|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ra
18.11.2006 17:40:24   
Anonimen
me zanima kdo hodi v razvojno???  moj je bil rojen v 36 4/7 tednu-.....ali bo moral iti..ali gre to po naročilu pediatra?!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ra
19.11.2006 10:09:39   
TONČI.
Pediater bo na osnovi otrokovega razvijanja določil ali gre v ra ali ne. Če bo otrok delal in se gibal tako kot ostali donošenčki, mu ne bo potrebno obiskovati RA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ra
19.11.2006 14:47:19   
najina pikica*
če je otoček nedonošenec ti pripada razvojna....lahko jo obiskuješ s svojim malim,neglede na to ali jo mali rabi ali ne...najavi pa te pediateruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ra
19.11.2006 21:36:27   
anajmad
Ma to ni ravno res. Jst sem mojo tavečjo rodila v 34 T in sploh nisva hodili v RA,sploh nisva imeli nevrofizioterapije.
Bila je čist normalna deklica,pač z manjšo telesno težo,ki se je popolnoma normalno razvijala in je shodila pri svojem kronološkem enem letu. Mislim,da se kr strinjam s taprvo trditvijo,da pediater predvidi,če je otrok primeren za RA.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ra
23.11.2006 10:45:28   
nina64
Pri nas v MB je tako, da gredo vsi nedonošenčki v RA na pregled, ne glede na to ali je z njimi kaj na robe ali ne.Potem pa se zdravnik v RA odloča glede nadaljnih obravnav.Ne vem pa do katerega tedna nedonošenosti so otroci zajeti oz. do katerega tedna nosečnosti se smatra da je otrok še nedonošen.Opažam da je to kar različno od zdravnika do zdravnika.

_____________________________

Namesto avgusta, je naš sonček Tim pokukal na svet že 7.maja.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ra
25.11.2006 9:45:05   
malicki
Ravno zadnjič sem brala, da so nedonošenčki tisti, ki se rodijo več kot 3 tedne pred PDP.
Jaz sem rodila 3 tedne in 4 dni prezgodaj pa nas niso poslali v razvojno (Mb).

(odgovor članu nina64)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ra
26.11.2006 13:51:22   
petra.horzi
jz sm rodila v 34T, pa je tamal tok napreden da tud zdravnica ni mogla verjet:)
v RA pa lohk hodjo tud otroci k so donošeni, pa se ne razvijajo prov, tko da to je čist od otroka odvisno

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu malicki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ra
26.11.2006 14:05:45   
Anonimen
jas sem rodila v 38 t. Tehtal je 2470 in naju je že v bolnici zdravnica naročila v ra. Enkrat sva imela pregled pri 5 mesecih. In je rekla, da boma imela pregled še enkrat čez tri mesece. Sedaj je star 8 in pol mes. in še nisem dobila datuma, drugače pa zelo lepo napreduje.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ra
11.12.2006 15:38:42   
frka
tudi jaz sem rodila v 33tednu in so me že v bolnici (SG)naročili v razvojno v bolnici , na pregled smo odšli 4X v enem letu in smo nehali. Pri pregledu nas je naša pediatrinja spet prijavila v ra vendar v svojo ra ne več v bolnico.Ker ima mišični tonus je rekla da bi ga rajše spremljala v ra in da ima več časa tam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ra
16.12.2006 17:47:45   
emaa
Mi smo rojeni točno s 36 tedni, pa smo že naročeni v ra (samo Luka, ker je David še v bolnici) in tudi pri pediatru.

(odgovor članu frka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?