|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj boli
12.11.2006 15:30:32   
2mama
sem pet mesecev in pol po CR. se dojim, in sicer enega dvojcka polno, drugega samo se ponoci (tako je ze dva meseca). kaksna dva tedna je zdaj, kar me boli spodnji del trebuha - podobno kot menstrualni krci. menstruacije se nimam. je imela ali ima katera podobne tezave? je mozno, da se pocasi napoveduje menstruacija?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj boli
12.11.2006 21:27:02   
Katrin
Ne vem, kaj bi tvoje bolečine lahko pomenile. Vem pa, da lahko menstruacijo dobiš še medtem, ko dojiš.

Srečno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj boli
12.11.2006 22:07:02   
žanai
Ojla!

Tudi jaz sem v fazi odstavljanja. Dojim  le še 1-2 krat na dan in tudi jaz imam občasne rahle bolečine v križu, pa ob jajčnikih, v trebuhu, pa spremembe razpoloženja.... že kak mesec mislim, da bom dobila menstruacijo, pa je še nisem. user posted image
Počasi bo že prišla...

Ah, ti hormoni!

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj boli
13.11.2006 12:53:39   
TONČI.
Ne vem, kaj bi tvoje bolečine lahko pomenile. Vem pa, da lahko menstruacijo dobiš še medtem, ko dojiš.


Predlagam obisk G. Sem pa jaz kljub polnemu dojenju dobila M dva m po porodu in točno 11m od zadje M.user posted image  

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj boli
17.1.2007 11:42:52   
stenx
živjo

tud jaz sem 6 mes. po car.rezu in tudi mene dostikrat boli (špika) določen predel v trebuhu (večkrat na levi strani) .Včasih dol , pr strani zadaj-nič jasn.sem že hotla k ginekologu pa se kr ne spravm.Sem že hotla to temo sama odpret pa sem jo hvala Bogu našla. Dojim še vedno, uvajamo pa GH.

lp,


(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj boli
17.1.2007 12:07:26   
Nyah*
Mislim, da je pri vas, ki ste rodile s CR malo drugace s krcenjem maternice nazaj v prvotno stanje in lahko bolecine pomenijo tudi to. Vsekakor ce so bolecine hude, stopi do G.

Je pa res, da tudi jaz, ko mi je zmanjkovalo mleka, sem dobila prvo kao M, bolelo je ko user posted image , je pa to zato, ker se med dojenjem maternica hitreje krci, ko pa zmanjsujes dojenje, se tudi to upocasni. Tako je meni rekel G.


(odgovor članu stenx)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?