|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pipica spušča!
15.11.2005 18:30:55   
ameli
... torej tako je: ko kihnem, zakašljam mi iz pipice pricurlja kakšna kapljica. Koeglove vaje sem delala že v nosečnosti, pa tudi sedaj jih pridno delam vsak dan. Ampak očitno nič ne pomaga. Imate kakšen nasvetuser posted image ?
Aja, pa še to: ostal mi je kar velik trebuh, oziroma koža na trebuhu. Kaj naj s tem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 19:08:32   
Anonimen
Rada bi ti pomagala, pa res nimam pojma kako.

(odgovor članu ameli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 19:19:05   
chips
Tudi jaz imam probleme s pipico!!
Prvi dan po porodu  sploh nisem mogla vode zadržati,potem pa sem začela delati Keglove vaje pa je že molo boljše ,tako da velik curek lahko zadržim samo še vseeno malo steče ven.Vaje delam non stop tako da se mi je že vse razbolelo spodaj.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 19:41:01   
smrka
Stiskaj z "nožnico" vsak dan najmanj 30 krat. Stiskaj tako dolgo kukr lahko zadrzis. Kaj naj s trebuhom? Shujsaj - trbusnjaki in dieta - ali pa čarobna palčka ki odčara trebuh.

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 19:56:16   
soncek&luna
v materinski soli so nam rekli, da lahko za puscanje pipice opravijo manjso operacijo... ce te moti, se pozanimaj kako je s tem..

glede trebuscka pa kot je smrka rekla, telovadba po moje....

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu ameli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 21:31:40   
Ines.
Meni je G v porodnišnici rekla, da ti ni nič neobičajnega in da bo sčasoma vedno bolje. Panika bi bila, če se še eno leto po porodu stvar ne bi popravila. Zdej sem pa drugič noseča, v 25. tednu in se mi včasih naredi, da mi ob kihanju tut po nogah dol steče, pa je menda to tut normalno. No, zdravniki že vejo.

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pipica spušča!
15.11.2005 21:48:11   
doroteja23
Tudi meni se je to dogajalo, pa je že boljše čeprav nisem delala nobenih vaj. Za trebuh pa ne vem, ker bi se ga tud sama mogla znebit, čeprav mi ga je ostalo čisto malo. Mam pa full strije. Kak pa se to zmanjša? To ko pa je grdo videt, to pa se ne da odpravit. Vse ima svoje posledice, bi rekla moja babica.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?