|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   elancyl
29.4.2007 10:36:06   
dory
Pred enim tednom me je ena frendica spravocirala okol elancyla in sem ga sla testirat...dones me je skor zadela kap...sicer hodim na pump, mal rolam, se spravim tudi na kolo vcas, jem vse, le delim in dones je blo okol obsegov -2cmuser posted image ...skor ne verjamem,da je catch v kremi, pa vseen...tolk mal za reklamo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: elancyl
29.4.2007 12:14:02   
mišk
Vau, vseeno se sliši zelo zanimivo! Jst glih mal iščem informacije o tem izdelku, pa me zanima kolk je cena? Pa kolk mililitrov ga je? Pa če veš. če se ga lahko uporablja v nosečnosti?Hvala!user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: elancyl
29.4.2007 13:24:13   
tanikaa
No, očitno bom še ena kura, ki bo padla na reklamo.user posted image  In res, kaka je cena?user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: elancyl
29.4.2007 18:44:44   
African queen
Kje se ga pa kupi?

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: elancyl
29.4.2007 19:06:31   
nicolina
Cena je okrog 25 EUR, dobiš ga v lekarni.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: elancyl
30.4.2007 10:11:54   
African queen
A to je ta, ELANCYL LIPOREDUCER FLAT STOMACH?

   http://www.ringaraja.net/ClanekPodrobno.asp?p_id=5&id=625&kat=34&podkat

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 30.4.2007 10:34:45 >

(odgovor članu nicolina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: elancyl
1.5.2007 13:01:23   
babylove
Jaz sem ga imela lani in je res zelo dober. Takšna visoka ozka steklenička s podstavkom, zadeva pa je zelena.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: elancyl
1.5.2007 13:02:25   
dory
ja sam res ucinkuje...kje sem prej hodila :)

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: elancyl
3.5.2007 10:41:50   
ery
No punce, jaz se tudi odločam med to kremo elancyl,ali nuxe ali vichy... Pa vidim, kok ste zadovoljne s to omenjeno kremo...mislim, da bom kar to kupla.. Ima še katera kaj za povedat? user posted image

_____________________________




(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: elancyl
3.5.2007 13:00:40   
pety78
Punce, za nagradno igro ste falile temo. user posted image

_____________________________



(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: elancyl
3.5.2007 19:00:29   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: ery

No punce, jaz se tudi odločam med to kremo elancyl,ali nuxe ali vichy... Pa vidim, kok ste zadovoljne s to omenjeno kremo...mislim, da bom kar to kupla.. Ima še katera kaj za povedat? user posted image



vichy ne nuca dost, nuxe imam se doma in je relativno ok na daljsi rok...elancyl pa po hitrem postopku nardi kar se more :)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: elancyl
3.5.2007 23:48:40   
Annny
Teja,
res dobr, da si odprla to temo.
Jaz imam Elancyl doma ca. 1 mesec, nekaj časa sem se mazala občasno, zdaj pa se približno 10 dni vsak dan.
Vsak dan intenzivno vadim ca. 90 minut (aerobno + uteži + raztegovanje).
V bistvu nimam špreha, ampak precej mišičaste noge...tako da mi obsega ni nič spremenilo! Moram pa reči, da imam božansko gladko kožo, sploh na zadnjici in da mi je zadeva zelo omilila videz nekaj strij, ki jih imam tam zadajuser posted image
jaz sem zelo zelo zadovoljna!
Mislim, da ti elancyl v vsakem primeru pomaga do bolj fit postave, ampak je pa treba tudi telovadit in se pazit pri prehrani.
Jaz nekaj mesecev nisem pojedla nobene sladkarije (prej sem bila čokoladomanuser posted image  ) in se mi to zelo zelo pozna.
V glavnem, mislim da zadeva zelo dobro učinkuje v kombinaciji s pravo prehrano in telovadbo.

Pozor: na začetku sem se mazala 2x dnevno, vendar to ni potrebno oz. ZELO IZSUŠI KOŽO. Tko da- 1x bo dovolj!

LP

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: elancyl
4.5.2007 20:49:27   
Kalamaki
Jap, dejansko deluje. Merila se sicer nisem, ampak po desetih dneh se na hlačah noro pozna. Sicer res precej migam, ampak to sem navsezadnje tudi prej. Razmišljam, če bi kupila še za eno rundo.
 Potem bom pa že predobrauser posted image

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: elancyl
5.5.2007 7:35:29   
dory
jap..pa da se razume...jst se non stop mazilim z raznoraznimi kremami in olji in lotioni in karitejevimi masli...ampak koza dejansko se ni bla tolk mehka in nezna kot po elancylu...dones grem po drugo rundo...k mi je res fajna :)

(odgovor članu Kalamaki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: elancyl
5.5.2007 13:15:15   
mišk
Punc, še zdej ni nobena povedala kolk drži ena flaška! Kolk mililitrov?
Mam občutek, da je to čist miniaturno!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: elancyl
5.5.2007 13:56:20   
dory
bom pogledala..pomoje okol 200ml? vem le to,da ima za 14 dni odmerke in tocno tolk drzi...

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: elancyl
5.5.2007 14:14:54   
tjaga
100 ml.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: elancyl
7.5.2007 21:59:28   
cmokec
Punce, na ebayu je za 10E cenejši, kot v lekarni.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: elancyl
7.5.2007 22:31:40   
Naja31
Uf, mislim, da ste me prepričale.


(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?