|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 8:35:33   
Urshy78
DeLucia, ti jaz pošljem link:

http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_zdravniki&SIFRAD=4658&strm_zdr=3552&view=zdravnik&Itemid=108

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu DeLucia)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 11:28:17   
KlaraMay
http://www.zd-lj.si/zdlj/index.php?option=com_zdravniki&SIFRAD=4658&strm_zdr=3552&view=zdravnik&Itemid=108

Urniki zdravnikov
JADRANKA DOMAZET-FINK, dr.med.spec.

Dejavnost:
ZDRAVSTVENO VARSTVO ŽENSK
Lokacija:
FUŽINE, PREGLOV TRG 14
Telefon:
(01) 5472-818 (01)5472-800

PONEDELJEK
12:30-19:00

TOREK
07:00-13:30

SREDA
07:00-13:30

ČETRTEK
12:30-19:00

PETEK
07:00-13:30

Opomba: PETKI PO RAZPOREDU (DOP.-POP.)
Obvestilo zdravnika:
Naročanje,izdajanje receptov in napotnic od 8.00 do 12.00 v dopoldanski izmeni, od 14.00 do 18.00 v popoldanski izmeni. Od 27.7. 2010 do vključno 13. 8. 2010 zaradi dopusta ni ambulante. V nujnih primerih se obrnite na ambulanto Urške Gašper Oblak, dr. med. spec. Hvala za razumevanje!

(odgovor članu DeLucia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 19:21:04   
DeLucia
Hvala Urshy78 in KlaraMay zelo sta prijazni. Jaz imam pri prvi nosečnosti rekord čakanja pri Domazetovi v 7 mesecu nosečnosti 4 ure. Sem mislila, da me bo pobralo. Dopust sem skurla za  vse preglede. Drugače sem pa na vsak pregled čakala v povprečju 2 uri.  Sedaj sem zopet noseča in me kar skrbi tole čakanje. KlaraMay s kom bi jo pa kaj zamenjala? Ker jaz bi jo tudi. Vse dobre s koncesijo so polno zasedene.

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 19:26:53   
emma83
Jaz sem jo imela kar nekaj let za svojo osebno ginekologinjo, ful všečna ženska, strokovna, brez problemov pošilja na preiskave. Me je pa to čakanje na pregled ali pa samo, da se sestra javi na telefon ubijalo. Nazadnje, ko sem poklicala za kontrolni pregled v mesecu aprilu, mi je dala datum pregleda v novembru in sem obupala. Zamenjala sem jo za privatnika dr. Franjića, zasebnika s koncesijo, sestra se javi na telefon v doglednem času, ko pridem na pregled čakam max. 45 minut na vrsto, skratka zadovoljna.

(odgovor članu DeLucia)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 19:46:48   
KlaraMay
Jaz je še nisem zamenjala. Prvi pregled imam šele, ko bom v 10t, pa bom pol videla kako bo in kako pri njej potekajo pregledi in koliko pogosti. Zamenjave še nimam, niti je nisem iskala. V kolikor bom, sporočim tukaj v tej temi.

So mi pa v službi kolegice predlagale enga G iz Viča, ampak baje trenutno ne sprejema novih, mogoče oktobra. Kar pa ni tako daleč.

Da so sestre dvignile telefon je minila cela večnost. Zadnjič so kar slušalko dol dale, pa je bil termin za sprejemanje naročanja preko telefona. To jih sploh ne zanima. V čakalnici se načakaš in načakaš, da je grozno.

A se da kje kj prtožt? Sigurno bi se večina k čaka za Finkovo. Je pa znano, da tiste dneve, ko Finkova dela tudi v Ivančni, da vsaj 2 ure zamudi, ko menja termine.


(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
23.8.2010 19:58:41   
Renesme**
Jaz imam Finkovo že 10 let, meni je super, strokovna- kar je najbolj pomembno, pove če kaj ni ok in ne komplicira če je vse ok....

Čakanje- jap, to pa je druga zgodba...mislim, da se to ne bo spremenilo, sploh zato, ker ima večinoma same mlade pacientke in zato preveč nosečnic, čeprav pacientk verjetno še nima zadosti, ker še sprejemauser posted image

Zdaj v 2. nosečnosti imam preglede na 4-5t, prvi pregled sem imela šele v 10t....pa sej če je vse ok jih niti ne potrebuješ več, če je pa karkoli narobe lahko pa vedno prideš tudi vmes.

Jaz je samo zaradi čakanja ne bom menjala, sem menjala osebnega zdravnika, ki je imel minus 5 minut čakalne dobe, pa je bil čist neoseben, prej si bil zunaj kot notri....

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
24.8.2010 9:25:34   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Renesme**

Jaz imam Finkovo že 10 let, meni je super, strokovna- kar je najbolj pomembno, pove če kaj ni ok in ne komplicira če je vse ok....

Čakanje- jap, to pa je druga zgodba...mislim, da se to ne bo spremenilo, sploh zato, ker ima večinoma same mlade pacientke in zato preveč nosečnic, čeprav pacientk verjetno še nima zadosti, ker še sprejemauser posted image

Zdaj v 2. nosečnosti imam preglede na 4-5t, prvi pregled sem imela šele v 10t....pa sej če je vse ok jih niti ne potrebuješ več, če je pa karkoli narobe lahko pa vedno prideš tudi vmes.

Jaz je samo zaradi čakanja ne bom menjala, sem menjala osebnega zdravnika, ki je imel minus 5 minut čakalne dobe, pa je bil čist neoseben, prej si bil zunaj kot notri....


