|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spol otroka, ki ga pričakujete
20.12.2017 9:26:04   
Jetkarmak00
živjo bodoče mamice user posted image
ali je katera izmed vas tukaj, ki bi, če bi lahko, izbirala na spol otroka in je poskušala po metodi pred ovulacijo punčka, na dan ovulacije fantek in se je metoda seveda obnesla? user posted image

za vse, ki mislite kritizirati se prosim ne javljajte. Vem, da imate nekatere težave in ste veseli samo da se zgodi čudež.. a svet je deljen in obstajajo tudi take ki težav nimajo, žal je tako. Zato prosim brez obsojanj. hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spol otroka, ki ga pričakujete
23.12.2017 20:34:43   
Anonimen
Iz prve roke ti povem, da ne drži.

V prvo sem zanosila z odnosom na ovulacijo in je bil fantek. Ker sem tudi sama brala o tem, sva poskusila nekaj dni pred ovulacijo, ki sem jo spremljala s testi. Zanosila sem z odnosom na 9. dan ciklusa, ovulacija je bila 5 dni kasneje - tudi UZ meritve so pokazale, da je bila ovulacija takrat.

Verjemi, sem naštudirala v nulo vse skupaj - timing nima veze, lahko pa vplivaš z drugimi stvarmi. Preberi si na netu, predvsem angleške strani (ph..ipd).

(odgovor članu Jetkarmak00)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spol otroka, ki ga pričakujete
23.12.2017 20:35:27   
Anonimen
A ja, v drugo je bul tudi fantič :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spol otroka, ki ga pričakujete
26.12.2017 16:27:11   
Jetkarmak00
Katastrofa, jaz sem vse to prebrala na internetu in še od G sem slišala naj bi bili moški spermiji y hitrejši ampak naj bi žibeli samo dva dni, ženski x pa dolgoživi in do 5 dni! Točno tako je pisalo! Verjamem ti, ampak kar ne morem verjeti.. To naj bi bil edini postopek ki ga znanost priznava da je potrjeno.. Kaj pa če ima tvoj fant samo spermije y? Baje tudi to obstaja? Kaj pa lahko še bolk vpliva na spol? Ko si napisala naj pogledam na internet.? Ravno gledam a ne najdem nič :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spol otroka, ki ga pričakujete
26.12.2017 18:38:37   
Jetkarmak00
Aja.. Ovulacijskim testom ne bom nekaj zelo zaupala saj naj bi bila bolj zanesljiva metoda ultrazvok. Tako da sem se z G že zmenila za merjenje folikulometrije tako da bom vsak 2. dan baje imela UZ. In on lahko potem napove, čez 3 dni bo ovulacija.
Edino zanimivo mi je da si zanosila toliko časa pred ovulacijo z fantom? Saj res povsod piše da so y spermiji hitrejši ampak da jih po dveh dneh ni več saj so kratkoživi. Edino če ima tvoj fant samo y kromosome (baje je tudi to mogoče) ampak tudi če ima je čudno da so y spermiji preživeli tako dolgo časa. Kakorkoli, upam da bi mi vsaj z UZ uspelo in da je nekaj na tem. Če pa ni pa no, bom fantka ravno tako vesela :-D
Javi se še kaj :) user posted image

(odgovor članu Jetkarmak00)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?