|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slavne ženske in strije
28.5.2007 13:50:46   
Anonimen
Pa jas ne razumem kako nobena nima strij, pa večina jih ima otroke? Pa kaj jih imam sam jas?

Saj vem da ta tema ne spada sem ampak na lepota in moda ne morem bit anonimna nočem pa da me gdo obsoja!

Kaj se jih da kako odpravt? Imam sicer kar vrede postavo ampak ogromno strij, po bedrih po bokih, vglavnem grozno. Zanima me kam se obrnit, ker sem slišala da se jih da lasersko ublažit in kolko prb. to stane? Kaj to sploh delajo v Sloveniji? Res sem pripravljena plačat, ker nimam dost samozavesti in z tem zelo teško živim. Nemorem oblečt sploh kratkih hlač!

Mogoče veste za kako drugo metodo odstranjevanja, in seveda kje delajo pa kolk stane!

Za vse odgovore vam bom zelo hvaležna!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 13:52:47   
tanikaa
Jaz mam tudi polno strij, pa se začuda s tem ne obremenjujem. user posted image  Glede na to, da me pa vse drugo moti na meni. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 13:58:09   
poška
jaz jih pa po riti/trebuhu nimam, jih imam pa po joškah

glede slavnih pa - retuširanje in fotomontaža

tukaj pa malo informacij http://www.aamv.si/

< Sporočilo je popravil poška -- 28.5.2007 14:02:00 >


_____________________________

ko ko ko ko daaaak

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:06:18   
Zahi
misliš, da je Pamela dobila take ob rojstvu? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:23:27   
Anonimen
Vse kar priporočajo za odpravo strij je larifari,velik LARIFARI.Za ta denar,ki ga zahtevajo raje kupi kaj koristnega.Mislim,da skoraj ni ženske,ki jih nebi imela.A ne JAS?user posted image

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:27:01   
Zahi
ne vem kaj se tako sekirate.. moški tega dejansko ne opazimo.. če nam pogled prevzame huda ritka ipd user posted image

torej.. strije gor al dol.. če je ženska sexy je sexy.. strije tega ne pokvarijo..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:30:06   
Anonimen
Kako si slavne odstranijo strije?
Tako kot mozolje, gubice, celulit, dlake.....z računalniško pomočjouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:32:52   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kako si slavne odstranijo strije?
Tako kot mozolje, gubice, celulit, dlake.....z računalniško pomočjouser posted image


in s kirurško user posted image

tko, da.. ne se sekirat.. če ste možu sexy.. ste sexy.. konc..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:33:46   
tanikaa
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Kako si slavne odstranijo strije?
Tako kot mozolje, gubice, celulit, dlake.....z računalniško pomočjouser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:44:05   
puncica
Jst pa verjamem v to da ženske ni nujno da imajo strije, sama nimam niti ene, pa imam dva otroka, pa sem se sam z navadnim nivejnim mleko mazala ko je glih bil cajt, tako da ja lahko so tud brez strij.user posted image

Hja mam pa celulit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil puncica -- 28.5.2007 14:45:59 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:50:04   
jade1
Jaz imam 1 strijo na trebuhu, ki se mi je naredila na koncu 3 nosečnosti. In se sploh ne sekiram, da jo imam.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:51:07   
jade1
Celulit pa imam in se tudi nič ne sekiram.user posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 14:54:51   
Anonimen
Se vidi, da se bliža poletjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam strije, celulit, po novem pa še mozolje. Če katera karkoli od navedenega potrebuje, naj piše na ZS.

Jaz pa trdim, da je vse navedeno samo odraz notranje lepoteuser posted image . Nekje mi je mroala ven izbiti, ne?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer pa... A vi veste, kaj se da narediti z računalnikom? V photoshopu? Ma - na enih slikah sem sama sebi všeč.user posted image

(odgovor članu jade1)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 15:33:23   
Anonimen
Joj ko to berem se mi zdi da jih imam sam jas! Vse pravte da jih nimate al pa 1 po dveh porodih. Jas pa po enem porodu cele plave noge. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 15:41:10   
Anonimen
Jaz imam strije, celulit, ..... pa sploh še nimam otrokuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 17:02:22   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Joj ko to berem se mi zdi da jih imam sam jas! Vse pravte da jih nimate al pa 1 po dveh porodih. Jas pa po enem porodu cele plave noge. 



Nosečnost ni noben pogoj, da jih dobiš. Moja mama jih je pri prvi nosečnosti fasala, da je blo joj, jaz npr. nobene. Čist odvisno od elastičnosti kože. Ti pa žal ne znam pomagat.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 17:15:15   
Lunca1
Jaz jih imam po nogah, samo že pred nosečnostjo. Po trebuhu pa na srečo nisem nobene pridelala.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 17:21:46   
Anonimen
Uf, jaz jih imam že tam nekje od 14. leta po stegnih, se mi zdi. Pa me sploh ne motijo. Bolj mi je celulit grd, ampak tudi tega ni toliko, če shujšam.

Drugače pa ne vem. Botoks mogoče? Kakšnega lepotnega kirurga vprašaj. Vem, da si igralke npr. pred podelitvijo oskarjev že po dva meseca injekcije botoksa v rit šutajo, da imajo bolj trde in lepo stoječe riti. Ma ni da ni za denar. Ne samo photoshop. To je minimalizem.

(odgovor članu Lunca1)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 17:40:38   
dory
ocitno sem slavna...namrec pridelala nisem niti ene strije sam slauf :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 17:45:36   
Magi*
prvič: se mi zdi, da vendarle večina žensk ima strije in so tiste brez v manjšini.

drugič: mogoče se moraš pa enostavno navadit nanje in jih sprejeti in najti v/na sebi nekaj lepega, kar boš občudovala. jaz imam strije in nekaj celulita, pa se sploh ne sekiram. itak trebuha ne mislim več razkazovat, meni je pa čisto všeč tak, kot je. celulita pa tudi ne dam, no ja tudi, če bi ga hotela dati, ne bi hotel drugam, mu je pri meni najlepšeuser posted image

a da slavne so pa popolne? ja valjda, potem pa svizec zavije čokolado.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 18:06:44   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: raho


Imam strije, celulit, po novem pa še mozolje. Če katera karkoli od navedenega potrebuje, naj piše na ZS.



Ne zameri, Raho, ampak mislim, da imam jaz boljšo ponudbo od tebe, saj vsemu zgoraj naštetemu lahko dodam še popokane kapilare po nogah. Nelojalna konkurenca, vem, ampak jeb*** ga, taki cajti souser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 18:17:45   
Magi*
nejcko, ti si kar misli, da jih imaš sam ti user posted image  nekje se pa mora poznati, da po 12 ur na dan presedim za računalnikom.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 19:10:18   
Strawberrie Cherrie
No jaz imam natanko 5strij na joškah, ki so trenutno tako zbledele, da se jih ne vidi. Pa tut celulita nimam.

Ampak bi raje imela strije, pa vsaj rit za pogledat, ne pa da imam zadaj tablooo! Strije se poleti, ko si zagorel itak skrijejo, enako celulit (vsaj po mojem mnenju), rit pa ostaja ploska vedno! user posted image

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 19:51:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

rit pa ostaja ploska vedno! user posted image




Menjave? user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: slavne ženske in strije
28.5.2007 20:27:13   
Strawberrie Cherrie

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

rit pa ostaja ploska vedno! user posted image




Menjave? user posted image


Za tvojo takoj....!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?