|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 16:19:50   
petrcaK
Drage souser posted image , po daljšem času se spet javljam. Sem porabila precej časa, da sem zdaj pregledala celoten ta forum, imate že res veliko napisanega, a koristnega.

Mi smo zaenkrat v redu, čakamo na nov pregled, morfologijo. Komaj čakam, da me spet malo pomiri.

Vidim, da pišete kg: + 6 kg.

A vozičke že imate kaj ogledane?


(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 3601
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 16:35:09   
trezika
dali ti dve kili sta bili mišljeni za zadnji mesec, vsega skupaj pa sn se zredila za dobrih 9 kguser posted image  tako da ti kr piši 9 kguser posted image  

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 3602
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 17:00:57   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
          
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 29.10., Izola, user posted image  , +3,5 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 22.10., CE, user posted image
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.11., LJ user posted image user posted image (?)
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +0kg, 103cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., LJ, user posted image +1,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 24.10., CE, user posted image
+5,5 kg, 90 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 23.10.,
LJ, user posted image +0,5kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.11, CE , user posted image +4kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image  +6 kg 
mama_milchy (27)      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.11., Izola, user posted image +3 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 24.11., ?, user posted image    -3,5kg, 93 cm
mizi
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  29.10, ?,  user posted image  +8 kg
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI*                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image  +7 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
brskale                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image +4kg

pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +5 kg       
Infinity1                       (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 04.11., NM, user posted image , -0,5 kg 
babyg                            (št. 1  , št.  0) 30.10., CE, user posted image   +7kg 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.10., CE, user posted image
+2 kg, 81 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 21.10., PO, user posted image
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +1 kg, 82 cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image , +3 kg, 86 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, TRB-CE, user posted image   0 kg, 110 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.10, LJ, user posted image +3,5kg, 85cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 4.11., LJ, user posted image +3kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 5.11, FRA,  user posted image
+5 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) 24.10., LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK                          (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 03.11.
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.10., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 21.10., LJ, user posted image   +3 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (223)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.11., LJ, user posted image  +1 kg, 91cm

29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,Velenje,user posted image
+5 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 21.10., KR, user posted image  
+0,6kg, 108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
frulica                            (št. ? user posted image , št. user posted image ?)  
Irena 83

xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)
 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., ?

user posted image  - 11 fantkov
user posted image  - 4 punčke
user posted image  - ostalo

Trentno je 71 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3603
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 18:49:14   
buksi
Pozdravček!
Tudi jaz sem dobro opravila na pregledu. Mi je tudi naredila morfologijo, pa nisem prej vedla, da jo imam danes.
Je vse v redu in otrocek pridno brca. Spola pa ne vemo, ker je nogce skupaj tisal in tudi noceva vedeti.
Sem pa zaradi prehlada doma se do konca tedna. POl imam pa itak en teden dopusta.
V tem času od začetka do danes sem se zredila za 2 kg. Naslednji pregled pa je 25. 11.

Ok sedaj pa grem peci pico, sem mojemu oblubila, ker meje tako potrpezljivo cakal


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3604
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 19:47:29   
Dali*
Buksi, ja super za pregled. user posted image Mmm, meni se tudi lušta pizze. Vsak dan bi jo jedla.

No, seznamček bom popravila ju3, če še katera javi kak podatek. Če ne me boste mele že dost s tem seznamom 5x na dan.user posted image

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 3605
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:08:43   
Naja30
andreja, moja je v vrtcu in ne vem, kaj naj naredim takrat. Ali imet doma, da se skupaj uvedemo v nek ritem ali naj njen ritem ne spreminjam in naj bo kar v vrtcu. user posted image  Bo treba premislit. Bo pa moj tudi koristil dopust tako da vsaj nekaj. Kaj pa tvoj je doma ali v vrtcu?

Košara za voziček - prva je zimska in je nismo imeli. Imamo tak "zimski" voziček, ojačan s tem namenom, da košare ne rabiš. In smo preživeli. Je pa res, da na obali ni tako hudih zim, pa vseeno.

Nos.hlače imam isto št. kot drugače, itak je elastika tista, ki se razteguje.

