|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razpokana lička
6.5.2006 10:07:27   
*alja*
Nevem zakaj ima user posted image  tako rdeča in razpokana lička! Kožo na ličkah ima čist suho in ful rdečo, tako da me znanci sprašujejo če sem jo pozabla na soncu, da jo je tako zažgalo. Vendar ni od sonca! Mažem jo z Bubchen kremo ( bei sensibler und trockener Haut ), večkrat na dan, probala sem že tudi z Bepantenom in nič boljše!
Ma kera kak predlok kaj naj uporabim, da bo boljše?

Hvala!!

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razpokana lička
6.5.2006 10:22:35   
klepetka
pri nas je bilo isto,mazala sem ga pa z niveino.Potem pa mi je v lekarni priporočila LIPOCREMO za občutljivo in suho kožo.In res je bilo kmalu boljše in upam ,da tako ostane.Zdaj ga pa skoz mažem s to kremo ;2x na dan(zjutraj in zvečer).Poskusi ,mogoče bo pa pomagalo.

_____________________________



(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razpokana lička
6.5.2006 11:43:01   
ona
Provaj namazat z olivnim oljem,naši je pomagalo,ker je imela suha lička!

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razpokana lička
6.5.2006 12:12:24   
Mana
Včeraj sem dobila kremico na recept, ker se nam to z suho kožo in rdečino na ličkih vleče že 1 mesec. Notri je 10% ol. olje. Mi je pa rekla zdravnica, da neslednjič lahko že sami probamo mazati z olivnim oljem - čistim, ki se ga dobi v lekarni.
Danes je že vidno izboljšanje.

Upam da se kmalu uredi zadeva in lep pozdrav
M+M

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razpokana lička
6.5.2006 16:04:28   
sjug
Definitivno pomagata mandljevo in olivno olje. LPS

_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razpokana lička
6.5.2006 17:05:56   
tjaga
Ognjičeva krema je bila naša rešiteljica.

(odgovor članu Mana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razpokana lička
7.5.2006 7:58:38   
Meceno
Reči za hladilno mazilo in naj ti ga v lekarni naredijo, maže se lahko cela družina in lepo neguje kožo.
Če si iz mb dobiš tudi hladilno mazilo iz Galenskega laboratorija BebiVal ampak hladilno mazilo.

Nasvet... pri suhi koži so najboljše hidratantne kreme, mazila ,...olja sicer mastijo ampak otrok z suho razpokano kožo rabi intenzivnejšo nego, ki ne masti toliko ampak neguje in jo zavaruje pred zunanjimi vplivi.



Lp

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?