|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   trenirka za suhce
4.10.2013 11:30:25   
malaMravljica
Katere trenerka hlace kupujete za suhe otroke? Sem mu nakupila sedaj za v vrtec in da je dolzina ok rabi st 104, he he he.. v pasu mu bo to ok ko bo sel v solo mogoce. Ene imajo zgoraj tisto siroko elastiko, da jo prepognes lahko in je potem se mal bolj tesno. Te mu padejo dol se preden naredi 2 m. Ok, sem rekla bo pac nosil tiste, ki imajo se trak v pasu in mu zavezem pentlco. To se mu po vecini odveze in so hlace takoj pri gleznjih. Doma ima za notri trenerkice st 92 se in te so mu v pasu ok, sam s tako kratkimi ne more v vrtec, sploh ne zjutraj ven, ker je ze prevec frisno za imet hlace na 3/4.
Katere trenerke kupujete tiste, ki imate take suhce doma?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 11:37:17   
Anonimen
Naša je tut precej suhica ... recimo po dolžini so ji 110 ravno prav, v pasu pa 98 user posted image ... so ji pa po večini Nextove trenirkice ok ... recimo kak tak model: http://si.nextdirect.com/sl/x52654s6#779938 oz. fantovske recimo tele: http://si.nextdirect.com/sl/g492534s7#765545 ... so pa ti trakci v pasu samo za okras ... ni zatezne elastike ... sem pa jaz pri velikih hlačah pač v pasu z notranje strani naredila luknjico in vpeljala še eno krajšo elastiko, če je bila originalna všita pa je še najboljš izpadlo.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 13:05:59   
zaspancek1
Žal so po naših izkušnjah vse te nextove trenirke res široke v pasu. Pa se meni moj starejši pravzaprav sploh ne zdi suhec (po kilah niti slučajno). Vse te imajo sicer trakce, samo ni ravno udobno in praktično imet zavezano okrog pasu. Skratka - nobene od teh niso ravno za suhce. Mogoče so še najboljše tele (ampak tudi bolj tako tako):
http://si.nextdirect.com/sl/g492534s11

Tako mi največkrat kupujemo v Sparu - modeli so večinoma ožji v pasu, pa včasih tudi kakšna Lumpi trenirka. Trenirke iz H&M npr. pa so že v osnovi čudne - zelo ozke hlačnice, rit in pas pa široka.

< Sporočilo je popravil zaspancek1 -- 4.10.2013 13:07:51 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 13:14:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Žal so po naših izkušnjah vse te nextove trenirke res široke v pasu. Pa se meni moj starejši pravzaprav sploh ne zdi suhec (po kilah niti slučajno). Vse te imajo sicer trakce, samo ni ravno udobno in praktično imet zavezano okrog pasu. Skratka - nobene od teh niso ravno za suhce. Mogoče so še najboljše tele (ampak tudi bolj tako tako):
http://si.nextdirect.com/sl/g492534s11


A resno? Jz ji pa ravno v Nextu ful trenirk kupim, ker ji lepo na riti stojijo ... ostale so vse preširoke in tut če imajo zatezno elastiko ali trak v pasu, pol zgleda ko en balon okoli riti ... Nextove ji pa fajn pridejo.

(odgovor članu zaspancek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 13:39:24   
ajataja
Jaz našemu petletniku dam novo elastiko noter in je ok,hitro in enostavno za naredit....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 14:10:52   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: Otika


IZVIRNO SPOROČILO: zaspancek1

Žal so po naših izkušnjah vse te nextove trenirke res široke v pasu. Pa se meni moj starejši pravzaprav sploh ne zdi suhec (po kilah niti slučajno). Vse te imajo sicer trakce, samo ni ravno udobno in praktično imet zavezano okrog pasu. Skratka - nobene od teh niso ravno za suhce. Mogoče so še najboljše tele (ampak tudi bolj tako tako):
http://si.nextdirect.com/sl/g492534s11


A resno? Jz ji pa ravno v Nextu ful trenirk kupim, ker ji lepo na riti stojijo ... ostale so vse preširoke in tut če imajo zatezno elastiko ali trak v pasu, pol zgleda ko en balon okoli riti ... Nextove ji pa fajn pridejo.


