011 14:14:57   
ooooo
Tema je res bolj boga... kaj čmo... pol se pa še ostale težko spravimo kaj napisat.
No mi pa kar se tiče varstva nimamo težav... Sama sem še študentka tako da bom lahko tudi po Enejevem dopolnjenem enem letu več z njim kot bi sicer bila, pa še moja mama ni več v službi tako da vrtca fant ne bo vidu do 4 al celo 5 let user posted image Sem res vesela tega, ker so tisti otroci, ki so majhni v vrtcu, pogosto bolani, ampak je pogosto edina možnost otroka dat v vrtec. Sej če nebi bila moja doma bi se verjetno tudi jst nagibala k tej možnosti.

A to vaši prvi otroci al je med nami tudi kakšna mnogorodka? user posted image Kako se pa kej kličejo vaši zakladki?



(odgovor članu cebelica_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mali primorčki
9.2.2011 14:12:01   
TejkaPK
Pa kje ste vse primorke ??? Na soncu se sprehajate?user posted image user posted image user posted image  Sej je prav. Je treba izkoristit dokler lahko.

Jaz sem pa prav žalostna ker moja pupa ne gre v vrtec. Toliko kot se jim tam dogaja in se naučijo se nikoli ne doma ali v privat varstvu kjer je samo par otrok. Kar se tiče bolezni pa... enkrat dobijo vsi. Vse otroške bolezni pa itak morajo prebolet in ko gre enkrat to mimo je pol mir. 

Je pa gužva za te naše koprske vrtce. Mi smo dali lani že marca vlogo not, pa so nam jo vseeno letos zavrniliuser posted image

zdej pa grem, se moj sonček zbuja... ji dam za jest pa šibat na sončka...



_____________________________

THINK PINK :)

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mali primorčki
25.2.2011 11:44:40   
marinka28
Po dooooooolgem času se javljam najprej prehladi in razne viroze nato mi je šel rač. in dokler nismo nabavili novega gre čas mimo.Našega črva smo tudi vpisali v vrtec koper ampak s ta novim načinom vpisa vprašanje če bomo dobili varstvo.Se vse vozičkate ?

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?