|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 20:53:47   
Anonimen
Hojla, dekleta!

Pa smo prigurale do 12. dneva našega "žretja".:)-:)-

Jutri je spet na vrsti :hudicek: pasji dan, prevedeno VITAMINSKI DAN.

Jemo lahko vse vrste in oblike sadja v neomejenih količinah. Jaz bom znova udarila za kosilo 2 pečeni banani s cimetom, verjetno si bom za večerjo pripravila toplo sadno solato (če katera želi recept, kar naj reče).

Knjiga pa ponuja:

Z: v mešalniku zmešajte 1 dokaj zrelo in debelo, na koščke narezano hruško, sok pol limone, 2 dcl vode in ščepec cimeta. Okrasite z lističi mete in po želji osladite s sladilom.

M: 1 kozarec ribezovega soka

K: sadna nabodala (15 dag jagod in 2 kivija, 1 banano, 1 breskvo). Vmes natikajte oprane lističe melise. Pokapljajte z limoninim sokom in prelijte s prevretim sokom 1 pomaranče. Mmmmm, ni slabo, ne?:zmeden2:

M: pest jabolčnih in drugih krhljev in kozarec ribezovega soka

V: v mešalniku zmiksajte banano in ji dodajte borovnice ali jagode ali kaj drugega. Ohladite, zajemajte z žlico in počasi jejte.:)

Če vam za kosilo predlagano ne tekne, pa imamo na razpolago še:
naribajte 3 jabolka in 1 korenček. Dodajte nekaj kapljic olja, sok ene pomaranče in sladilo po okusu. Korenček lahko zamenjate z rdečo peso, pomarančo pa z limono.:)

Torej, najtežji dan je pred nami in ne dvomim v to, da ga bomo brez skrbi preživele. Jaz sem se odločila, da dam jutri Nejca k mami v spodnje nadstropje, jaz pa v pucanje stanovanja, ker je tega že res potrebno, jaz pa rabim nekaj, da se zamotim in ne mislim na tisti tiramisu, ki sem ga danes naredila in ga zdaj veselo papcam. Upam, da ga bodo domači čimprej pojedli, da mi ne bo jutri delal preveč skrbi in ga bom morala pojesti.:)-
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 21:04:11   
Anonimen
Evo, poglejte, koliko nas je že:

:miska:snorlax – 30 kg:rozica:
:miska:Tanaja* - 20 kg:bravo:
:miska:benita – 15,5 kg:bravo:
:miska:Blacky - 15 kg:bravo:
:miska:Mariposa – 10 kg
:miska:Malecka – 10 kg
:miska:Polona2 - 8 kg:bravo:
:miska:Albina - 8 kg :bravo:
:miska:mmetel6 - 8 kg
:miska:Tjaga – 8 kg
:miska:tik – 7,5 kg:bravo:
:miska:Meta. – 7 kg :bravo:
:miska:Moyca – 7 kg
:miska:Tanyya – 7 kg:rozica:
:miska:brbra – 6,5 kg:bravo:
:miska:a&m – 6,5 kg:bravo:
:miska:Lara – 6 kg:bravo:
:miska:tashaia - 5 kg:bravo:
:miska:Kristina – 5 kg:rozica:
:miska:Skabi – 5 kg
:miska:mammika - 5 kg
:miska:Jančika – 4 kg:bravo:
:miska:lin – 3 kg:rozica:
:miska:mehurčica – 2 kg

Torej, ploskajoči smajli je pri tistih, ki so se že znebile nekaj kilc, rožice pa pri novinkah.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 21:06:51   
Anonimen
čer bleki in ostale sotrpinke!

na moj sadni dan pa je že za mano in močno upam da une suhe banane ne bodo povzročile zastoja na tehtnici :) zdele sem kr mal lačna in grem pit, pol pa v mižovce ker sem že ful zaspana. končno je jutr petek :) še ta dan prežvim pa vikeeenndd! težko vstajam res!:zmeden::(

no jutr je pa moj mesni dan pa nam nč več pisala da vam ne delam skominov! 8)

bodte močn! :sloncek:

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 21:19:13   
Jančika_
Ojla, jaz sem se pravkar nenormalno napokala pečenih marel:bravo:.

Je šel Joe v hribe in jih je našel, potem mi jih je pa še spekel. Seveda bi bile pohane boljše, ampak se ne bomo sekirali zdaj zaradi tega8).

Spodaj sem napisala, česa vsega se mi lušta. Potem sem pa ugotovila, da se mi naštetih reči itak vedno lušta:ups:. Samo da si jih ponavadi nenadzorovano privoščim, vsaj sendviče. Ker za njih še iz bajte ni treba stopit:)-.

No, danes sem ostala trdna, ampak komaj čakam soboto, ko imam day off, ker gremo na prijateljevo 30-letnico:sloncek: in upam, da bo kaj za prigriznit8). Tako da se bom uradno stehtala v soboto zjutraj, da ne bo potem joka v ponedeljek.

