|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2015
8.7.2014 11:51:39   
primorka111
Ali nisi dobila moje zs, ker sem imela težave... :)

(odgovor članu snowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2015
8.7.2014 12:08:18   
_pika_
Vau, pridno se nabiramo. Jaz se zelo veselim čvekcev, sedajle zato, ker ve za N samo moj, potem bomo pa potrebovale in delile kake nasvete.

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 8.7.2014 12:09:19 >

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2015
8.7.2014 14:00:37   
Anonimen
Ojla, jaz še malo ostajam anonimna ;)

Dobrodošle vse marčevke user posted image

Kar se tiče prvega pregleda... Jaz sem imel prvo in edino menstruacijo (po porodu dec. 2013) konec aprila in me je kar hitro naročil na pregled, ker je bilo po koledarču videti, da bi bila lahko že v 10 tednu. A je g. na pregleduje ocenil, da sem v 5 tednu in me naročil ko bom noseča 7 tednov. Sem pa že videla srček biti user posted image Tako da mislim, da je normalno imeti prvi pregled med 7 in 10 tednom.

Je pa druga nosečnost čisto drugačna. Ob 6 in pol mesečni hčerkici kar ni časa za utrujenost, pa bolj mirna sem, ker vem, kaj sledi. Slabo mi je bilo samo enkrat, apetit pa je zvečer OGROMEN, a se ne smem preveč najesti, ker me potem zgaga peče user posted image Se pa tudi pri meni kaže napet trebušček, po moje vsi mislijo, da mi je to ostalo še po porodu user posted image

Uživajte nosečke!!!!!

(odgovor članu aksi)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 8:35:47   
_pika_
Jaz naj bi bila sedaj v 6. tednu, pa me je G naročila na pregled šele v 11. tednu. Sem se odločila, da grem samoplačniško na pregled, ker bom ves čas samo premišljevala o tem, kaj gre lahko narobe, če ne dobim potrditve, da se nekaj dogaja.

Znakov nobenih ... no sladko mi ne paše - ne veste kako sem vesela za ta znak. user posted image Kar naj ostane za vedno.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 18:14:11   
nytt liv
_pika_, te čisto razumem, da se vleče tole čakanje, sploh če si naročena šele v 11. tednu. Saj se še meni, pa sem naročena ob dopolnjenem 7 tednu.

Tudi jaz še vedno nimam kakšnih posebnih znakov, le zadnja dva dneva sem utrujena bolj kot ponavadi...kar spala in spala bi, tudi čez dan kadar lahko...pa kar naprej sem lačna. Sem že 3 kg pridobila (z 52 na 55 kg), sem pa ravno dopolnila 5. teden. Ste tudi druge že zabeležile kakšne dodatne kg? Pa trebuh se mi zdi nenavadno velik za tale čas...je pa res, da je to moja 3. nosečnost in morda zato. Vsekakor se prav dolgo ne bo dalo več skrivat oz. se že zdaj skoraj ne da. user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 18:56:09   
Ciklama*
Tudi jaz bi se vam pridružila, če smem. Plusek se je pokazal prejšnjo sredo (in od takrat še nekajkrat po dve črtici ... hehe). To je moja prva nosečnost, tako da je vsaka info dobrodošla. :)

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 19:18:35   
_pika_
nytt liv: Sem se danes naročila na samoplačniški pregled in ga imam že naslednji teden, saj bom takrat že v 7. tednu. Dr. je rekel, da bi se moralo že videt, če je ok. Zredila se nisem še nič, trebuh se mi pa popoldan malo pozna (kot da sem napihnjena)user posted image .

ciklama: Me že čvekamo na fb-ju. Tudi zame je dolgopričakovan prvič, tako da imam tudi tisoč vprašanj.user posted image

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 19:24:35   
Ciklama*
Jaz bi tudi na FB bla (sej je anonimno, ne? ... da ne objavi potem med novicami kje :) haha ... ker sva rekla, da bova počakala do prvega UZ).
odgovor

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 19:35:20   
_pika_
ciklama: Primorki111 pošlji ZS z imenom in priimokom, saj ona dodaja.

(odgovor članu Ciklama*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2015
9.7.2014 20:30:27   
zakajpane
Ciklama, dobrodosla in cestitke user posted image
Jaz pa imam jutri ultrazvok in sem ze malo zivcna, nevem zakaj... komaj ze cakam, da vidim malo pikico in slisim srcka user posted image . Sem pa v 7. tednu in moram povedat, da se pocutim vsak dan boljse! Tudi slabosti je vedno manj user posted image . Edino po kosilu pa postanem ful utrujena, sploh ko dam malega spat, bi kar zadremala zraven user posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2015
10.7.2014 9:04:42   
_pika_
zakajpane: Kako je bilo na pregledu? Kaj si izvedela?

