|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
13.3.2008 20:52:29   
mayci
Pri nas smo imeli tudi od rojstva posteljico 120×60, ob najini postelji. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu gruška)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
13.3.2008 21:26:35   
pikica86
IZVIRNO SPOROČILO: lelčy

mi imamo tudi posteljico 140x70.


enako

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
14.3.2008 14:41:58   
Srčekgirll
Jst bom mela za začetek košarico v spalnici, zibko pa v dnevni. Ko bo user posted image malo večji bom pa posteljco.

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
14.3.2008 15:54:50   
Pia77
Mi imamo posteljico 120x60; mali sicer včasih proti jutru protestira in vztraja pri tem, da do jutra prespi pri mamici in atiju. Podnevi se pa super obnese zimska košara Dreami.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
15.3.2008 7:27:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gruška)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
15.3.2008 7:50:27   
Anonimen
Fajn je,d a imaš nekaj, kar lahko presstavljaš po stanovanju, da je podnevi drugje kot ponoči. Ali pa če imaš dve stvari. Jaz sem imela posteljico v spalnici in voziček za po stanovanju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
18.3.2008 23:40:46   
arabela*
mi smo sprva imeli zibelko.Je super,ker je majhna,tako da lahko otroka zelo lepo podlagaš z odejicami ob straneh,da spi na boku.Pri širši posteljici je to težje.Tud dedaj pri drugem študiram na varianto zibelka in sicer za cirka 7,8 mesecev.,čeprav imamo tudi kinderpet.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Nastya)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
18.3.2008 23:53:18   
rija
posteljica v najini spalnici, v začetku sem zmanjševala posteljico z blazino za dojenje...po 5 mesecu pa se je mulček podlagal kar z mano user posted image  in tak je še zdaj, sprememb ni na vidiku user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kje naj spi novorojenček ?
19.3.2008 8:50:48   
viv_
Mi smo imeli pri ta prvi takoj posteljico 120x60, pri ta drugi pa najprej košek v spalnici (posteljica ni šla not), pri 4. mesecih smo jo pa selili v svojo sobo in je dobila posteljico 120x60.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?