|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podiranje kupčka
11.12.2007 17:49:24   
tasekk
Kako je s podiranjem kupčka pri vaših dojenčkih ? Moj to reši po dolgem, včasih tudi več kot polurnem čakanju, ponoči pa večinoma sploh ne uspe. Tako, da obupam in greva spat dalje, pazim le, da je sigurno na strani. Dojiva se leže, ker sva tako vajena še iz bolnice. Čez dan pa jeva mal na prsa, mal na flaško dodatka, ta je na žalost obvezen zvečer.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podiranje kupčka
11.12.2007 18:27:58   
Laubica
Mi kupčka večji del poderva takoj ko ga dvignem ,če ga ne pa pol čez čaz bruha in ga zvijauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu tasekk)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podiranje kupčka
11.12.2007 20:24:38   
muck
Mi ga včasih takoj podremo, včasih se pa mučimo in sploh ne rata. Enkrat ga podre na rami, drugič na roki, včasih pa kar med dvigom v položaj za podiranje. Če ga pa ne podre, pa ga pol tišči. V takem primeru sem pogruntala, da ga morm dalj časa pokonci držat (cca. 15 min), pa je pol vse ok.

_____________________________

Najboljša igrača je: atiiiiiiii.
http://rubens-place.myminicity.com/
http://rubens-place.myminicity.com/ind
http://rubens-place.myminicity.com/tra

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podiranje kupčka
11.12.2007 20:55:54   
matea1
Moja dojenčica sploh noče podreti kupčka (stara je 4 tedne). Podiranje kupčka ponavadi traja in traja (tudi po 15 min) - pa nič. Zelo redko ga podre. Zaenkrat je zaradi tega ne mučijo kolike. Ko jo dam na ramo, začne zvedavo gledati okoli in postane zelo nemirna, zato pogosto obupam in jo položim na bok - za vsak slučaj.

(odgovor članu muck)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podiranje kupčka
11.12.2007 22:07:27   
Ines.
Jest sem dala moje user posted image  kravce past. Hkrati sem jih nežno trepljala po ritki in masirala po hrbtu. Vedno deluje. Sedaj, ko je moja tretja user posted image  stara 4m, jo pa posedem in trepljam po hrbtu. Kupčke mora podret, sicer mojo punčko zvija in potem še prdi.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podiranje kupčka
11.12.2007 22:08:17   
eya
Mogoče pa med hranjenjem ne pogoltne nič zraka, pa zato ne nima kaj "podret".

(odgovor članu matea1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podiranje kupčka
12.12.2007 19:54:40   
only_me
mi smo ful meli probleme na začetku. Ni in ni šlo. Zdaj pa podira rekorde, ne kupčke :D


(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podiranje kupčka
13.12.2007 9:08:03   
draganav
Tudi mojauser posted image  je zelo težko podirala kupčke. Včasih sem se matrala tudi pol ure. Če ga ni mogla sem jo dvignila in vsaj nekaj časa nosila, da je bila pokonci. Ponoči sva se tudi dojili leže, takrat sem jo pustila spati.Hvala bogu nas nikoli ni tiščalo v trebuščku, če ga nisva podrli.

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA

(odgovor članu only_me)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podiranje kupčka
13.12.2007 18:49:01   
Anonimen
Ni nujno narobe, če ga vedno ne podre, važno da potem vsaj punka.

(odgovor članu draganav)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podiranje kupčka
14.12.2007 17:19:16   
urskas
jaz sem nočno podiranje kuščka dokaj hitro (cca. 2m) ukinila, ker se je s tem preveč zbrihtala, in je zato rabila dalj časa, da je zaspala nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podiranje kupčka
26.2.2009 17:46:04   
majčiangelček
Moj fantek je prvi teden res skoz podiral kupčke, potem jih pa ni in ni hotel. Saj ne bi bilo nobenih problemov, če ga ne bi zato full zvijalo v trebuščku. Danes sem poiskusila z izčrpavanjem mleka in da ga dobi po flaški, pa mu očitno veliko bolj odgovarja, saj jih spet podira.. Upam, da nam bo še naprej uspevalo..

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podiranje kupčka
26.2.2009 17:54:20   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: draganav

Tudi mojauser posted image  je zelo težko podirala kupčke. Včasih sem se matrala tudi pol ure. Če ga ni mogla sem jo dvignila in vsaj nekaj časa nosila, da je bila pokonci. Ponoči sva se tudi dojili leže, takrat sem jo pustila spati.Hvala bogu nas nikoli ni tiščalo v trebuščku, če ga nisva podrli.



Tudi pri nas je bilo tako, zelo težko ga je podrla, zdaj pri 9m pa jih ne podira, ampak konkretno rigne user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podiranje kupčka
1.3.2009 18:10:04   
tincy23
Tudi mi imamo težave s podiranjem kupčkov. Ker ponovadi prvič lepo podre, drugič takoj za tem pa priteče kaj ven, ne zakaj ampak večinoma zmeraj potem še poliva.Včasih pa ga tudi sploh ne podre.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: podiranje kupčka
1.3.2009 22:33:56   
Pepita
Jaz mu ponoči po enih 14 dnevih nisem več podirala kupčka. Je pa res, da nikoli nismo imeli težav z napanjanjem ipd.

_____________________________



(odgovor članu tincy23)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 17:03:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pepita)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: podiranje kupčka
14.3.2009 8:44:30   
ajam27
Če vam otrok kupčka na rami ne podre mu ležišče v posteljici dvignite za cca. 30 ° (pač jogi iz spodnjega konca podložite) in ga poležite na levi bok. Otroka s tem ne boste utrudili niti predramili. Lepo bo pančkal naprej vmes pa podiral rekorde v konkretnem riganju. Sama prakticiram to ker mi je fizioterapevtka rekla, da več kot 2 min otroka naj nebi držala na rami ker se mu ukrivlja hrbtenica.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: podiranje kupčka
14.3.2009 10:09:04   
Najaa
Ponoči ne podirala kupčka.
Podnevi pa vedno. Pa tudi če jo prehitro odložim, če še ni podrla vse, jamra, tako da jo vzamem še malo in hitro se sliši znani zvok. user posted image

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?