Še poročilo o mojem musekfibru po včerajšnjem prvem obisku tae-boja po skoraj dveh letih: ni hudega, sicer čutim celo telo, a mi ni treba rikverc po štengah. Juhuhu!:sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 22:02:33   
tanaja*
Punce kaj pa vi pijete? Vodo al tud kej druzga?
Ja, pa poglejte, jst mam tut že ploskajočega smajlija zraven:bravo::bravo::bravo::bravo: hehehehe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 22:03:28   
snorlax
Jaz sem pa menda izjema, ker ful obožujem sadje. Enkrat sem zdržala celo 1 teden na samem svežem sadju in zelenjavi, tako da to ni problem.

Meni bo delal problem beljakovinski dan (bljek meso), sploh če takrat ne smeš zraven kakšnega krompirčka.

Danes sem se pa ful napokala opoldne špagetov in zvečer tudi tiramisuja (Blacky, misli mi bereš), samo da je bil moj kupljen. Če bi ga šla delat, bi namreč pojedla vsega.

V glavnem, jaz se jutrišnjega dne veselim. Ne bom si pa nič pripravljala, ampak samo sadje v neokrnjeni obliki.

L.p.:metulj:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 22:26:12   
Anonimen
Lara, srečnica, jutri imaš že meso. Bi kar preskočila in šla s teboj dalje. A ne, bom vzdržala. Mislim, da mi bo prav prišel sadni dan, ker malo preveč jem, se mi zdi, imam zastoj na tehtnici. Moram poskrbeti, da bo do ponedeljka šlo dol še kaj.:zmeden2:

Jančika, :bravo::bravo::bravo:, da si še vedno v formi. Dobro se držiš. Ko bi le jaz dobila malo volje za miganje. Pa me nekak ne spravi nič v to.:(

Tik, očitno lahko sadje mešamo in jaz ga tudi vedno mešam. Za zajtrk jem, kaj se mi zlušta, danes npr. 1 nektarino, 1 breskev, 4 marelice.:) Kakšni pa so tvoji "prekrški", saj če ne veš, če so ali niso, nam povej, pa ti bomo povedale. Mogoče pa niso, pa se zastonj sekiraš.:)

Tanaja*, še enkrat :bravo: zate. Dobro ti gre, le tako naprej. Jaz pijem samo vodo, pa še te zelo malo, ker pojem veliko sadja in druge tekočine niti ne rabim veliko.

Snorlax, ti pa si tako asica. En teden na vitaminih???!!!!! Jaz nikoli!:zmeden: Dobra si!! Boš odletela verjetno preko vseh nas na podn seznama.:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 22:33:41   
snorlax
Blacky, po današnjem dnevu imam slabo vest, ker se mi zdi čudno, da si na dieti, pa ješ torte. :)-:)-:)-

Ali imaš ti že izkušnje s to dieto? Meni se zdi skoraj neverjetno, da lahko shujšaš ob taki hrani.

Jaz sem že dvakrat shujšala, enkrat 25 in enkrat 30 kg (pa se nazaj zredila :(( ) in pri moji dieti nisi smel jest nobenega škroba in nobenih sladkarij.

L.p.:metulj:


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 22:58:24   
Anonimen
Jaz sem s to dieto pred 3 leti shujšala 11 kg v mesecu in pol. Upam, da bo sedaj tudi tak učinek.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 23:01:35   
Lunca1
a kilce pa pomenijo koliko želiš shujšat. eto mene Lunca1 želi shujšat vsaj 20 kg.:ups:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 23:02:44   
mehurčica
Ne, sej se ne bom pridružila 3MD dieti. To je bil le preblisk v šibkosti.:)- Morem vsak dan lepo normalno dieto držat, da lahko zraven še malo potreniram. Si me predstavljaš it na fitness na vodni dan? Hahahaha!:)-

Jaz rabim beljakovine VSAK dan.:) Pravzaprav jih vsi rabimo, ampak če ste se odločile za to dieto...ok. Vsak po svoje.

Joj, 23 je že ura. Jaz pa lačna kot volk. Grem maznit eno skuto z jabolko.:love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 12. dan!
18.8.2005 23:04:34   
Anonimen
Lunca1, dobrodošla med nas.:rozica::rozica::rozica: Si že na seznamu.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 8:39:29   
Tashaia
Dobro jutro,
Mehurčica, jaz se bom kar tebi pridružila, ker tudi rabim beljakovine vsak dan in ti vidim da obvladaš stvari. Zdaj že pijem Thermo Drine in tečem skoraj vsak dan. No, danes bom v službi jedla solato s tuno, za kasneje pa še ne vem, verjetno skuto.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 10:39:30   
Anonimen
Evo prvi dan diete je za mano in sem ponosna sama nase, da se nism nč ptrgrešila. :bravo:
DAnes imam jaz vaš včerajšnji dan in bom zvečer papala sladico :bravo::bravo::bravo: (verjetno bom šla kar k sosedu na sladoled :)-)

Za kosilo bom pa špagete s paradižnikom :smajlikiseoblizuje:

Lep pozdravček :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 10:48:28   
snorlax
Dobro jutro oz. dober dan!

