|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NAJstniške Mame
19.8.2013 22:21:47   
Saralina

Kako doživljate, da je vaš otrok kot mala štručka.... tako nebogljen... stopil čez velika vrata kjer trka na okno tetka puberteta?

A smo mame res tiste prerahle da ne bi to vzele kot posebno sceno ?

Uspešen preklop! ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NAJstniške Mame
20.8.2013 7:36:25   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Saralina


Kako doživljate, da je vaš otrok kot mala štručka.... tako nebogljen... stopil čez velika vrata kjer trka na okno tetka puberteta?

A smo mame res tiste prerahle da ne bi to vzele kot posebno sceno ?

Uspešen preklop! ;)



Mi smo skoraj mimo pubertetniškega časa. Sem pa tja se ji še rahlo sfuzla user posted image  Lahko pa rečem, da sem ta čas doživljala popolnoma normalno. Brez solza v smislu, joj moja ptičica bo odletela iz gnezda, in brez pretiranega strahu. Vedela sem,da bo težko in je tudi bilo, pa vendar ko enkrat vzameš v zakup, da je to del odraščanja te na nek način to osrečuje. Hecno se sliši, pa vendar. Ko spoznaš, da otroku nudiš najboljšo možno odskočno desko za v svet, kar jih je bilo v tvoji moči in rokah, potem si nekako pomirjen in sedaj u bistvu z lahkoto gledam, kako bo šla študirat, mogoče celo v tujino, si našla fanta, si ustvarila družino. si zadovoljen, da si otroka pripeljal tako daleč, da zna sam odločati o sebi, sprejemati velike in male odločitve, sprejeti posledice svojih odločitev. to je življenje, ki si ga naši otroci zaslužijo, ne glede na to, kako zelo je nam hudo.

Sicer pa, saj veš tisto, otroci so nam dani v izposojo, ne v last. In tako naj bi bilo od rojstva, do vstopa v puberteto in tudi kasneje, ko odrastejo. Smo tukaj, ko nas potrebujejo, ko pa nas ne, je prav, da imajo svoje življenje. In če boš zmogla, tako ravnaj tudi v puberteti. naj ima svoj prostor, svojo intimo, svoje življenje. To jim ogromno pomeni. Največ! Naj ima seveda tudi obveznosti, ampak nikoli in nikdar jih ne kaznuj pri njihovem prostoru, intimi, njihovem odraščajočem življenju, ki se ne tiče staršev.

Tako da, puberteta posebna scena? ne. Nič posebnega bi rekla. Del življenja.

Uf, sem zafilozofirala. user posted image  ampak tako je.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 20.8.2013 7:50:55 >

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NAJstniške Mame
20.8.2013 10:04:24   
Saralina
Pikica- hvala!

Ja, odgovornost nas ščipa, da nam bo le ratal v veri da najboljš nardimo za njih- zase morda moramo malo zamižati. Zelo dobro si izpleljala -ČESTITAM!

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NAJstniške Mame
20.8.2013 17:14:25   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Saralina

Pikica- hvala!

Ja, odgovornost nas ščipa, da nam bo le ratal v veri da najboljš nardimo za njih- zase morda moramo malo zamižati. Zelo dobro si izpleljala -ČESTITAM!


Vermamem, da boš tudi ti opravila z odliko!! user posted image

(odgovor članu Saralina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?