|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali me partner vara?
9.7.2007 11:38:32   
Karina&Laura
Pozdravljeni,

povejte mi prosim ali je že kdo od vas kdaj dal kondome svojemu prijatelju oz. prijateljicam, da jih hrani namesto njega ali če jih je že kdaj kdo dal vam.

Naj vam opišem zakaj to sprašujem. Hčerka je namreč ko je brskala po avtu mojega partnerja našla kondome skrite v zimski rokavici. Jaz sem bila seveda šokirana, ker sigurno niso bile namenjene nama. Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.

On pa še pričakuje da mu bom verjela, no 1% bi blo mogoče res to lahko samo kdo pa daje to sodelacem oz. prijateljem, sej nisem z lune apdla, bolši izgovor bi si lahko izmislil.

Povejte mi ali mu je za verjet ali ne? Ali me vara?

Hvala za vaša mnenja že vnaprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:40:30   
Mina1
Draga moja, sem ti že tam odpisala na očkovem forumu.

Kondomi so bili namenjeni njemu in neki frčafelci jasno...zdaj pa kdo bi vedel, ali je bilo kaj akcije, ali pa samo v pripravi...

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:42:54   
madela
Mislim,da ti samo kondomi ne bodo povedali veliko. Prej boš vedela na odgovor na svoje vprašanje,ko boš v mislih preletela vajin odnos. Je kaj drugačen,je dosti neslužbeno odsoten,je bil nervozen,ko je videl si odkrila kondome???
Seveda ti želim,da je morda res kar ti je povedal,pa vendar se meni osebno zdi zelo udno,da bi kdo hranil tuje kondome. A oni drugi bi si pa priletel po njih k njemu,ko bi jih rabil,al kako user posted image

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:44:38   
najina pikica*
zanimivo kondomi v avtu tvojega partnerja,ki so od njegovega prijatelja..... blablabla user posted image
to so že kr mal zlajnane zgodbice!al se probaj odkrito pogovort z njim,če se da....al pa....
jst bi na tvojem mestu nepričakovano pred tvojem partnerjem uprašala tega prjatla,če so kondomi njegovi!itak,če sta taprava prjatla bo reku da so njegovi,samo važno,je da vidš njuno mimiko obraza in kako se bosta odzvala na tvoje uprašanje!
drgač pa vzemi moževo obnašanje pod drobnogled!

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:45:09   
orhideja75
sem istega mnenja kot Mina. drugače ti ne morem reči, ampak kdo bi pa dal prijatelju kondome za spravt. halooooooo

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:46:33   
Njuškalo
Mogoče bi verjela, če bi jih imel nekje, kjer so takoj na dosegu, pa že to je čudno, kaj pa jih bo prijatelj pri njem hranil.A, preden bo prijatelj sexal, ga bo klical...kao..zdaj sem že slečen,dej prileti!user posted image Sploh,ker jih je tako skril, je še bolj sumljivo,kot je že itak in ..nisem neki sumničav tip,ampak tole je pa kar preveč očitno.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu najina pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:46:48   
nuala
Težko bi to odgovorila da te vara, ampak kondomi so njegovi. Če je kaj bilo, kaj je ali pa kaj bo, to je pa nemogoče ugotovit iz dejstev, ki jih imaš trenutno na razpolago

Da pa bi moški spravil kondome od prijatelja? Pa da bi jih pa potem skril v zimsko rokavico?

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:47:12   
bodoča
IZVIRNO SPOROČILO: Karina&Laura

Pozdravljeni,

povejte mi prosim ali je že kdo od vas kdaj dal kondome svojemu prijatelju oz. prijateljicam, da jih hrani namesto njega ali če jih je že kdaj kdo dal vam. 

Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.




