|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Povišana temperatura
10.3.2005 8:41:58   
SILVA
Punce moje povejte,če sem prav naredila,da sem zbijala vročino pri Matiji.Popoldne jo je imel 38,5,zvečer pa 39 in sem mu dala žličko calpola pred spanjem,ni nič pomagalo.Ob 23h sem mu spet merila še vedno 39 in sem dala še eno žličko,zdaj zjutraj je uredu.
Ful se bojim vročinskih krčev.No saj vem da se temperatura dvigne bolj popoldne ampak kdaj naj grem k zdravniku.Drugega mu ni nič,samo povišana temperatura.
Rastejo mu pa štirice,mogoče zaradi tega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Povišana temperatura
10.3.2005 8:44:18   
lutka
tudi jaz začnem z zniževanjem temperature pri 38.5,včasih že prej.

Se mi ne zdi nič narobe.Mogoče so pa res zobki:sloncek::sloncek:


lp

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Povišana temperatura
10.3.2005 9:54:40   
Anonimen
Če vročina tri dni ne pade, je treba k zdravniku. Zbijaš pravilno, ko naraste na 38,5. Se mi pa zdi malo visoka vročina za zobe, zato bodi pozorna, če se bo kaj izcimilo.

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Povišana temperatura
10.3.2005 10:38:28   
Mojca20
Se strinjam z al kajdo, ...ups pardon z al bino!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Povišana temperatura
11.3.2005 17:04:35   
ribica.
Tudi od zobkov je lahko tako visoka temperatura!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?