|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gremo v napad - 13.9.2010!
11.9.2010 22:54:55   
vitae
Živjo...

Odlašam in odlašam, zdržim teden ali dva, pa vedno kaj pride vmes user posted image . Sedaj pa sem se odločila, da je tega dovolj. Pred porodom sem bila znana po železni disciplini in volji, zdaj imam občutek, da sem ju pustila v porodni sobi user posted image user posted image user posted image

Zato, drage moje, a se mi katera pridruži in mi pomaga k zaželenemu cilju??? Shujšati si želim od 5-10kg (5 nujno, 10 sanjska želja). Sicer še ne vem, ali naj se lotim ločevalne ali Montignaca. Mnenja????

Problem je, da v službi ne morem ne vem kaj jesti - v tem kontekstu je ločevalna boljša, ker sadje lahko med odmorom pojem user posted image , niso mi pa všeč pri tej dieti večerje. A so nujno potrebne??? Ker kosilo bi imela okoli 16-16.30 (prej na žalost ne gre) in bi imela dovolj, pa sladkarije bi čisto skenslala.

Skratka poleg vzpodbude, potrebujem še nasvete!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
11.9.2010 23:25:45   
branka81
hm jz bi se ti takoj prdružla sam kaj k vem,da bom grešila...sem pa rekla,da bom še par mesecev počakala da neham dojit pol pa v akcijooouser posted image

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
12.9.2010 10:31:39   
janapan
jaz tudi začnem...se ti pridružim....

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
12.9.2010 20:47:55   
naomy
evo se vam tudi jaz pridružim...

upam, da me bo vsaj to vleklo naprej, drugače prehitro obupam in se vrnem na stara pota. user posted image

(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
12.9.2010 21:13:44   
naomy
kakšnih načinov se boste lotile? jaz imam namen manj žri pa predvsem zvečer ne, pa brez sladkarij...

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
12.9.2010 22:22:29   
vitae
Super Naomy in Janapan user posted image user posted image user posted image

Jaz sem si danes še privoščila tortico, pa prej košček čokolade, pa dop. kos taščinega štrudla user posted image

Jaz se bom lotila ločevalne, a bom malo priredila. Naredila bom kar kombinacijo z Montignacom. Izogibala se bom belemu sladkorju, kruhu, testeninam in krompirju. Zjutraj bom jedla le sadje, če bo kdaj huda lakota pa le kakšen jogurt. Po 19h ne bom več jedela in sladkarije letijo na prepovedano listo.

A bi si za začetek napisale, kaj bomo jedle??? Aja, pa skušala bom biti le na vodi, s tem da bom uživala tisto hrano, ki ima nizek GI.

A sem zakomplicirala???

Od kod pa sta?

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
13.9.2010 10:15:05   
Buska
tudi jaz se vam pridruzim - zacnem, sicer jutri user posted image

prej sem imela Montinjakovo prehrano (od konca maja do zacetka avgusta) - in sem izgubila skupaj 16 kg (ustavila na 73kg) ... potem sem naredila pavzo, zaradi umetne oploditve, pa se je danes ponoci prikazala user posted image , tako, da sem se odlocila, da spravim dol saj se ene 5-10 kg ...
...



_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
13.9.2010 12:36:02   
vitae
Buska - welcome!

Jaz se danes zaenkrat kar dobro držim. Sem odklonila v službi že sladkarije user posted image

A mi lahko akj več napišeš od Montija - pa kratko in razumljivo. Imam doma knjigo, na forumih sem prebrala že vse možno, pa me toliko stvari še bega. Rabim nekoga z izkušnjami in opažam, da boljšo bi že težko dobila. DRugače pa čestitke za uspešno hujšanje!!!

Jaz bi tudi rada izgubila, preden grem po zamrznjenčke. No, sem tudi jaz v prvo zanosila z umetno in pridelala celo vojsko zamrznjenčkov user posted image

Hvala za vse informacije že vnaprej!

< Sporočilo je popravil vitae -- 13.9.2010 12:39:42 >

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
13.9.2010 13:21:51   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: vitae

Buska - welcome!

Jaz se danes zaenkrat kar dobro držim. Sem odklonila v službi že sladkarije user posted image

A mi lahko akj več napišeš od Montija - pa kratko in razumljivo. Imam doma knjigo, na forumih sem prebrala že vse možno, pa me toliko stvari še bega. Rabim nekoga z izkušnjami in opažam, da boljšo bi že težko dobila. DRugače pa čestitke za uspešno hujšanje!!!