< Sporočilo je popravil _pika_ -- 10.7.2014 9:05:01 >

(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2015
10.7.2014 18:49:56   
nejkao
Evo da mal pojamramuser posted image Od včeraj me napadajo grozne slabosti, na trenutke niti razmišlat ne morem o hrani, ko mal mine si prvoščim kruh z argetouser posted image , da pijem se morem pa ornk prsilit. V glavnem počutim se ogabnouser posted image

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2015
10.7.2014 20:10:01   
Angie123
Helou punce! Evo, za nekaj časa malo miru pred faksom, juhuhu :) Me je pa zdaj začela popadat grozna utrujenost, danes že od pol sedmih zvečer komaj gledam :) upam, da bo to bolj prehodnega tipa, ker sem drugače bolj nočna ptička in bi lahko še komu postalo sumljivo :) za enkrat nisva povedala še nikomur (sem prav ponosna na sebe, da niti najboljši prijateljici nisem ničesar sčvekala:)) in prav uživama v najini mali skrivnosti :) Slabosti so za enkrat še zelo znosne, prisotne le takoj zjutraj, ko se zbudim, po zajtrku pa izvenijo. jem normalno vse kot prej, le neke posebne želje po sladkem ni. naj kar tako ostane :) danes sem šla po dolgem času spet plavat in je prav pasalo! med izpitnim obdobjem se vedno preveč polenim.. zanima me, če je tukaj katera, ki redno teče? sama namreč tudi rada tečem (zdaj sem sicer zadnji mesec počivala - poškodba in izpiti), ampak bi rada s tem nadaljevala dokler bom lahko. Je pa potrebno prilagoditi pulz se mi zdi. sama se še nisem tolko pozanimala o tem, ampak nekje v glavi imam, da bi naj bil pulz pod 145 varen. a je tako? aa pa še to! končno sem se naročila tudi na pregled, ki ga imam že čez slaba dva tedna! :) po eni strani se mi zdi dokaj hitro (me je tako naročila tudi zaradi dopustov), po drugi strani pa se mi bodo tile dnevi še presneto vlekli.. predvidevam, da bom takrat polnih 7t, mogoče kak dan zraven, ampak se tolažim, da bi se moglo že vse lepo videt.. Lepo bodite in se beremo!

(odgovor članu nejkao)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2015
10.7.2014 20:57:59   
zakajpane
Evo, prvi ultrazvok za mano... kar solzna sem postala ko sem videla malo pikico in srcka user posted image v ambulanti za neplodnost so mi s tem dali tudi zeleno luc, da se lahko narocim pri svojem ginekologu, torej nisem vec njihova pacijentka user posted image . Torej sem poklicala in narocena sem ze jutri, kljub temu, da sem sele v 7. tednu... zgleda se tudi pri mojem ginekologu bliza cas dopustov.
A se nisem ravno vceraj hvalila, da se pocutim vedno boljse? Drugic bom raje tiho, ker trenutno mi je ful slabo user posted image grem kar spat!

(odgovor članu Angie123)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2015
10.7.2014 22:30:32   
nytt liv
Ciklama*, tudi tebi čestitke za plusek. user posted image

_pika_lepo, da boš imela tudi ti že kmalu pregled. Jaz bom ob pregledu imela ravno 7. teden dopolnjen in baje da se od dopolnjenega 6. tedna ponavadi že lepo vidi. Angie123, tudi ti si naročena pri dopolnjenih 7. tednih in sigurno se bo že dobro videlo.

zakajpane, to je pa bilo doživetje, ki ga ne boš nikoli pozabila. Meni se zdi, da šele takrat, ko slišiš srček in vidiš svojo pikico na ultrazvoku, res dojameš, da je v tebi bitjece. Tako da tudi jaz komaj čakam pregled. A si dobila tudi kakšno slikico?

Lepo bodite! user posted image


(odgovor članu zakajpane)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 0:17:30   
Cleia
Angie123 tečeš lahko do konca. Na FB si poglej Jasmino Praprotnik - njen mož Urban je tekaški trener in ogromno tečeta. Lahko jo kontaktiraš in vprašaš, če te kaj zanima. Ona je šla mensezdi zdaj pri tretji punčki čez rok, odtekla maraton in iz maratona so jo odpeljali v porodnišnico ;) Tekla je pa res celo nosečnost. Je pa res, da se tudi prehranjuje temu primerno, brez prave hrane je težko kaj takega doseči...

Evo frajerko, naslednji dan so pa že objavili slikico hčerke ;) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10201413685398437&set__=t.1513366284&type=3&theater

< Sporočilo je popravil Cleia -- 11.7.2014 0:23:02 >

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 7:22:52   
zakajpane
Tudi jaz mislim, da ce ze skozi teces, potem lahko tudi med nosecnostjo. Pac moras edino bolj poslusati svoje telo in ne pretiravat.