Grahec, še ena s kroničnimi vnetji sinusov. user posted image  Inhaliraš lahko, meni so pomagale kamilice. Lahko pa si pritisneš s prstom eno točko na nosu, tam kjer je kost najbolj izbočena (na strani) in držiš nekaj časa. Meni zelo pomaga. Upam da veš, kaj mislim. user posted image
Kar se barve vozička tiče mislim, da je rdeča nevtralna barva. Za oba spola. Ne se sekirat, mi imamo za našo user posted image  bež-rjavega.

Dali, danes si res imela en kup dela s seznamom! Pridna. user posted image
Čuj, a je tebi dobro tole laneno olje? Meni ni. user posted image  Pa ne vem, kako naj ga zakamufliram v solati? Danes sem dala še bučno olje, pa se ni skril okus lanenega.

(odgovor članu mkkl)
Neposredna povezava do sporočila: 3606
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:13:33   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30
Dali, danes si res imela en kup dela s seznamom! Pridna. user posted image
Čuj, a je tebi dobro tole laneno olje? Meni ni. user posted image  Pa ne vem, kako naj ga zakamufliram v solati? Danes sem dala še bučno olje, pa se ni skril okus lanenega.


Naja30, ma meni mi je fino to olje. Jaz ga recimo sploh ne okusim in ga zato dam raje še mal več. Če dam pa zraven še bučno olje, ga pa sploh ne okusim. Joj, kako različne okuse imamo. Jaz sem danes delala proseno kašo in zrezke v omaki, pa sem ga dala v kašo ziher 2 žlici, če ne več in ga nisem čist nč čutla. Ma...fora...kako smo si različni.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3607
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:24:30   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: Naja30

andreja, moja je v vrtcu in ne vem, kaj naj naredim takrat. Ali imet doma, da se skupaj uvedemo v nek ritem ali naj njen ritem ne spreminjam in naj bo kar v vrtcu. user posted image  Bo treba premislit. Bo pa moj tudi koristil dopust tako da vsaj nekaj. Kaj pa tvoj je doma ali v vrtcu?


ja tudi moj mali je v vrtecu, in med tistim časom dokler se ne navadimo ritma bo vseeno hodil  v vrtec ker se bo drugače čist odvadu, že tko je problem če smo bolani in it poli v vrtec se tko joka, da mi ga je kr groza peljat... in tudi njegova vzgojiteljica je tako svetovala, da bo najmanj stresno zanj... nevem kako bo ponoči ker pri nama spi, upam, da ga dojenčkov jok ne bo preveč motil... mah bomo že itak nam in našim otrokom ne bo preostalo nič drugega kot da se navadijo...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3608
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:30:29   
novo
ojla! Sm kr mal živčna za jutri, ko imam pregled. Držite pesti.
Tudi js uporabljam laneno olje in mi je ok. Okusa se navadiš. Je pa res, da imamo ljudje čist različne okuse. Npr. meni je rukola božanska, mojemu pa nist nič ni po godu.
mislim, da bom diplomirala na teh vozičkih-eni so mi vizualno všeč, drugi imajo več možnosti. Kaj ima že katera izkušnje s quinny speedy? Kaj se da lezišče čisto v vodoravni položaj. Moje prijateljice imajo že skoraj vse otroke in pravijo za košaro, kljub temu, da je zimski user posted image , metanje denarja stran?!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3609
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:48:13   
Zasanjana
Ojla!

Se pozna, da nisem več na bolniški in nimam niti časa hodit na RR čekirat. Vidim pa, da ste zelo pridne s čvekanjem. Drugače pa pri meni nič novega. Brcike so vsak dan bolj pogoste. Zjutraj, ko se zbudim vedno še malo poležim, da me user posted image malo pobrca.

Pa čestitke vsem za uspešne morfologije!user posted image

Dali, ko boš popravljala seznam, pri meni lahko dopišeš +8kg. user posted image Sem končno dosegla 60kg.

Novo, mi imamo quinny speedija. Je sicer super voziček, okreten in precej lahek, primeren za vse terene. Meni je res najboljši! Je pa ena od pomankljivosti, da se ležišča ne da dati v vodoraven položaj, zato smo mi tudi kupili košaro. Jo drugače ne bi, ampak je bil cel komplet v akciji na spletu in smo prišparali skoraj 100EUR. Na Ebayu se sigurno splača pogledat.