Ja, žal. Sem lani kupila 7 trenirk z Nexta (ene so bile res večje številke, tako da so mu bile še res malo prevelike), samo letos pa vidim, da je dolžina ok, širina pa nikakor. Na srečo imamo še enega kandidata, ki ima malenkost večjo rit.user posted image Tako da upam,da bodo vsaj njemu prav. Mah, saj vem, da ni čisto nič po standardih narejen user posted image - dolg trup, noge so sedaj kar ok, ima pa rit in pas premajhna.user posted image Tako da - kupujemo velikosti majic za 7 ali celo 8 let, hlač pa za 6 ali 7 (nextove so 6 definitvno prekratke in celoše vedno malo preširoke v pasu, 7 pa po dolžini ok, po širini pa itak ni šans), star pa je dobre 4 in pol (pa ni ravno nek velikan, niti ni suh po kilah). Eh, drugi je malenkost bližje standardnim razmerjem, z izjemo velikosti čevljev oz. plavutkuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 14:13:53   
zaspancek1
Aja, še glede elastike - pri nekaterih hlačah bi pomagala, samo priznam, da se mi res ne da (ker tudi upam, da bo mlajšemu pa ok), pri drugih pa ne bi ravno izgledalo (bi imel balon okrog riti). Je pa to tudi opcija, če res ne dobiš drugega. Mi pa zaenkrat kar furamo s Sparovimi.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 14:24:59   
zaspancek1
Še tole sem se spomnila - nekaj hlač imamo tudi iz Baby centra - mislim, da celo njihova znamka, so pa malo bolj ozke v pasu. Samo te je precej težko dobiti oz. vsaj mi jih v zadnjem času ne.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 14:29:35   
malaMravljica
Te nextove so narejene kot Espritove in pri teh, ce se odveze tisti trakec so hlace dol.
Je pa dobra ideja z novo lastiko, sama se niti slucajno nisem spomlna tega, sem samo problem vidla. Te Esprit so kar ok za otroke brez ritke user posted image niso prehudo siroke po nogi dol, tudi ko zategnem tisto vrvico se ne naredi balon, sam tista vrvica ni nic kaj udobna, ce je zategnjena kot more bit, meni bi bilo neprijetno to met gor no.
Ima pa eno trenirko od Lego in tista je tako siroka, k pajac je, jo pa nosi kot harem hlace, ceprav v pasu je pa super.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 15:01:54   
sazi
Naš suhec ima ene super Clar-ove hlače (trenirka), pa so mu počasi prekratke. Letos v Baby centru imajo novo kolekcijo, ampak niso tako fajn kot "tastare". Jih pa še nismo probali. Sem mu pa kupila eno Nike trenirko (bolj zaradi zgornjega dela - jopica s kapuco) - hlače čisto preširoke. Po mojem mu ne bodo nikoli prav.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 22:02:06   
Katy78
Tudi naš fantič je suhec pa mu super pašejo Clarove trenirke iz BC pa v trgovini Biba sem tudi dobila take, da so mu ob pasu prav. Sem pa tudi jaz že elastiko krajšala ali pa "uštukala" (ko je bil manjši in bolj konkreten), če je bilo treba - se pravi ti ni treba menjati cele, ampak jo pač samo skrajšaš - odrežeš en kos in nazaj skupaj zašiješ. Je pa tako, da se tega ne da pri vseh trenirkah, ker nekatre imajo elastičen pas (ali kako naj to opišem) in tam nimaš kaj prčkat.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: trenirka za suhce
4.10.2013 23:06:26   
metha
Naša ima pri 80 cm 9 kg...ker je punčka težavo s preširokimi hlačami v večini rešujemo z legicami. Ji je pa zadnjič babica kupila 74 št. Bc baby https://www.babycenter.si/?product=I6762 in so ji začuda super in je res luštna v njih. Sama sem ji kupila Zarine in jih je bilo potrebno ožati.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: trenirka za suhce
5.10.2013 22:48:10   
kajajaka
Naši suhici kupujem Sparkijeve trenirke v Sparu, ker so edini ozek model, ki je ob enem dovolj dolg (nosi dožino 110/116 ima pa 14 kg - čez rito in pas so ji prav še velikosti 74 user posted image )
Sparky pa ima ozke modele in še možnost da po notranji strani dodaš svojo, ožjo elastiko, pa potem nekak stoji na ritki user posted image


(odgovor članu metha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: trenirka za suhce
6.10.2013 8:38:30   
šrimpf
trgovina bambini v supernovi (lj) ima take trenirkice z vstavljeno elastiko, ki se da skrajšat (tko kot h&m hlače), torej z nastavljivo širino pasu, pa tudi na splošno so dokaj ozke, odvisno od modela. cena je nekak normalna, tam 10, 11€, če ujameš kako akcijo, ki jih imajo kar naprej, pa sploh fino. drugače pa so tudi sparky bolj ozke.

< Sporočilo je popravil šrimpf -- 6.10.2013 8:45:54 >

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: trenirka za suhce
6.10.2013 9:12:59   
elia
Naš je tudi suhec, ampak mu npr. sparky in bc trenirk ne kupim, ker so mu preozke v pasu. Tako da probaj te..