Zajtrk: dve nektarini
Malica: ena hruška
Kosilo in ostalo: še ne vem, nekaj podobnega

Zaenkrat sem OK.

Kako ste pa kaj ostale sotrpinke? :rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 11:09:39   
Anonimen
Za mano je 1 nektarina, kruli mi v želodčku, zdaj bom pojedla še nekaj sadja, potem pa se spravim k pucanju stanovanja, da ne bo časa misliti na hrano.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 11:44:39   
Anonimen
no dons spet -0,3 kg na tehtnici. se prav vsak dan mi gre prbližn 0,3 dol se prav 2 kili na teden, dobr a ne?

uu ja js pa mesek dons :) komi čakam da dam pridem

drgač pa ne vem ena je napisala da ne mara mesa..sej se ni trba silit z njim. jeje namesto mesa al ribe al mlečne izdelke (sir, skuta, jogurt, mleko) al pa jajca al pa sojo!

lp, lara

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 12:14:55   
Jančika_
Včeraj sem vam bila fauš za tisto tortico, ki je Monti ne dovoljuje8), danes sem pa prav vesela, da nisem na 3MD! Sicer dopoldan vedno jem večinoma samo sadje, ampak cel dan se bi mi pa sfuzlalo.

Ne vem, še kaj bo danes za kosilo, ker smo dolgo spali in bo bolj pozno, ampak vsekakor juriš na beljakovine:kuza:!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 13:23:21   
mehurčica
Jančika, je kje na internetu predstavljena ta dieta?

Danes:
Z: skuta/naribano jabolko/cimet/sladilo
M: kikirikijeva ploščica/sezamova ploščica (nisem se mogla zadržat, če pa imam to tako rada:love: )/kapučino v Toto-tu:)
K: hrenovke/pšenični oblati
V: sadje/možen tudi kakšen prekršek:)-

Pa :hudicek: sem dobla in moj trebuh v vsakem primeru zgleda majčkeno napihnjen. Bom kar prestavila fitness na jutri, ker mi danes res ne paše. Raje kak obisk pri mojem dediju.:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 14:03:27   
Nia30
Se mi zdi, da sem nekaj spregledla - kdaj ste pa začele to "akcijo"? :zmeden:
Evo, jaz moram shujšat 12 kg :(, pa če jih bom sam 10 je tud super.

Mehurčica, kako dieto maš pa ti? V tvojem albumu so same fajn stvari.
Kolk si pa do zdaj že shujšala in v kakem času? Rabim malo motivacije :)-

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 14:32:21   
Anonimen
pred 12. dnevi nia :)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 15:13:23   
Anonimen
Nia, a te dam na seznam??? Danes je 12. dan 90-dnevne ločevalne diete. A se boš pridružila. Lahko začneš jutri, ko je prvi dan diete, beljakovinski dan.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 15:55:43   
Jančika_
Mehurčica, sem že iskala, pa nič pametnega našla. Kolikor vem, ima Seven doma to knjigo (Jem, torej hujšam, Michel Montignac). Najbolje, da si jo sposodiš in prebereš.

Pred nosečnostjo sem z Montijem fajn shujšala in b.p. držala težo, zdaj se mi pa zdi, da gre malo težje. Verjetno se mi je presnova malo spremenila, pravijo, da se to lahko zgodi med nosečnostjo.:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 16:36:00   
Nia30
Blacky lahk me daš na seznam, sam jaz ne bom mela 90 dnevne ločevalne diete - sem že probala pa je to za mene preveč strogo 8)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 12. dan!
19.8.2005 16:44:55   
mehurčica
Nia30, nisem hujšala z zeljno juho in tudi sedaj ne.

Jaz sem shujšala 5kg v dobrem mesecu. Ampak sem tudi laufala 60min vsak dan, razen če je bil dež. Za takšno dieto kot joposkušam držat mi je povedal moj dragi oz. sem jo zasledila na forumu na maxximumu. Saj sem dala link v drugi temi na tem forumu-malo višje.

Nekatere stvari v albumu so res fajn za hujšanje.:) Skuto semnekaj časa jedla brez naribane jabolke, sedaj pa ne morem več brez jest. Si pa skuto kupujem v Hoferju, ima 0,2ml.maščobe in je taka ful gladka, ne taka v kosih, kot jo dobiš v Slo.

Zdaj pa gremna fitness...se mi je zaluštalo.:love:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?