|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na stekleničko
7.4.2008 11:10:23   
malecka
No, mi več nismo tako majhni, da bi imela problem glede hrane. Pri 15 mesecih jemo že vse.

Zanima me pa za večerjo, ker moja mala pikica tako rada je na stekleničko (zvečer) Ampak sem čist brez idej vsak dan imamo isto večerjo ali čokolino ali gres ali polenta user posted image in se mi zdi, da ji ta čokolino gleda že na uha.

Kakšna ideja?


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na stekleničko
7.4.2008 12:20:35   
MissLady
V Mullerju (pa verjetno tud drugje) imajo full veliko izbiru teh kašic, ki jih zmešaš z mlekom. Razne okuse... od čokoladnih do sadnih.... res velik izbire. 

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na stekleničko
7.4.2008 13:19:43   
mateyka
kaj pa kompot (una voda) in recimo proseni ali 4-korn komiči od Alnature (ki so btw brez okusa)? okus je po kompotu (ki je lahko vsak dan različen) - naša ma to fuuuul rada user posted image

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
7.4.2008 14:51:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na stekleničko
7.4.2008 16:36:20   
honey
Naš je pa zdaj 3-letnik in moram reči, da še vedno je vsako jutro: čokolino. In to že 3 leta user posted image  Enostavno ne mara nobenih drugih lino variant, samo čokolino mu gre v rit. No, saj nama z atijem tudi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na stekleničko
7.4.2008 16:50:28   
nuala
Zakaj pa pravzaprav daješ hrano v stekleničko? Zakaj ne samo mleko? Jaz nisem dajala nikoli nič drugega kot mleko ( pa vodo in bebi čaj )? To se mi zdi nekako sprejemljivo za otroke, ki so bolni ali iz ne vem katerega razloga ne pridobivajo na teži, ampak drugače pa, no, ne razumem pač.
Drugače pa, po moje lahko potem daš notri katerokoli kašico, sadno, riževo, keksovo, puding,... in zmešaš z mlekom.
Drugače pa, mojadva sta pri tej starosti za večerjo dobila zelenjavne juhe, mesne juhe z zakuho, rižote z zelenjavo, testenine, krompirjev pire z zelenjavnimi prikuhami, toast, palačinke, ...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na stekleničko
12.4.2008 12:56:34   
metka84
Pozdravljeni!Moja user posted image bo stara 14 mesecev in še vedno zjutraj in zvečer nekje ob pol 9 dobi v flaški čokolino,medolino ali gris.Zanima me do kdaj ste vašim dajali hrano po flaški kdaj bi se naj končalo s tem?Septembra pa gre v vrtec tam pa mislim da ne dobijo flaške ali kak je s tem?

_____________________________

Ta prava nagajivka

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?