|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny ZAPP vs Maclaren
23.3.2009 17:50:48   
renata9
Pozdravljeni!

Kakšne imate izkušnje s ZAPP-om ter kakšne z Maclarni? Kako se obneseta na makadamskih poteh? Ali kolesa po daljši uporabi pričnejo kaj ropotati?

Ali vam je moteče, da pri ZAPP-u ni možno spreminjati naklona?

HVALA!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
23.3.2009 19:16:34   
tintin
Jaz imam dva Maclarna - trikolesnik (terenec) MX3, ki bo šel kmal iz uporabe in Maclaren Quest. Oba sta totalno super, nič ne ropotata, super se vozita, sta ful kompaktna in kvalitetna. Če bi kupovala še enkrat - definitivno Maclaren. Ni pa Quest ravno za kak hud makedam (tudi Zapp pomoje ne), ampak za nekaj makedama pa tudi. Zablokiraš prednja kolesa in je. MX3 gre pa total povsod, samo je večji voziček.

(odgovor članu renata9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
23.3.2009 20:48:53   
n.nati
Mi imamo zapp-a ampak samo za kake hitre nakupe, drugače uporabljamo Skate voziček. Po makadamu še z Zapp-om nismo hodili tako, da nimam izkušenj, drugače so pa kolesa kr glasna ja

(odgovor članu renata9)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
23.3.2009 21:40:59   
frutka_
Izkušnje imam z obema in sta oba zelo kvalitetna. Odvisno kaj iščeč in pričakuješ od vozička. Sta čisto različna modela.
  • Maclaren se lažje zloži. Z eno roko obvladaš ves sistem zlaganja.Se poleže. Strehica daje dovolj sence. To je voziček marela. Od tega ne moreš pričakovati mehke vožnje po makedamu.
  • Zapp je izjemno majhen, ko je zložen. Pospraviš ga komot za sedež. Fajn zgleda. Se ne poleže ampak pri nas to ni bil problem.Kolesa so glasnejša ampak ni moteče. Po daljši uporabi niso ropotala nič bolj kot na začetku.
  • Oba vozička lahko upravljaš z eno roko (kar je zelo praktično, če imaš marelo v drugi roki.
Če še te kaj zanima vprašaj.user posted image

< Sporočilo je popravil frutka RR -- 23.3.2009 21:46:58 >

(odgovor članu renata9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
24.3.2009 8:00:57   
loncica
Zapp je res majhen. Ko imamo že čisto poln prtljažnik ga komot še dam notri. Slaba lastnost je, da se ne poleže, zato kadar kam gremo in mislim, da bo v vozičku spal (se zgodi zelo zelo redko) pač vzamem buzza. Meni marele, ki po dolžini zavzamejo cel prtljažnik niso všeč, zato tudi če se poležejo ne bi menjala.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
24.3.2009 9:40:27   
*blu*
Mi imamo Maclarna (Quest). Nimam nikakršnih pripomb. Praktičen in trpežen.

_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
25.3.2009 12:05:30   
mišk
Mi imamo Zappa. Uporabljamo ga predvsem za po trgovinah in mestu, kjer se super obnese. Naklona ne pogrešam, ker naša punca tako ali tako ne zaspi v vozičku. Kolesa pa kar ropotajo, sploh po kakšnih tlakovcih.
McLarna nisem nikoli uporabljala, mi pa vizualno ni všeč, čeprav vem da te to ne zanima.user posted image

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
28.3.2009 15:33:26   
ČebelicaMaja
IZVIRNO SPOROČILO: *blu*

Mi imamo Maclarna (Quest). Nimam nikakršnih pripomb. Praktičen in trpežen.


enako-prejšni teden smo šli z njim po makadamu, smo ga dali starejši, ki se ji ni dalo več hodit in smo z njim obkrožili celo Gradiško jezero, ona je pa drnjohala notri- mene je prepričalo to, da se da poležat, pri nas to pride izredno prav, pa košaro ima spodaj-čeprav majhno, pa tudi ropota nič kaj glasno- super voziček in bi se še enkrat enako odločila.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
2.4.2009 22:04:03   
krtek 1
glede tega,da bi bil Zapp lepši od Meclarna se sploh ne strinjam.Zappi so preživeli,ozrite se na cesti okoli sebe in preštejte Zappe.Vsak drugi otrok se vozi v njemuser posted image .Mi smo ga imeli pri prvemu sinu(pred štirimi leti)in smo ga z veseljem prodali.user posted image Sedaj imamo Cybex-a,kolegica ima Meclarna imata vse,ležeč naklon,košarico,strešico,stabilnost(da o stabilnosti pri zappu ne govorimuser posted image )in ne ropotata.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
3.4.2009 7:53:03   
loncica
Glede lepote se itak nikoli ne moremo strinjat. Meni je Zapp ful lepši od tipičnih štirikolesnih marel, pa še lupinica MC gre gor. Zaradi teh dveh razlogov sem ga kupila, pa me prav malo briga koliko Zappov je okoli mene.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
9.4.2009 23:01:37   
miškamaška
Tudi jaz se odločam za marelo. zap mi je zelo všeč,a se žal ne poleže, zato se odločam med baby weltom in maclarnom.

Mi lahko prosim katera napiše kakšne so mere zloženega Maclarna. Predvsem me zanima dolžina. Ne bi rada kupila marele, ki jo moram po diagonali dat v prtljažnik.

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
11.4.2009 0:47:07   
vika1
Punce,ZAPP je en veliiiiik šit user posted image .Moja mala že nešteto krat se je obrnila skupaj z vozičkom.Nikoli več!!!!!!!!

Rajše kupim Pikolo (ista oblika kot zapp),je bolj stabilen pa še naslon ima,pa za stvari zložit ima spodaj košaro.

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu miškamaška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Quinny ZAPP vs Maclaren
11.4.2009 6:03:35   
TRIŠ
IZVIRNO SPOROČILO: vika1

Punce,ZAPP je en veliiiiik šit user posted image .Moja mala že nešteto krat se je obrnila skupaj z vozičkom.Nikoli več!!!!!!!!


Pri nam se tole še ni zgodilouser posted image ,zame je zapp zakon in ga ne zamenjam za ničuser posted image

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?