Jaz mu drugače kupujem v zari...mu model odgovarja. Res pa da bi zdaj lahko imel že skoraj 110, ampak mu v pasu apdejo dol. So 104 čist ok, ampak ne smem jih dat v sušilca, ker gredo po dolžini skupaj.

(odgovor članu šrimpf)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: trenirka za suhce
7.10.2013 13:19:27   
rozilu
Oj,

oglašam se z druge strani - imamo namreč nasprotne probleme in še to s punčko! user posted image

Potrjujem Nextove trenirke: krasne na pogled, tudi stojijo super, ampak oblečt in slečt je bila mora (ozek pas, tako da je komaj šel čez rito - ni šans, da bi padle dol. Čeprav pri pajkicah ni bilo takih problemov in so v rito čisto lepo široke - tako da res ful odvisno od modela! Ona je imela take kot na PRVEM linku od Otike (ne take z nabrano elastiko, ampak s fiksno elastiko)!

Za nas problematične so še zadeve iz Okaidija (ne vem če imate to pri vas v N): od pajkic, kavbojk itd. Vse ozko, ozko, ozko, čisto ravno v bokih in pasu. Sumim, da so take stvari tudi za fantke. Tašča ji ful rada tam kupuje in je že kup denarja zmetala za hlače/pajkice, ki ji v širino niso prav! Razen zadnji nakup, pred par dnevi ji je tam nabavla ene totalno raztegljive kavbojke (niso oprijete/legice) in so super!

(odgovor članu elia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: trenirka za suhce
7.10.2013 22:51:52   
tulpek
Naš je ekstra suhec (108cm/malo pod 15kg), po kupu trenirk, ki so mi samo stale omari in čakale na drugega (ki na srečo še zdaleč ni suh), kupujem samo še v šparu, njihovo znamko. se mi niti ne da po trgovinah hodit, iskat in na blef iskat. kar smo imeli prevelikega, smo skrajšali elastiko, če je se dalo, ampak vedne ne gre.

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: trenirka za suhce
7.10.2013 23:06:17   
K_a_t_i
Clar.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: trenirka za suhce
7.10.2013 23:15:30   
malaMravljica
Clar je slovenski produkt a ne ?

Kaj pa Spar, je to slovenski produkt ali je produkt Spara?

Hvala!

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: trenirka za suhce
8.10.2013 7:41:39   
zaspancek1
Okaidi oz. Obaibi trenirko smo dobili ravno za darilo - obupen kroj in res majhne številke - široko okrog pasu in riti in izredno ozke hlačnice. Ne vem, če so vsi modeli takšni, samo ta kroj je res obup (pa izgleda sicer lepo, tudi kvaliteta je dobra). Špar prodaja trenirke pod lastnima znamkama Sparky in za malo manjše Pretty Baby, občani pa še ene no name.. Mislim, da ni nič od tega slovenskega.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: trenirka za suhce
8.10.2013 9:56:41   
petea
Pred leti sem kupila v Aldiju hlače in sem bila zelo zadovoljna z njihovo trpežnostjo.

Zaradi tega sem letos pozimi kupila v Hoferju novo zalogo hlač. A imajo veliko ožji kroj, tako da jih moj najstarejši ne more nositi, mlajša dva pa jih še ravno spravita gor.




Drugače pa: morda malo poglej trenirke za punce, se mi zdi, da so modeli zanje krojeni ožje kot za fante.
V preteklih tednih, ob začetku šole so trgovine imele več ponudbe takšnih oblačil.

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: trenirka za suhce
8.10.2013 11:49:48   
Izabela_
Jaz kupujem trenirke v Benettonu, slim model. user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: trenirka za suhce
8.10.2013 19:54:43   
K_a_t_i
Ja, Clar je slo produkt. Za Sparky (Spar) ne vem. Je pa tudi Seevil za suhce (tudi Slo). Ampak men je clar boljsa, ker ima spodaj nastavljivo elastiko in lahko kupis malo prevelike in zatisnes.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: trenirka za suhce
14.3.2015 11:09:27   
malaMravljica
moram potegnit mojo temo ven iz naftalina.

Se vedno imam suhca doma in se vedno je problem pri hlacah. Sem pa cisto slucajno prisla do trenirk za suhe otroke. Lego wear, normalno ozek model ze po nogi dol, zgoraj v pasu pa ima notri elastiko z gumbi, na notranji strani kot imajo to ponavadi jeans hlace. In ko mu elastiko ze ustimam, da hlace ne padajo dol vse skup zgleda precej normalno, ne kot pajac. Pa se dober materjal je. In se znizane sem kupila. Super zadovoljna no. Samo povem, ce se katera isce hlace, ki niso takoj pri kolenih.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?