|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spol otroka
2.10.2008 11:28:27   
nastasja
Servus!

Zanima me, koliko kaj želite vedeti spol otroka? Meni je zadnjič ginekologinja rekla, da bo pogledala, ampak mi ne bo povedala, kljub temu da sem ji rekla da želim vedet. Seveda se potem ni nič vidlo. Pa ji ne verjamem preveč.
Kje  na Gorenjskem lahko opravijo samoplačniško ultrazvok, da bi pač zvedla spol otroka. Naslednji UZ mam šele čez 3 mesece, tolk se mi pa ne čaka.

Pozdravček vsem pa papa

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 6.10.2008 9:26:36 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 11:38:11   
aprilčica07
Jst nisem hotla vedet spola, moj bi sicer hotel, da nam pove, ma sva se pol dogovorila, da ne bova vprašala in ginekologinja je to spoštovala in ni nikoli govorila o spolu, ampak samo o dojenčku... No, na koncu smo dobili fantka:):)..
Ko bom drugič noseča bo pa isto, jst ne bom  hotla vedet, moj bo hotel vedet in spet se bova dajala.. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 11:48:08   
AKP
Prvič nisem hotela vedeti in je bilo presenečenje user posted image . Drugič sem celo nosečnost spraševala, ker sem si želela punčko in se na nobenem ultrazvoku ni videlo in sem dobila user posted image . Tudi tretjič bom vprašala in me že prav zanima, kaj je da vidim če se je moja želja izpolnila.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
2.10.2008 12:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 12:39:23   
Naja30
Prvič nisva vprašala, čeprav se je baje dobro vidlo - imamo punčko.
Drugič sem spraševala, pa se ni dobro vidlo, no na morfologiji je že bolj sigurno rekla, da je punčka in res je bila.
Zdaj pa tudi ne bova vprašala. Naj bo presenečenje.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 12:43:37   
VRTNICA84
Na prvem uz se ni dobro videlo, kaj je. Za to smo počakali na morfologijo in je rekla, da je punčka. Sedaj pa bomo videli kaj bo januarja prišlo na svet.user posted image user posted image user posted image

Itak je vseeno samo, da bo zdravo!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 13:56:45   
tintin
Nisva hotela vedet, čeprav se je verjetno zelo fajn videlo:) ker nama je ginekologinja "namigovala" če hočeva še kaj vedet (na morfologiji in v 34t.). No, pa se nisva dala. In dobili smo fantka.
Sama (no, tudi moj mož) sem načela, da je lepše presenčenje. Spol je, kakršen je. namen UZ je pa tako vse kaj drugega kot izvedeti spoluser posted image

(odgovor članu VRTNICA84)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 14:05:37   
ellena
Meni pa je bilo že v 17. tednu rečeno, da bo fantek user posted image . Kljub temu, da nisva želela vedeti, je povedala (bila sem precej jezna). Rekla je, da je 100%, zato si upa to trditi. Kasneje, celih 3 x, se ni dalo več prepoznati kakšnega spola je. Niti na morfologiji. Dobila sem še celo namig, da je mogoče punčka user posted image ... Tako, da... sedaj spet ne vem kakšnega spola bo naše sonce, ki prihaja čez 3 mesece. Saj ni pomembno ampak tole igračkanje mi pa tudi ni všeč.

Vseeno, dajmo uživat v pričakovanju user posted image !  

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 14:10:44   
ellena
IZVIRNO SPOROČILO: nastasja

Servus!

Zanima me, koliko kaj želite vedeti spol otroka? Meni je zadnjič ginekologinja rekla, da bo pogledala, ampak mi ne bo povedala, kljub temu da sem ji rekla da želim vedet. Seveda se potem ni nič vidlo. Pa ji ne verjamem preveč.
Kje  na Gorenjskem lahko opravijo samoplačniško ultrazvok, da bi pač zvedla spol otroka. Naslednji UZ mam šele čez 3 mesece, tolk se mi pa ne čaka.

Pozdravček vsem pa papa



Popolnoma vseeno je ali greš na kakšen samoplačniški pregled, ker ti tudi v "samoplačniškem primeru" ne bodo mogli povedat nič, če plod ne bo obrnjen tako, da bo spol viden. Seveda pa lahko prevzameš riziko in pač greš.... Pozdravček nazaj... lepo se imej.