Lp, Tina

(odgovor članu petrcaK)
Neposredna povezava do sporočila: 3610
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 20:57:41   
Dali*
                                            MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image


27.02. 
chichinchek
(28)        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)              

01.03.  
jjasna85 
(23) 
          
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 29.10., Izola, user posted image  , +3,5 kg 
Anonimna user posted image (32)  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)      
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 22.10., CE, user posted image
02.03
ada2 
(29)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 17.11., ?, user posted image  

hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 07.11., LJ user posted image user posted image (?)
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
24.11. , LJ, user posted image +0kg, 103cm
Miša99 (33)                (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)     
SanjaB                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)          
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., LJ, user posted image +1,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 24.10., CE, user posted image
+5,5 kg, 90 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 23.10.,
LJ, user posted image +0,5kg, 85cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 3.11, CE , user posted image +4kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 03.11., CE, user posted image  +6 kg 
mama_milchy (27)      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 03.11., Izola, user posted image +3 kg
12.03. 
michell
(28)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)11.11., MB,user posted image user posted image +4,8 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 24.11., ?, user posted image    -3,5kg, 93 cm
mizi
13.03.
imam
(24)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.11., Ptuj, user posted image +9 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  29.10, ?,  user posted image  +8 kg
14.03. 
juli@
(24)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0)  
trinity22 (30)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
škratka (23)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)             
*TEJČI*                        (št. ? user posted image , št. user posted image ?)   
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 24.11., ITA user posted image  +7 kg, 100 cm 
tina_r                           (št. ? user posted image , št.  user posted image ?)
brskale                         (št. 4 user posted image , št. user posted image ?)
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 03.11., LJ, user posted image +4kg

pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 05.11., Izola, user posted image  +5 kg       
Infinity1                       (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 04.11., NM, user posted image , -0,5 kg 
babyg                            (št. 1  , št.  0) 30.10., CE, user posted image   +7kg 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image   +3,5 kg, 85 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 28.10., CE, user posted image
+2 kg, 81 cm
buksi                             (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 25.11., PO, user posted image +2 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.11., MB, user posted image +1 kg, 82 cm
20.03.
KOKICA32
(32)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 18.11, MB, user posted image , +3 kg, 86 cm
evica23                         (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)
gaja (28)                        (št. 3 user posted image , št. user posted image 1)
21.03. 
_andreja_
  (23)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, TRB-CE, user posted image   0 kg, 110 cm     
sanna                             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  
mojčika (32)                  (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ, user posted image
+2,5kg, 88cm
pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 7.11., CH, user posted image +2 kg
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 24.10, LJ, user posted image +3,5kg, 85cm
čebeica maja                 (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 11.11., NM  user posted image +4 kg, 86 cm
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) 4.11., LJ, user posted image +3kg
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) 5.11, FRA,  user posted image
+8 kg, 105 cm
1hruska (24)                  (št. 1 user posted image , št.  user posted image 0) ?, LJ, user posted image
 
25.03.
piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) 24.10., LJ, user posted image
+5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.10., MS, user posted image  + 2 kg, 96 cm
štručka** (25)               (št. 2 user posted image , št. user posted image 0)
marec2009 (31)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)         
27.03.
lotoska
 
    
                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1 )
SRCCEK                          (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) 03.11.
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.10., CE, user posted image +5 kg, 90 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 21.10., LJ, user posted image   +3 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) 21.10., Ptuj, user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 12.11., LJ, user posted image +1 kg
mkkl (223)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.11., LJ, user posted image  +1 kg, 91cm

29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?,Velenje,user posted image
+5 kg, 97 cm
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 21.10., KR, user posted image  
+0,6kg, 108cm
31.03.
Naja30
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 10.11., LJ, user posted image +2 kg
frulica                            (št. ? user posted image , št. user posted image ?)  
Irena 83

xx.03. 
julam 
(33)                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 2)                

anonimnauser posted image (29)       (št.  2user posted image ,  št. user posted image 1)     
kayica24 (24)                 (št. 1 user posted image ,  št. user posted image 0) 
pondelak (19)                 (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0)
 
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.11., ?