Se podpišem. Jaz jo imam že 5 let in mi zdaj vodi že drugo user posted image . Čakanje je res "pasje", ampak ko pridem k njej v ambulanto se mi pa posveti, odgovori na vsa vprašanja, tudi sestre so super, vglavnem nisi številka. Vsaj jaz nimam takega občutka. Sploh mi je bilo všeč, ko je zdaj v drugi user posted image , ko sem s sabo na morfologijo pripeljala 4-letnega sina tako lepo razlagala, da je bil moj sin čist navdušen, vglavnem jaz imam same pohvale. Čakanje je pač manjko sistema in preobremenjenosti, ne pa tega, da ne bi delale sestre oz. G osebno. Ko si notri vidš, da non stop delajo kot mravljice. Je pa tak boom nosečnic v zadnjih letih, da pač težko folgajo.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
24.8.2010 11:16:38   
KlaraMay
Meni je pa vedno čudno zakaj toliko vse traja, ko pa mene zrihtajo en dva tri. Kaj potem z drugimi počnejo tooooooooooliko časa? user posted image
Res mi to ni všeč. Čakam po 4 ure, da sem v pičlih 11 minutah že zunaj?? user posted image user posted image Meni, če se kdo posveti, so njene dve sestri. Res sta OK. G je bila pa čisto en, dva, tri, kdo si že ti in evo me že zunaj. Pa je moja prva G, od mojega 16 leta, torej že 11 let, s tem, da je vmes ni bilo, ker je bila na porodniškah. Sem vmes imela nadomestnega G (starejši gospod) in sem bila z njim super zadovoljna, zdaj pa imam spet njo. Kar avtomatično nazaj. No bomo vidl na prvem pregledu, ko bo potrdila user posted image kakšen odnos bo imela. user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
6.9.2010 10:25:59   
KlaraMay
Živjo
Imela sem pregled in ponovno videla svojo G. Glede na to, da sem sedaj v veselem pričakovanju je bil njen odnos do mene popolnoma drugačen, veliko boljši in pozitivno sem bila presenečena. user posted image Čakala sem res toliko kot ponavadi, vse skupaj je trajalo dobre 3 ure in pol. Torej pregled, UZ, kri, slikce.
No na koncu sem seveda vsa nasmejana z 2 slikcama v roki in materinsko knjižico odšla domov. Naročena sem čez 5 tednov. user posted image Največ podatkov o poteku N in zdravi prehrani sem slišala od ene od sester. Mislim, da mi je kakšnih 8 minut razlagala vse kar se je tisti trenutek lahko spomnila. user posted image Res je bila super.

No to je to, zaenkrat vse OK. Aja naš user posted image je pa velik točno tolko kot mora biti, vse je bilo BP, OK. user posted image

(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
6.9.2010 12:34:06   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: KlaraMay

Živjo
Imela sem pregled in ponovno videla svojo G. Glede na to, da sem sedaj v veselem pričakovanju je bil njen odnos do mene popolnoma drugačen, veliko boljši in pozitivno sem bila presenečena. user posted image Čakala sem res toliko kot ponavadi, vse skupaj je trajalo dobre 3 ure in pol. Torej pregled, UZ, kri, slikce.
No na koncu sem seveda vsa nasmejana z 2 slikcama v roki in materinsko knjižico odšla domov. Naročena sem čez 5 tednov. user posted image Največ podatkov o poteku N in zdravi prehrani sem slišala od ene od sester. Mislim, da mi je kakšnih 8 minut razlagala vse kar se je tisti trenutek lahko spomnila. user posted image Res je bila super.

No to je to, zaenkrat vse OK. Aja naš user posted image je pa velik točno tolko kot mora biti, vse je bilo BP, OK. user posted image

user posted image user posted image user posted image Najbolj važno je da v user posted image svoji G zaupaš in jaz mislim, da njej res lahko. Kot rečeno jaz nimam slabe besede čez njo. Se pa ravno odpravljam tja na upam, da zadnji pregled v tokratni user posted image , glede na to da sem čez rok. user posted image

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu KlaraMay)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: G. Jadranka Domazet Fink
15.2.2014 10:17:10   
mmarja3
Vidim, da že nekaj časa nobena ni nič pokomentirala, pa bom jaz malo "refreshala" stanje user posted image
Ne vem sicer, če je smiselno, glede na to, da ne jemlje novih pacient, pa vendar...
Pri dr. Finkovi sem kar nekaj let (je moja prva ginekologinja). Ko sem čakala na recept za tabletke in odvzem brisa, je tudi mene čakanje živciralo. Sedaj pa sem noseča in moram rečt, da mi je popolnoma vseeno počakat malo dlje, da bom le dobila primerno oskrbo zase in za svojega dojenčka. Vzamem si knjigo in čas kar leti mimo. Do sedaj sem imela dvakrat CTG in nikoli nisem čakala v vrsti dlje kot 10 min.
Poglejte malo po čakalnici...zdravnica v sosednji ambulanti nima nikoli gužve, ampak to pomeni tudi, da nima toliko pacientk. Me je enkrat pogledala, ker dr. Finkove ni bilo in mi je tudi jasno zakaj je temu tako. Vrjemite, da je pristop dr. Finkove veliko bolj oseben, človeški in profesionalen. Je pa res, da je zelo direktna in to zna marsikoga zmotiti. No, bolje, da mi takoj pove česa ne tolerira, kot da se zakoplicira in zaradi diplomacije škodim svojemu dojenčku.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?