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 14:44:14   
kiara24
no jaz ne vem kaj bom imela. nazačetkuuser posted image sem hotela na vsak način izvedeti, potem se je nekaj vmes zgodila, kar bi bilo lahko usodno. in sem si rekla, važno da bo user posted image zdravo. lahko pa se pozabavate s temle. piše v knjigi, pa ne vem ali je kaj na tem ali ne. pa vam vseeno povem, mogoče bo katera poizkusila in bomo vidlei potem ali je tores ali ne: 1. če nosš večjo težo  v sprednjem delu jeuser posted image , če pase ti večina teže porazdeli ob straneh jeuser posted image . 2.če ima trebuh obliko žige je user posted image , če pa imate trebuh obliko lubenice je pa user posted image . 3. mazoljčki, če jih imate jeuser posted image , če pa imate kožo čisto je user posted image .
4. nad trebuh podržite šivanko na nitki. če se šivanka premika v korgih je user posted image , če pa se šivanka premika levo-desno pa je user posted image .
to je to, pozabavajte se s partnerjem, mogoče je pa kaj resničnega v tem... v šivanki in nitki.

(odgovor članu ellena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: SPOL OTROKA
2.10.2008 20:40:01   
poli*
Jaz sem bila od prvega dne naprej odločena, da želim vedeti spol. Ampak sva se na sredini nosečnosti zmenila, da naj ostane presenečenje. Trenutno mi manjka do konca samo še par tednov in zdaj sem šele postala babje radovedna user posted image . Do 30. tedna so mi vsi govorili, da bo user posted image , zdaj pa večina reče, da bo user posted image . Bwo, nekaj bo, ane user posted image   Sploh pa ni važno, ker bo detece itak samo najino in najbolj zlato user posted image

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: SPOL OTROKA
3.10.2008 0:33:54   
Pandica
Joj, jaz sem tut bila tak radovedna, da sem želela takoj vedeti spol user posted image
Mi je že na NS točno v 13t rekla, da bo user posted image in res jo imamo user posted image
Jaz sem prevelika radovednica, da nebi vprašala user posted image
Vsaka čast tistim, ki vzdržite vseh 9 mesecev v pričakovanju in se vsak dan sprašujete ali je user posted image al user posted image user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: SPOL OTROKA
3.10.2008 9:01:28   
katja_p
Tud js sm hotela vedet. Sicer imam pa še vedno nekaj procentov rezerve, če so se slučajno zmotili. Ker pač tud G se lahko zmoti ... user posted image  Upam, da bomo dobili user posted image , ko nam je bilo to rečeno user posted image

Nism pa tip, ki bi zdržala 9m, ne da bi vedela ... čeprav je najbrž pol večji šok, če ni tak spol, kot so ti rekli user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: SPOL OTROKA
4.10.2008 9:38:46   
*kinnie*
Jaz sem obakrat vprašala....in obakrat so povedali pravilno....pa tudi sedaj bom, ker sem prevelik firbecuser posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: SPOL OTROKA
5.10.2008 21:10:44   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: *kinnie*

Jaz sem obakrat vprašala....in obakrat so povedali pravilno....pa tudi sedaj bom, ker sem prevelik firbecuser posted image


user posted image user posted image user posted image Enako.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: SPOL OTROKA
6.10.2008 0:11:23   
caligula
jaz nisem hotla vedet pa je vsaki vteklo, sem bila namreč zaradi težav pri svoji gin, na urgenci v lj ter pri nadomesti, ko me je nekaj špikalo. vse tri najdle jajčka :D

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: SPOL OTROKA
6.10.2008 13:06:09   
kiara24
te lahko vpršam kako te je šipkalo, ker mene tudi. no ne vsak dan, je pa drugače občutek kot pa takrat ko se širijo kosti. sem pa v 25tuser posted image ?
hvala za odgovor

mene je strah da bom prej rodila, ne vem zakaj vendar imam tak občutek!

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: SPOL OTROKA
6.10.2008 15:08:25   
Dali*
Mini je na Ns rekla, da bo fantek in moja G mi je rekla, da bo fantekk. Sedaj pa čakamo na marec.

ampak že takoj, ko sem zanosila sem vedela, da je fantek.

V drugo pa pravim, da bo punčka.