user posted image  - 11 fantkov
user posted image  - 4 punčke
user posted image  - ostalo

Trentno je 71 nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele:
user posted image   fragola , Nikita,  zasavka, pikica36 user posted image

user posted image    MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo
TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3611
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 21:57:01   
pocka
Čer punce,evo še mene, samevam doma, moj je šel v nočno, bejbi že spi, pa mi malo cajt ostajauser posted image
najprej čestitke jjasna85, malo z zamudo, ampak vseeno user posted image , pa čestitke vsem za opravljene morfologije, jaz tudi že nestrpno čakam na pregled, ampak se bom še načakala...

končno tudi mi čutimo brcike, en dan je bila cela revolucija notri po bušiju, drugače pa le vsake toliko čutim malo kako se premika. No, moje počutje je dokaj dobro, malo mi je začela že zgaga nagajat, upam,da ne bo tako hudo kot prvič, ker sem mislila,da me bo pobralo...so me pa začeli ponoči grabit taki krči v noge, da se ne da opisat bolečine, a ima katera kak predlog kako tole ublažit? Magnezij mi ne pomaga. Pa trebuh mi kar pogosto otrdeva, moram omenit malo na pregledu, ker se mi zdi,da mi ne bi smel toliko, verjetno je malo krivo tole dviganje in nošenje naše pupe, čemur pa se skoraj ne morem izognit. No, dosti sem jamrala...

košara za voziček - mi je nismo imeli pri prvem otročku (je tudi rojena marca), imam pa Traxxa, kjer gre naslon v čisto ležeči položaj in smo uporabljali samo vrečo dokler je bilo mrzlo. Zdaj v drugo bomo imeli enako, pol, ko pa malo zrase, bomo pa uporabljali Buggsterja, ker je lažji.

barva vozička
- ne se preveč sekirat glede barve, rdeča je po mojem ok za user posted image ali user posted image ...grahec, kaj bodo ljudje spraševali, je pa poglavje zase, naša je bila v roza hlačah in rjavi majčki na rožice in mi ena prijavi, kako lep fantek...aaaa

tetra plenice - mi jih imamo še od prej enih 30 kom in mi je bilo ravno prav, da ni potrebno stalno pralnega stroja verglat. Sva pa kupila različne, nekaj jih imam iz mullerja, nekaj iz BC in nekaj iz hoferja, pri tistih iz BC me edino malo moti to, da so precej manjše od ostalih, so pa malo debelejše.

nosečniške hlače - jaz sem si vzela eno št. večje, ker se mi vedno najprej pozna v riti in bokih in ni šans, da si spravim gor enako št. kot pred nosečnostjo.

...nočko...


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3612
   RE: Marčevke 2009
21.10.2008 22:41:46   
yania
Ojla pupe...
Jaz sem danes malo čekirala tale Q.Speedy in mi je super voziček. Meni se pa ne zdi sporno naslonjalo...saj je skoraj vodoravno...otročiček lahko spi noter, ni pa seveda za novorojenčke...se pa odločamo še za košaro. Prvič je namreč nisem imela, in se mi zdi fajn, da ni dojenček kot priliman v tisti lupinci...je pa nekaj...meni je recimo bila lupinica fajn, ko si dal v avto, dete  je zaspalo in ko si se kam pripeljal,  si enostavno montiral na vozek in je spal naprej...če je košaro, moraš zbuditi, oz.imam izkušnje da je bilo dretje pri nas....mah ne vem...
Je pa tako, da tudi če rodiš poleti, nima to veze s košaro...res je da je pozimi bolj v zavetju otroček, samo gre se da bolj zdravo leži pa naj bo december ali junij....bomo se še odločli...
Ali katera ve, če je kje v Avstriji ali kje kaj ceneje tale vozek...gledala sem EBAY...samo ne vem, al to kar naročiš in ti pripeljejo na dom....kaj pa garancija...no saj če greš sam iskat v tujino je tudi garancija vprašanje...
Je pa drugače super voziček-lahek, enostaven za zložiti in dati v avto...