Kaj sta tvoj partner in njegov "kolega" 14 let stara? Take finte, ko je kao en kolega za drugega skrival določene stvari smo se mi šli pri teh mladih najstniških letih.
Ne bom ti rekla, da te pa zdaj tvoj vara, samo tej zgodbici jaz tudi ne bi verjela. V miru se poskušajata pogovorit in prit do resnice.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 11:51:37   
Anonimen
 

IZVIRNO SPOROČILO: Karina&Laura

Povejte mi ali mu je za verjet ali ne? Ali me vara?



To ti nam povej... ?! user posted image  

Jst rajsi ne bi ugibal.. ker malo moznosti je pa koncno tudi, da ti je po resnici povedal.. :))) ehhh..

(odgovor članu Karina&Laura)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:04:08   
nInAzWeRiNa
to me spominja na tiste najstniške izgovore ko mama najde škatlo čikov pol je pa seveda izgovor sej niso moji ampak od prjatlce...tko da na žalost si si že sama odgovorila, jst pa vem da takmu izgovoru zdaleč nebi verjela sploh če jih je skril v rokavicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

*najin sonček Teja*
24.5.2008/9:10


(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:06:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Karina&Laura

Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   tale je pa kosmata...kaj takega pa še ne user posted image user posted image user posted image ....zgleda, da misl, da si tok neumna, da boš kr zadovoljna s takim zagovorom in vsemu verjela. Draga moja, jaz bi začela raziskovat, kaj dejansko res pomenijo kondomi v rokavici...
Ps. Pa ne prehitro sklepat! Vzemi si čas za raziskovanje.
 
 

(odgovor članu Karina&Laura)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:07:36   
srki
Jaz mu ne bi verjela. Odkrit pogovor vaju mogoče pripelje do resnice, kako je drugače v odnosu, pa veš samo ti oz. vidva, tako da....

Od prijatelja ja, .... v rokavici....ojojoj,

Uboga ti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:20:16   
Anonimen
sem ti odgovoru na očkovem forumuuser posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:22:29   
lukec
Men je to podobno kot, ko je moja mama v srednji šoli našla cigarete v moji jakni in sem rekla, da so od starejše prijateljice ne moje. Definitivno mi ni verjela.
Po mojem kondomi niso od prijatelja, vendar 100% trditi pa ne more nihče. Tudi jaz bi poiskala še kakšne druge znake varanja. Tudi, če so njegovi, še ne pomeni, da jih je uporabljal.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:34:53   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Men je to podobno kot, ko je moja mama v srednji šoli našla cigarete v moji jakni in sem rekla, da so od starejše prijateljice ne moje. Definitivno mi ni


Tudi jaz sem take tvezila mami za cigarete...so od ene sošolke, pa jih ne upa nosit domov, da ji ne najdejo user posted image
Mislim, da so njegovi user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:57:32   
Naja31
Na žalost mislim, da sama poznaš odgovor.
Jih je pa "dobro skril". V zimsko rokavico. user posted image

To je isto kot je fant od moje kolegice, ko je ona v njegovem avtu našla ženske najlonke, rekel,d a jih je pobral na parkingu. Ja, seveda jih je . Na srečo je to zdaj bivši fant, ampak je ona kar lep čas potrebovala, da je dojela, da jo vara.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 12:59:31   
Dejča
Kako si lahko tako naivna?? Verjamem, da se ti je težko sprijazniti z dejstvom, pa vendarle - njegovi izgovori še najbolj spominjajo na neko pesem "It was not me" (tudi ko te dobijo na drugi user posted image ).

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 14:16:51   
Karina&Laura
Hvala vsem za mnenja hotela sem samo potrditev da še kdo isto misli, mislim da so res njegovi, lahko pa da me do sedaj še res ni prevaral, kupil pa jih je. Težko bom to pozabila.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 14:25:38   
Taula
Hvala vsem za mnenja hotela sem samo potrditev da še kdo isto misli, mislim da so res njegovi, lahko pa da me do sedaj še res ni prevaral, kupil pa jih je. Težko bom to pozabila.


