
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
[Brisano sporočilo] 19.4.2008 22:19:53
|
|
|
|
Brisani uporabnik
|
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
|
|
|
|
|
RE: prehajanje z enega mleka na drugo? 20.4.2008 9:43:05
|
|
|
|
želva
|
Pomoje ni panike, mi smo tud ful menjali, pa ni bilo nič narobe.Edino zaprta je bila po Novolacu, zdaj imamo pa milumil in je res zakon.Sej v teh mlekih je isti šmorn notr, sam malo drugačna razmerja.Moraš pa pogruntat, kaj tvojmu dojenčku paše
|
|
|
|
|
RE: prehajanje z enega mleka na drugo? 20.4.2008 14:35:38
|
|
|
|
Anonimen
|
Se strinjam s predhodnicama. Odvisno, kaj mu bo odgovarjalo. Mi smo menjali zaradi alergije, nazadnje smo pa pristali na tistem, ker ni potrjene alergije na KM, po katerem ga je najmanj zvijalo in imel dobro prebavo. Zaka bi pa menjala? Pri 7 mesecih mislim, da je manjši problem zamenjati mleko kot v prvih mesecih, razen če ga ne bi hotel piti. Lp
< Sporočilo je popravil decembrka -- 20.4.2008 14:36:49 >
|
|
|
|
|
RE: prehajanje z enega mleka na drugo? 25.4.2008 8:03:36
|
|
|
|
łiłi
|
joj,smo meli tud ful probleme glede mleka.prvo aptimil(zvijanje in napenjanje,nato aptimil confort(isto zvijane).pa smo probali novolac za krce(ni kakal pa 2 dni)novolac it(ni nic pomagalo)zdaj smo na hippu in smo brez problemov,kaka normalno,nic vec ga ne zvija.meni je v lekarni rekla da moram sama pogruntat kero mleko mu odgovarja in hvala bogu hipp nam ful odgovarja
_____________________________
TEO PEJIĆ 26.1.2008 http://liliteo.moj-album.com/
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiNovorojenček v vročih poletnih dneh: nasveti Poletje je, dnevi so vroči in soparni, mnogo novopečenih staršev pa se sprašuje, kdaj lahko novorojenčka prvič peljejo n...
Plavanje z dojenčkomKdaj začeti s plavanjem na plavalnem tečaju je odločitev staršev, ki jo sprejmejo glede na to, kako se bo odzval njihov ...
Zadnje s foruma
za ženskeandrejkaSe je kateri že zgodilo, da se je ob uporabi strgala vrvica od tampona?DA (
6%)

NE (
89%)

SKORAJ (
5%)
Število vseh glasov: 236Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!