|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
22.7.2008 16:48:40   
M_mojca
Živjo srečke !! Upam da pri vseh nosečnost poteka brez komplikacij in da se že veselite svojega angelčka tako kot jaz!
Rok imam oktobra in sicer je PDP 10.10.
Odločila sem se da grem rodit v Trbovlje (čeprav nisem iz tam), pa me zanima če gre še katera, ki ima PDP tam nekje okoli mojega datuma? Koliko pa vas je takih ki ste oktoberke (ne glede na datum) in grete rodit v Trbovlje??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
22.7.2008 17:14:32   
Dream
Evo, jaz sem ena izmed tistih, PDP pa poglej spodaj user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
22.7.2008 18:36:20   
M_mojca
juhuuuuuser posted image user posted image user posted image   Kakšno naklučje da mava rok na isti dan! Pa še tak fajn datum je!! user posted image user posted image
Mogoče se pa vidiva, če katere od naju porod ne prehiti!user posted image

Še katera????user posted image

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
22.7.2008 21:40:17   
Dream
Ja, ali pa če se kateri izmed najinih pikic ne bo dalo it ven... user posted image

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
28.8.2008 14:58:40   
ZalaTM
Jaz bom tudi v Trbovljah, ....zaenkrat okoli 16.oktobra, če mi ta čas ne pobegneta se mogoče vidimo,....baj, baj M.

_____________________________

12.7.2006 - se je rodil najin sonček Gašper, 24.10.2008 pa je k nam prišla še princeska Nika

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gre katera oktobra rodit v Trbovlje??
21.9.2008 22:21:15   
strumfika
Ojla Mojca! Tud jst mam rok 10.10. in grem rodit v Trbovljeuser posted image  se mogoce vidimo.

(odgovor članu M_mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?