(odgovor članu kiara24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: SPOL OTROKA
10.10.2008 14:58:59   
anchika
Že pri prvi osečnosti sva se s partnerjem odločila da ne bova vprašala in tudi nisva , bilo je prav zanimivo ko smo vsi ugibali kaj bo - bil je fantek
In tudi zdaj nočeva vedet  in ne bova vprašala.
BO kar bo sam da bo normalein iz zdrav dojenček.
Prvič sva oba skozi govorila da bo fantek in je bil res zdaj pa imam občutek da bo deklica- ker sem že prvi dan ko sva ga kupovala sanjala o deklici -morda ker si vsi želimo par. Po drugi strani pa bi bilo imeti lepo še enega fanta bosta imela vsaj fantovsko družbo- haha

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: SPOL OTROKA
10.10.2008 22:09:46   
vrtnica21

Jaz sem tudi prevelik firbec, da ne bi vprašala za spol.

Na NS so nama rekli ,da je user posted image , na morfologiji pa da je user posted image . In od takat naprej je menda še vedno user posted image .
Sicer mi je res vseeno kaj bo.
Ni pa fajn, da se takole med nosečnostjo spol spreminja. Ravno se "navadiš" na fantka, pa kar naenkrat postane punčka....pa čeprav si na vse pripravljen.

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: SPOL OTROKA
10.10.2008 23:09:18   
glen
!. pred 4 leti sem vprašala že na ns pri 3 mes in so mi napovedali user posted image ,doma imamo 4 letnouser posted image .
Sedaj sem tudi vprašala in na ns in zdaj v 5 mes so mi napovedaliuser posted image ,če bo res držalo povem feb.

(odgovor članu vrtnica21)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: SPOL OTROKA
8.1.2009 8:06:40   
kea
Ja, ja tudi sem preveč radovedna, da ne bi vprašala in zakaj bi me mučila radovednost tako dolgo, če ni potrebno! Saj je res, da je vseeno, ampak lažje si kaj pripraviš, sploh 2. da malo pregledaš ali lahko uporabiš večino stvari od 1. ali pa boš moral polovico zamenjati!
Tudi nama je G v 1 user posted image  na UZ povedal da bo user posted image  (lepše kot se je nastavila da se je videlo, se ne bi moglo), pri 2 user posted image  pa nama je že na NS rekla, da bolj štrli in da kaže da bo user posted image  in to je potem potrdila tudi G in še na 3D UZ - kjer se skoraj ne da zgrešiti! No in na koncu smo vedno dobili to kar so nam napovedali!
Sedaj v 3 user posted image  pa bova tudi 100% vprašala če se že kaj vidi - že na NS - kaj pa bo na koncu pa bo, samo, da bo vse OK

_____________________________

VELIKO STVARI LAHKO POČAKA
VENDAR NE OTROK.
OTROKU NE MOREŠ REČI - JUTRI.
NJEGOV ČAS JE DANES

Gabriela Mistral,
Nobelova nagrajenka

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: SPOL OTROKA
8.1.2009 8:46:14   
_kathy_
No, nama moja G tudi ni hotela povedati, saj nama je rekla, da pove spol šele pri 32 tednih, ko je 100 %. Ampak nama tudi takrat ni povedala, zato sma šla samoplačniško na še eno morfologijo in 3D slikanje in tam so nama rekli da štrli ...no, tudi midva sma na ekranu to lahko videla.user posted image user posted image Potem pa sem pri svoji G imela še en pregled in ker mi spet ni povedala za spol, sem ji povedala, da so nama na 3D pregledu rekli, da bo fant in da bi rada, da potrdi, če je res. Pa mi je rekla samo: "Ja se nakazuje na to." Ampak mi tko vsi pravijo, da bo fant in tudi takrat sma lepo lahko videla tisto malo stvarco, tko da sem zihr, da bomo imeli fantka.user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu kea)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spol otroka
5.5.2010 21:22:12   
PTKA
pozdravljene,

zanima me,če mogoče katera ve in sicer obstaja še en pravilni izračun glede spola otroka in sicer ženska letnica in moška letnica...nekaj se izračuna pa se ne spomnim točno. Meni je pokazalo prav, ko sem leta 2008 rodila punčko. Zračunala mi je pa neka gospa na forumu na ringaraja.

hvala za pomoč.

lp petra

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Spol otroka
5.5.2010 21:47:49   
tejči28
PTKA jaz se vseeno ne bi preveč zanašala na te izračune,najbolj ziher je še vseeno UZ ko rodiš.Meni še noben izračun ni pokazal točno.


_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu PTKA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?