|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brina in Neža
26.7.2008 20:21:57   
tatam
Brina in Neža sta v petek upihnili prvo svečko!Vse najboljše puncama za rojstni dan in seveda čimveč zdravja vam želim user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brina in Neža
26.7.2008 20:26:23   
Naja30
Vse najboljše! user posted image user posted image

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brina in Neža
26.7.2008 23:11:33   
NAVT
Tatam, hvala za temo in lepe želje. Praznovali smo fajn, otroci so se naskakali in napokali torte. Jaz sem pa na veliko obujala spomine na celotno dogajanje izpred enega leta. Popolnoma samoumevno se mi zdi, da sta dve. Čeprav imam izkušnjo kako je imeti samo enega otroka, pa si ne predstvaljam, da bi ne bila mati dvojčicama. Ravno danes sem se spomnila, kako sem ju opazovala ko sta spali v skupni postelji ko smo ju prinesli domov in si skušala predstavljati kaj nas je pravzaprav doletelo. Tako mirno in tiho sta tam ležali, ko dva fižolčka! Ne eden, dva! Oba naša! Danes mi je moja teta na igrišču rekla, da sem že zverzirana kako opazovati na dve strani. Res postane to nekaj samoumevnega. Ne predstavljam si kako bi bilo drugače.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brina in Neža
27.7.2008 8:48:03   
dodi
Vse naj naj...sicer malo z zamudo,zato pa iz srca....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brina in Neža
27.7.2008 15:53:55   
soni
Tudi mi vam želimo vse naj naj naj .......................................!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brina in Neža
27.7.2008 21:12:52   
sasi13
Vse najboljše user posted image

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brina in Neža
27.7.2008 21:27:15   
Vrtnica79
Vse naj, naj ob prvi svečkiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brina in Neža
27.7.2008 22:04:35   
tajtaja
Tudi od nas vse najboljše.
Enako doživljam svojo "zgodbico" z dvojčki tudi jaz. Po treh enojčkih sta namesto enega prišla kar dva- kot pika na i, najlepše darilo mojemu poslanstvu -biti mama.
Vseh prelepih občutkov in čustev se ne da povedati z besedami-to lahko čutiš in si hvaležen, da je doletelo ravno tebe.

Zgleda da me ima nekdo tam gori res raduser posted image . HVALA MU!user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brina in Neža
28.7.2008 12:41:17   
mogant
Vse naj naj tudi od nas pet. user posted image user posted image

Sem pa opazila, da si imela pdp na isti dan kot masna.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Brina in Neža
28.7.2008 13:22:56   
pikceva
Ojla,

Tudi od nas vse naj naj.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Brina in Neža
29.7.2008 9:39:05   
NAVT
IZVIRNO SPOROČILO: mogant

Vse naj naj tudi od nas pet. user posted image user posted image

Sem pa opazila, da si imela pdp na isti dan kot masna.


Ja, saj na to temo sva vzpostavili kontakt in se vzpodbujali celo nosečnost. Pa zdaj tudi, kolikor dopušča čas. A jo kaj slišiš? Kako se imajo na morju?

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Brina in Neža
30.7.2008 15:08:37   
mogant
ma slišala sem jo točno enkrat v celem poletju, ko so bli par dni doma... na morju pa nimajo signala, še manj interneta... prave crusojeve počitnice in to na hrvaškem, kdo bi si mislil, da se da na tej celini še kje skriti pred civilizacijo :)))
Ene par slikc sem dobila ta teden, po slikah sodeč uživajo, tamalima dvema so že plavutke zrasle, mal heca... drugače pa planiramo enkrat v avgustu obisk, če nas bodo meli kam dat.?

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Brina in Neža
31.7.2008 22:46:29   
CUKRČEK
vse naj najuser posted image user posted image Tudi naša dvojčka sta na isti dan praznovala 1. roj.dan...kako hitro čas beži.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?