|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noseča kljub KT
31.10.2008 23:42:54   
Anonimen
Redno sem jemala KT, pa me preseneti user posted image . Sej sm to čist sprejela, sam me zanima kje si lahk preberem, če so lahko zarad KT kake posledice priuser posted image , kak je procent možnosti, da postanešuser posted image ... Hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noseča kljub KT
31.10.2008 23:49:41   
Doll
user posted image ne bo imel nobenih posledic,če preživi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 0:03:39   
ajna12
Pravijo, da če ne pride čist v zgodnji nosečnosti do splava, potem ni posledic za user posted image .
Super, da ste se kljub temu odločili še za 1.user posted image  Jaz sem bila na podobni preizkušnji, zanosila z obročem, tako da vem, kako ti je.Imamo pa tudi mi zdravo deklico.
Me pa zanima, katere tablete si jemala?

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 0:17:26   
Anonimen
Yarine

(odgovor članu ajna12)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 9:17:44   
Naja30
V teh novejših KT je tako malo hormonov, da če greš skozi prvo 3-mesečje, bo vse ok.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 10:01:53   
Anonimen
 Pri zanositvi  med jemanjem KT ima ima otrok večje možnosti da se rodi z Dawnowin sindromom. Moja kolegica je zanosla med kt in rodila otroka z D. Sindromom, k čemu naj bi pripomoglo ravno to da je zanosila med jemanjem KT.
Nočem te strašit ni nujno da bodo posledice, želim ti samo povedati da so določene lahko. Je pa res da lahko opraviš nuhalno, ki se dela še itak v tem času ko se lahko  nardiš splav in tam ti bo pokazalo kolikšno je tveganje da se  otro rodi z dawnovim sindromom, vsekakor pa ti želim vse najboljše in držim peti zate....



           LP

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 10:56:27   
Anonimen
Anonimna sploh veš kaj in zakaj nastane DS?
Očitno ne in ne straši ženske

Downov sindrom nastane zaradi trisomije kromosoma 21, kar po domače pomeni, da ima človek, ki bi normalno moral imeti dva kromosoma 21 - tri take.

Kar povzroči to, kar si videla. KOlikor je meni znano, ni povezave z downovim sindromom in KT. JE pa recimo povezava med starostjo nosečnice in pogostostjo. Se pravi, da imajo ženske, ki rodijo po 35 letu dosti pogosteje downov sindrom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 11:48:58   
uwaga
Samo tako za informacijo!
Moja prijateljica je zanosila ko je jemala KT, Danes ima popolnoma zdravo in krasno deklico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 17:09:25   
barrbara
Jaz sem zanosila, ko sem jemala KT Logest, in danes imamo popolnoma zdravega 3 leta starega fantka, tako da brez skrbi.

(odgovor članu uwaga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 19:07:02   
Katjusa
znanka je jemala KT par mesecev ne vem če 3al 4 sploh ni pogruntala da je noseča ker je imela ob prekinitvah vedno krvavitev in ima zdavega otrokauser posted image user posted image user posted image

Čestitam, da si se odločila, da boš otroka obdržala in ti želim lepo nosečnost in veliko veselja s tvojim sončkom ko pride na svetuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barrbara)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 19:25:00   
Udb
Ojej.
A toliko je nosečnosti kljub KT? Men se zdi, da bomo mi kar nehali seksat pa pika.



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: noseča kljub KT
1.11.2008 22:02:54   
Anonimen
kot prvo,čestitke za nosečnostuser posted image user posted image ..naj povem še to,tudi na nuhalni so mojemu znancu rekli vse najslabše in je punca vseeno obdržala in je donosila in rodila popolnoma zdravega otroka...fantkauser posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: noseča kljub KT
2.11.2008 8:45:31   
diamantina
Najprej čestitke!!

Me pa preseneča, da vse več deklet zanosi kljub uporabi KT, jaz poznam dve, pa sta res redno jemali, ampak zdaj ima ena 4 leta zdravo punčko, ena pa 3 leta starega fantička, ki je tako živahen, da ga tri babnice včasih težko obvladamo user posted image  user posted image  user posted image .

DS pa res nastane zaradi nečesa drugega, ki sploh ni povezano s KT ... tako da ne strašit brezveze.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: noseča kljub KT
9.12.2009 14:38:39   
Anonimen
mene pa zanima kako so to spreje glinekologinje? a so vam kaj "težile" oz. vas obsojale da ste pozabljale kt? nekje sem prebrala, da se ponavadi vedno izve, da so dekleta pozabljala kt in ni res da so jih redno jemala, kakor pravijo (bdw-nikakor nobene tukaj ne obsojam-to sm pač nekje, mislim da pri neki ginekologinji na netu, prebrala) - imajo že v naprej nekakšne predsodke glede tega?

kako so pač komentirale to, da ste zanosile kjub kt?

(odgovor članu diamantina)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?