Zakaj pozabila?user posted image Ukrepaj raje.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 14:43:01   
Teja N
Točno kot Taula sem hotela jaz napisat...zakaj pozabit, soočit se in se pogovorit, čimprej!

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 14:53:06   
poliloni
Pozabila ne boš.... samo vedno bolj sumničava boš postajala...In slej ko prej bo počilo - ker mu ne boš zaupala.
Taka je bila moja izkušnja. Našla kondome, hotela verjeti da so jih delili, a ni in ni šlo (ker v paketku ponavadi nista le dva kondoma....). Skušala pozabiti, a je vseeno (res da čez dve leti) prišlo do konca zveze. Kaj je bilo s tistimi kondomi ne bom nikoli vedela, a vem da me je varal.

Še dobro, da so bili tisti kondomi tisti dan tam, sicer ne bi nikoli postala sumničava in ne bi nikoli imela tako čudovitega sina in moža, kot ju imam sedaj!

(odgovor članu Teja N)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 16:38:08   
Anonimen
Kako beden izgovor, me prav zanima koliko časa je potreboval da ja prišel do tega. Itak da so njegovi, pa še fajn jih je skril. Če bi bili njegovi jih res nebi skrival v zimsko rokavico, ker mu to nebi bilo potrebno. Moški si ponavadi res ne vzamejo ravno veliko časa za razmislek o tem kam bi lahko nekaj skrili pred ženo.
Ker je kar malo smešno, da bi njegov kolega skrival kondome v avtu od tvojega. A bi ga poklical ko bi jih rabiluser posted image . Ali pa da mi tvoj avto posodi za hodit seksatuser posted image . In da so v njegovem avtu zato, ker on nima avta. A so kondomi tako velika zadeva, da je ne moreš v denarnico pospravituser posted image .

Poglej, moj mož je tudi imel kondome v svojem avtu. Zapakirane in račun zraven. In mi je sam takoj ko je prišel domov povedal da jih ima, ker jih je dejansko hodil kupovat svojemu kolegu, ki ga je tako hudo sram, da si ne upa v trgovino in jih kupit. pa ga ne preverjam in ne vozim se z njegovim avtom. Ampak ve kak halo bi zagnala in mi je povedal da so tam in zakaj so. naslednji dan jih seveda več ni bilo, ker jih je dal kolegu da jih uporabi. Jap, tudi takšni so in jaz vem kdo je ta kolega in je res vedno rdeč kot paradjaz če ga karkoli v zvezi s seksom vprašaš. Ampak je to daaaaleč stran od tega, da jih ima v predalu v zimski rokavici skrite. Pa ziher niso več vsi v paketu, kar meni jasno pove, da "nekdo" je manjkajoče ziher moral porabit, pa ne verjemem da je to bil kak kolega.



(odgovor članu poliloni)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali me partner vara?
9.7.2007 18:22:53   
trojči
99,99%, če ne še več, te vara ali te je že prevaral.

Ta kolega je poročen? Ajde, lepo na soočenje. Vidva z možem in onadva z ženo, pa boš videla kdo koga vara. Take stvari je potrebno razčistit, najhuje je ne vedeti. Žrlo te bo vedno....pomisli...stara boš 40, 41, 42......82 pa ne boš vedela, če si preživela življenje z nekom, ki te ne ljubi. Za mene je varanje dokaz, da moški ne ljubi. In tako pravijo tudi strokovnjaki.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali me partner vara?
28.7.2007 22:31:23   
Tiček
Ta je pa lovskauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali me partner vara?
28.7.2007 22:37:28   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Karina&Laura

... Zagovor je bil da niso njegovi, da mu jih je dal enkrat kolega, da jih spravi, če bi jih kdaj rabil ker pač kolega nima svojega avta in jih nima kam drugam spravit kao.



In potem svizec zavije čokolado.

(odgovor članu Karina&Laura)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?