|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.6.2007 21:53:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
12.6.2007 22:41:07   
flower power
z mano je bil 1x v materinski šoli, ko so kazali film o porodu in takrat je dobil potrdilo. ampak ko je bil z mano pri porodu v celjski porodnišnici, ga nihče ni nič vprašal za potrdilo. plačal je 3000 bivših sit in to je to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
13.6.2007 7:13:26   
Gordana-3
prvi dan je dovolj, da ga tista sestra na materinski šoli vidi tam in vpiše v knjižico. njegova prisotnost je stala 4500 sit lani, pred tremi leti pa smo pozabili plačat, ker nas nihče ni spomnil tam v porodnišnici, so pozabili na nas, mi pa tud.

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
13.6.2007 9:03:44   
nina
Zivepo lepo pozdravljena!
Ravno prejšnji mesec sem v Celju obiskovala materinsko šolo, ki je potekala v ZD in sicer od torka do petka od 9:30 - 13:30 pri medicinski sestri ga. Nikolič.
Ker bo tudi moj mož zraven pri porodu, sem seveda vprašala tudi o prisotnosti partnerja na predavanjih!!
in odgovor je: očetu materinske šole NI potrebno obiskovati če želi biti zraven pri porodu!! ker mora v vsakem primeru plačati 18 EUR!! Tako, da se st tem ne obremenjuj, je pa seveda fajn, če lahko gre vsaj na prvo in tretje predavanje, kjer bosta izvedela kar nekaj koristnih nasvetov!!

Pa lep pozdrav!


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.6.2007 9:27:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
11.7.2007 14:18:53   
lasekP
Živijo!

Js pa mislim, da je vsaki mamici v interesu, da gre očka tudi v šolo za starše.  Ker tam predavajo izkušene medicinske sestre ali dr. in se mi zdi, da se očkov pol te besede bolj primejo.  Pol, ko greš proti domu šele vidiš , da začnejo moški mal kasnej razmišljat.
Men je bilo to najbolj všeč, ker je sam, brez da bi ga silila in spominjala, pomislil še na druge plati vzgoje, kopanja ,...dojenčka in poroda.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
11.7.2007 14:45:21   
nina166
Jaz sem pred enim letom rodila v celju in ni rabil nobenega potrdila, niti ga nihče ni vprašal, če je bil v šoli za starše ali ne. Midva sploh nisva bila, sicer sva bila že prijavljena, vendar je moj ravnotakrat zamenjal službo in ni mogel po dveh dneh nove službe že na dopust. Tako da mislim, da je lahko očka v celju pri porodu zraven tudi če šole ni obiskoval.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu lasekP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
13.7.2007 12:03:55   
*Sinty*
Zivepo a si se že prijavila na predavanja?
Kdaj se ti pa začnejo?

Jaz sem se mislila ta mesec prijavit pa je šla za cev mesec na dopust (kok ji gre dober) user posted image


_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
16.7.2007 13:19:03   
ajja
Halo!
V CE sem rodila letos januarja, moj je bil pri porodu zraven, imel je tudi ptrdilo iz materinske šole, ampak ga nihče ni vprašal zanj niti če bo zraven pri porodu. Babica mu je takoj dala haljo in copate in ga peljala v garderobo, da se je preoblekel in to je bilo to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
17.7.2007 13:23:35   
anita1984
meni je G rekel, da za celje ne potrebuje potrdila iz MŠ, so pa veseli, če ga ima...
materinska šola katero sem obiskovala je trajala 3x po uro in pol, v popoldanskem času.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
17.7.2007 13:26:25   
Anonimen
Moj je bil zraven pri porodu lani in ni imel potrdila, niti noben ni spraševal zanj.

(odgovor članu anita1984)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
20.7.2007 10:13:29   
morska zvezda
nina, morda veš ali so predavanja v Celju vsak teden ali le enkrat na mesec?user posted image

Hvala

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pordilo za bodočega očka-CE
10.8.2007 23:37:39   
bucbuc
Potrdilo za očete ni obvezno, je pa seveda zaželjeno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
30.8.2007 7:33:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu morska zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?