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3613
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 7:55:10   
helimaša
jutro!

en   user posted image  da se lažje zbudite.....

jst že poslušam našo tamalo kako ma pevske vaje.....jao....že navsezgodej poje k norc.....je dons spet že tok zgodi vstala.....dec je neki bolan tko da gre mal kasnej delat....Maša pa kasnej v vrtec.....

jo grem kr počas zrihtat......
mi ni pa nbenaa za morfologijo povedala k sm vas sprašvala.....sicer pa mislm da mi jo je nardila k je v MK napisala pod UZ tko da nej bi vse klapal....sam povedala pa dala za pogledat pa nč....tko da je ena kura.....

ajde

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 3614
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 8:18:03   
cita
Jutro,

na hitro se vam javim grem na morfologijo imam jo ob 09:00 držite pesti prosim prosim se vam potem javim...

papa


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 3615
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 8:31:40   
dana
Dan!

nosečniške hlače - ene sem kupila tako št. ko jo nosim, kavbojke sem pa kar eno večjo kupila, ker računam da se bom še zredila. No do zdaj sem se 4 kg, ampak imam še polovico do konca. Pa tud na začetku nosečnosti mi ni pasal jest, zdaj imam pa tak tek, da je jojuser posted image  

barva vožička - midva sva za prvega kupila modrega pa tud nisva vedela da bo fant. Rdeča se mi zdi čist OK tud če bi bil fant. Saj majo tud oblačila v rdeči barvi za fante.

košara  - midva je ne bova kupila, saj je možno vožiček spraviti čisto v ležeči položaj. Razmišljam samo da bi kupila kako zimsko vrečo. Sem ravno nekje na netu videla tako, kjer lahko vzameš polnilo ven, pa imaš letno.

Dajte mi povedat no če vam tud paše jesti sladko? Jaz bi tok tega pojedla, samo se kar mal nazaj držim zarad prebave.
Najbolj mi paše čokolada pa čokoladne sladice. Njamsiuser posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 3616
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 8:33:46   
pocka
IZVIRNO SPOROČILO: dana

Najbolj mi paše čokolada pa čokoladne sladice. Njamsiuser posted image



jutro, evo jaz sem ravnokar zmazala čokoladno trotico, ki sem jo včeraj peklauser posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3617
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 8:40:37   
novo
user posted image !
Se glih tudi pripravljam na pregled! Držite pesti in tebi cita uspešen pregled.

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3618
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 8:48:48   
Pupa7
Dobro jutro pupe,

spet ste se tko razpisale in vse že na polno razmišljate in skoraj kupujete, pri nas pa kar še nič. Pa bo treba še ta mesec kaj ker bo kar hitro december in takrat gre en kup dnarja za darila jao jao user posted image

Mi smo ugotovili, da ni šans da bo naša hiša fertik do rojstva malega, tako da ne bom kupovala cele sobice, samo posteljco in previjalno mizo s predali pa voziček. Pa malo oblekic pa banjico pa tega, joj kok se bo nabralo user posted image no pa malenkosti bom kupovala šele konc januarja začetek februarja, da nas vseeno ne preseneti.

Drugače pa spet hodim ponoči na wc, tko ene 2x obvezno me je kr groza, kaj šele bo user posted image

VSEM ČESTITKE ZA ŽE  OPRAVLJENO MORFOLOGIJO, OSTALIM PA DRŽIM PESTI!!!!!

Papa pupe se beremo



(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 3619
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:00:28   
mediuhec
dobro jutro!

vidim da vas ima že precej MF za sabo, no jaz bom še malo morala počakat. ve pa le povejte, kako to zgleda, ker imam občutek da ene bolj pregledajo (enim sploh ne povejo da bo naslednji pregled MF? halo.).

grahec, vidim da imaš glede barve iste probleme kot jaz, he he. z dragim sva gledala icco-te (grejo ša kar v prtljažnik), pa sem se zapičila v vijola barvo. moj je malo čudno gledal, samo kaj pa naj- ostanejo samo še temno modra, siva, skor črna, to pa mi je pretemačno. pa kaj potem če bo fantek! no, na netu sem potem videla da se da dobit še olivna, samo vijola je še vedno lepša za oko.

pravijo da so vozički v AVT isto dragi, razen če trofiš znižanje. po netu pa ne vem - baje ceneje, samo preden se prebiješ skoz navodila...

brce! včasih se mi zdi da so, nisem pa 100% da bi rekla: aha, brcnil me je.  

