|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje pri treh letih
27.12.2005 22:31:03   
Anonimen
Naša "ta mala" zaspi v svoji postelji potem pa se po dveh do štirih urah redno "sprehodi"user posted image do najine postelje in spimo skupaj do zjutraj brez problema. Vse skupaj nas to pretirano niti ne moti a vseeno kaksna "fora" bi pa morda prisla prav, da bi vsaj kakšno noč spali vsak v svoji postelji. Stara je dobra tri leta.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje pri treh letih
27.12.2005 22:38:40   
muki1
Veš kaj, če mala pride do vaju, potem si verjetno želi vajine bližine in topline.
Noben triletni otrok ne kolovrati ponoči naokrog iz zlobe ali razvajenosti. Po mojem jo je strah. Skušaj raziskati, česa se boji. Morda ji obljubiš, da bodo vrata med spalnicama vso noč odprta, morda naj sveti lučka vso noč....

Sama se spomnim, da me je bilo na smrt groza pasjega laježa. Nikoli me niso starši strašili ali kaj podobnega, mene je bilo enostavno groza, če sem ponoči slišala pasji lajež. Sem kar pomislila, da bodo zdaj hišo oropali, nas pomorili.... Verjetno sem kje na TV zasledila kakšno sceno, druge razlage ni....
Živeli pa smo na vasi, tako da je bil pasji lajež vsako noč....mater, še danes mi ni vseeno, ko pes laja ponoči.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje pri treh letih
27.12.2005 22:40:05   
soncece24
O tem bi ti pa moja mama lahko kakšno zgodbico povedala, jaz sem do prvega razreda vsak dan tak romala v zakonsko posteljo ponoči. PA ni nič pomagalo. Ko zdaj pomislim za nazaj me je bilo ponoči strah v svoji sobi. In to zaradi pravljice Rdeča kapica (pa to ni zajebancija, ampak čista resnica), ne spomnim se al me je brat kaj hecal al se je to porodilo v moji glavi, samo jaz sem povsod volka vidla, v omari, pod posteljo.... Malo jo vprašaj, če se česa bolji v svoji sobi....

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje pri treh letih
27.12.2005 22:48:37   
Anonimen
Moja sestra je tudi imela nočne pohode. Oče je pravil, da je vedno začutil sredi noči, da ga nekdo gleda. In ko je odprl oči, je stala poleg postelje in ga res samo tiho gledala. Samo kovter je odkril in je zlezla k njima. Verjetno je bilo tudi njo strah.
Če vas ne moti, naj bo pri vama. To ji mora biti fletno.user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje pri treh letih
28.12.2005 0:58:53   
KODA
Naš tamali dostikrat zjutraj pride k nama v posteljo,se pocrkljat,ko pa ima dosti ,vstane in gre nazaj v svojo posteljo.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje pri treh letih
28.12.2005 10:03:47   
Anonimen
user posted image user posted image Poznam družino,ki je uprizarjala"selitev narodov"v nočnih urah,še dolgo potem,ko so otroci že zakorakali v petnajsto letouser posted image
Z vzglavniki pod roko so se selili,tako,da so se zjutraj zbudili vsak na drugem koncu.
Otroka v postelji staršev,mama v eni od otroških sob,prav tako oče.user posted image

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje pri treh letih
28.12.2005 13:34:28   
al1*
Tudi mi imamo enega takega nočnega sprehajalca. Obvezno prinese s seboj še svojega plišastega prijatelja. Naju ne moti. Ponavadi pride sam, zleze preko mene, jaz ga pokrijem in spimo dalje.
Tudi hči je hodila spat k nama, pa je okoli tretjega leta nehala sama od sebe.



_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?