Nytlive - ja, dobila dve slikici user posted image in res je, komaj zdaj prav dojamem, da se nekaj v meni dogaja user posted image

(odgovor članu Cleia)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 9:42:46   
_pika_
nytt liv: Sem bila danes pri dr. zaradi težav, ki jih imam. Sem kasneje zanosila, tako da mi je le potrdila nosečnost in imam naslednji teden spet UZ, saj je rekla da se lahko obrži ali pa ne.user posted image

(odgovor članu nytt liv)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 10:20:10   
ringababy
Mene pa žal zbrišite is seznama in se odjavljam od teme. V sredo jutraj sem se namreč zbudila in imela spontani splav. Včeraj prišla iz bolnice in je vsega konec. user posted image Po štirih letih truda ko sva prvič zagledala plusek pa je že spet vsega takoj konec. Nimam sreče. Ampak morem se pobrat tako kot že 100x prej in jeseni spet v nove boje. Vsem ostali pa želim mirno nosečnost in nič problemov, pa velike in zdrave dojenčke...

(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 13:09:47   
nytt liv
ringababy, čeprav te ne poznam, mi je hudo, ko sem tole prebrala. user posted image Drži se, kolikor se pač sploh lahko v tej situaciji. Čimprej si naberi novih moči in želim ti, da spet čimprej zagledaš plusek. Verjemi, da bo sreča prišla tudi zate in res ti jo privoščim.

_pika_, sigurno bo vse v redu, misli pozitivno in še naprej pazi nase in na svojo pikico.


(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 13:15:13   
_pika_
ringababy: user posted image user posted image user posted image user posted image

nytt liv: Hvala. Sedaj malo več počivam in pijem magnezijeve šumečke in je stanje v redu.

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 13:15:54   
missMac
ojla punce!

se javljam se jaz. prvi test sem naredila v pondeljek in komaj vrjela, da sem končno noseča. Doma imam navihano 4-letnico, ki je moje središče sveta. Ob njej bi moral biti enoletni bratec, ampak se je žal poslovil, ko je bil star 2 meseca. Imel je srčno napako, kar sem izvedela že ko sem bila noseča. Tako da sem zelo prestrašena in resnično upam, da bo tokrat vse ok. Da bo dete zdravo in da vse izteče tako kot mora.
Tega otroka sem si dolgo želela, ampak najprej sem morala preboleti izgubo sina. Upam da nam je tokrat naklonjeno. Po mojih izračunih imam pdp 15.3. Za točne informacije se še oglasim. Zaenkrat ve samo moj mož, jaz pa se počutim odlično, polna energije, športam še vedno, malo samo pazim, da ne dvigujem pretežko.

skupina na FB že obstaja? bi se rada takoj včlanila :D

božajte trebuščke in pazite nase!

_____________________________

You only see what your eyes want to see, how can life be what you want it to be...

(odgovor članu primorka111)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 14:03:31   
Boka
hej punce,

rada bi se vam pridružila, danes zjutraj sem zagledala user posted image Doma pa imam že dva fantka, ki sta že navijala za povečanje družinice user posted image

Ringababy, žal mi je za tvojo izgubo.

Tudi tokrat si samo želim, kot ste napisale že ve, da bi bilo detece zdravo user posted image

Pozdravček

< Sporočilo je popravil Boka -- 11.7.2014 14:05:00 >

(odgovor članu missMac)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 15:03:26   
Angie123
@Ringababy: zelo mi je žal zate.. vzami si časa, kolikor ga potrebuješ, potem pa pogumno naprej. življenje zna biti včasih tako zelo kruto :/

@_pika_: držim pesti! na naslednjem pregledu bo srček že veselo tiktakal, sigurna sem!:)

@Cleia: sem zguglala malo in sem naletela na zanimiv članek v Delu. punca je zraven vsega še celo veganka :O res, zelo zanimivo branje. ampak ja, se strinjam s tem, kar ste mi svetovale. zmerno in poslušat samo sebe. thumbs up za aktivne nosečke :))

@zakajpane: čestitke za srčkauser posted image . jaz tudi mislim, da bom takrat komaj prav dojela.

& dobrodošle vse nove!
pa lep vikend vsem!


(odgovor članu Boka)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2015
11.7.2014 20:08:14   
aksi
Dobrodošle vse nove srečke nosečke user posted image sem vesela za vsako, ki se nam pridruži.
Jaz sem takooo utrujena...začela sem na novo v službi/s slžbo in me že to zmozga, potem pa še nosečniška utrujenost in sem čist fertik, tudi za pisat ne najdem energije...Mi pa vsaj slabo ni več.
Za FB pa pišite zs primorki111. vas bo ona dodala ;)

ringababy moje sožalje user posted image upam, da vama čimpreje rata, da bosta v rokah držala svoj zakladek.
_pika_ti pa kar pridno počivaj in pozitivne misliuser posted image

(odgovor članu Angie123)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?