lep dan

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3620
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:04:30   
ada2
Pozdravljene!

glede vozička - mi smo imeli pri adamu najprej sposojenega za prve 3 ali 4 mesece, takega s košaro, potem se je pa preselil v športni voziček peg perego - pliko matic 3 (vsaj mislim, da je to pravi nazivuser posted image ). je pa ta voziček rumeno sive barve, se mi zdi primeren tako za fantka kot punčko.

glede hlač - jaz si ne mislim nič več kupovati, v prvi nosečnosti sem si kupila ene user posted image drage hlače la vie (ampak to je bilo pred 10 leti in takrat si komaj komaj našel kako nosečniško štacuno, zato so bile tudi cene temu primerneuser posted image ), v drugi nosečnosti mi je pa soseda zašila dvojne hlače, pa ene kavbojke sem kupila v h&m, tako, da imam zdaj več kot dovolj.

imam pa tudi jaz problem glede nastanitve postelje za user posted image , saj adam še vedno spi v spalnici, ker še nimamo prizidka in ga do marca še tudi ne bomo imeli. nušina sobica je pa tako majhna, da ne gresta dve postelji notri. verjetno bomo dali delat zasilno ležišče za adama, ki se bo dalo čez dan pospravit, saj sta zdaj začela s tem, da bi spala skupaj v eni sobi.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3621
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:14:22   
janaja
No da še jaz zaupam podatke iz pregleda:

kilaža -0,9 od zadnjega pregleda, obseg trebuha  ostaja isti, naslednji pregled imamo 18.11.2008 ( morfologija user posted image user posted image ) Razmišljamo da bi šli morfologijo delat še kam drugam, ker ima moja gin predpotopni UZ.

Drugače se počutimo vredu...

Barva vozička-  nimam pojma vem pa da bo Maxi cosi MURA 3

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 3622
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:20:06   
Pupa7
mediuhec - morfologija je UZ pregled, kjer pogledajo ali je vse ok z user posted image notranjimi organi, torej srček, želodček in mehur (če je le ta viden potem ledvici delujeta normalno). G premeri zadevo od obsega glave, velikosti in teže otročka. In zadeve ti mora razložit, drugače zateži in vprašaj. Upam da si zadovoljna z odgovorom, drugače pa kar še vprašaj.

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 3623
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:22:20   
Pupa7
janaja jaz sem šla v Septum, so blazno prijazni pa tud se mi zdi da ni tako drago (85 €).

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3624
   RE: Marčevke 2009
22.10.2008 9:26:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

mi ni pa nbenaa za morfologijo povedala k sm vas sprašvala.....


Jaz sem ti odgovorila na 143 strani, takoj pod tvojim postom in vprašanjem. user posted image

barva vozička - Mi bi imeli modre barve pa ne glede na to ali bi bila fantek ali punčka (v prvo je bil fantek). Torej, če so sedaj pravilno napovedali punčko se bo vozila z modrim vozičkom. In bo prav tako zrastla! user posted image Sicer je bil pa Jure vedno oblečen v kakšne modre stvari, res čist po fantovsko, pa so me vsi spraševali ali pa ga ogovarjali kakor punčko. Tko da... user posted image user posted image

cita - Seveda da držimo pesti! user posted image

dana - V začetku nosečnosti mi že dvakrat sploh ni pasalo nič sladkega, ampak se potem nekje na sredini to obne in bi pojedla kile čokolade in sladkega na dan. Se pa malo bremzam zaradi kil, ne zaradi prebave (s tem na srečo nimam težav). Ker sem se zadnjih 9t nosečnosti (to govorim za prvo nosečnost) zredila 10kil. No, sedaj nočem preko tega rekorda. user posted image

Mediuhec - Meni je naredila zelo podroben UZ - pregledala je vse okončine, če je parno, če je vse na svojem mestu - mehur, želodček, trebušna stena, srček,.... pa kolk je pikica težka. Je pa merila kar precej časa, potem sva pa ene 10 minut še skupaj gledali in je vse skupaj z menoj še enkrat preverila, če je vse ok.

(odgovor članu helimaša)
  Neposredna povezava do sporočila: 3625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  143 144 [145] 146 147   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?