Jaz bi tudi rada izgubila, preden grem po zamrznjenčke. No, sem tudi jaz v prvo zanosila z umetno in pridelala celo vojsko zamrznjenčkov user posted image

Hvala za vse informacije že vnaprej!


user posted image user posted image user posted image user posted image
najprej se moras 100% odlocit, da se bos to sla ... ko si odlocena, si naredis prehranjevalni nacrt - jaz sem prebrala knjigo in Gi prehrana ... tako, sem skupaj potegnila vso hrano, ki ima zelo nizki GI ... zjutraj jem zajtrk (prej ga nisem nikoli) + malica, kosilo (nekaj lahkega v sluzbi - solata, ce ni nic pametnega), pozno kosilo in pa nekje do 18.30 sem pojedla se kaj lahkega za vecerjo

jem bolj ali manj samo rzeni kruh oz. si sama specem pirin kruh z vinsko vsedlino ...
...
ce potrebujes knjigo, recepte in GI prehrano v pdf, mi poslji zs z mejlom in ti posljem user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
13.9.2010 13:29:56   
naomy
meni zaenkrat uspeva user posted image

nisem pojedla še nobene sladkarije, za kosilo porova juhica, popoldne greva pa z malim na kolo. je ful lepo vreme!

zdaj sem nekje zasledila nek javorjev sirup, ki se pije skupaj z limoninim sokom in naj bi pomagal pri hujšanju. ga katera pozna?

Montija tudi jaz poznam, ampak se ga enostavno ne morem lotit, ker moj dragi pa nobene polnozrnate zadeve ipd. ne bo dal v usta. za vsakega posebej se mi pa, priznam, ne da kuhat. zaenkrat bom probala manj jest, več sadja in zelenjave pa brez večerje in sladkarij. upam, da mi uspe. mam pa za izgubit vsaj 10 kg, želja pa je 15 kg.

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
13.9.2010 21:32:46   
vitae
Dete spi, jaz pa imam malo časa zase...za službo, če bolje definiram.

Buska - sem ti poslala ZS!

Bravo NAOMY user posted image user posted image

Tudi zame je bil dan uspešen. Spila sem dovolj vode, zjutraj jedela 2 jabolki, za kosilo solato in pop. še eno jabolko. In nič sladkarij.

Moram pa res še dodelati sistem, tako da Buska ti bom hvaležna za vse inf.

Jutri je nov dan!

(odgovor članu naomy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 9:52:53   
Buska
no, kako, se vztrajate? jaz pricnem danes, vceraj sem sla se na morje,  kjer sem si v Krostuli privoscila se tortico, zdaj pa nazaj na staro zdravo prehrano .... nekak cilj imam, da izgubim se 5kg

ker imam veliko povprasevanja po posiljanju materiala, bom spravila skupaj, da vam spisem in vsem posljem kot skrito kopijo


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 20:10:36   
josephine27
živjo

tud jaz se vam pridružujem. sicer sem šele danes videla to temo, sem pa z dieto začela že v ponedeljek.po montignacu sem že hujšala enkrat v študentskih letih. no v bistvu tako da sem povzela glavene stvari, nisem pa se 100% držala ampak recimo da  93%. tako imam namen tudi tokrat. odločila sem se da začnem postopoma, ker imam namen hujšat počasi  in daljše obdobje. za začetek sem ukinila sladkor in živila ki ga vsebujejo ( pri meni je to največji krivec za previsoko težo).




_____________________________



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 20:52:54   
vitae
Oj, punce/sotrpinke.

Sem še med živimi user posted image

Jaz sem pridna in trdno odločena - kombiniram zaenkrat ločevanje živil in ukinila sem vse kar je belega...skratka zanekrat ni hujše krize.

Je pa res Buska, da komaj čakam tvoj material in nato Monti vabi!
Naslednji teden začnem tudi več migati, ta teden je še norišnica v službi. Danes recimo sem prišla domov šele ob 19.30 uri.

Sem bila pa včeraj zeloo pridna, saj sem si pripravila solato za danes in jo z velikim veseljem v službi tudi pojedla.

Josephine27 - DOBRODOŠLA user posted image user posted image user posted image

Naomy, Janapan - kako gre?

Nič, šibam narediti še nekaj zadev za službo in čim hitreje spat. Smo imeli včeraj zelo pestro noč, saj malega dajejo zobki in danes je ena štirica že pokukala ven.

Nočko.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:14:13   
Buska
javljam, da sem vam razposlala material in tudi spravila nekaj skupaj ... kako sem se v prvi kuri drzala sama user posted image user posted image user posted image

predlagam, pa, da nam bo lazje, tukaj pisemo, kaj bi lahko npr. jedle naslednji dan al pa nekaj podobnega in nam bo lazje ... sama kar ne najdem motivacije po neuspelem poskus, pa bi rada spravila se nekaj kg dol ...
...
sam jaz vem, da nam bo skupaj uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:23:10   
vitae
Buska sem ZA tvoj predlog.

Moj jutrišnji jedilnik - sem na sadju+zelenjavi, kar pomeni:

Z - na tešče kozarec mlačne limonade, okoli 10h dve jabolki
K - bučna juha
V - ta teden se jih izogibam, kakšen sadež.

Se bom pa z veseljem zakopala v tvojo literaturo in začela kombinirati!


Drugače je pa meni tudi ta forum motivacija in prvič se mi zdi, da sem v glavi res odločena, da do Novega leta shujšam do zaželjene teže. Bomo videli!

Sva pa blizu doma in se lahko kdaj zmeniva za kakšen daljši sprehod!!

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:24:19   
vitae
IZVIRNO SPOROČILO: Buska


sam jaz vem, da nam bo skupaj uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image



SEVEDA NAM BO user posted image user posted image user posted image  Saj pri meni je tudi samo nekaj kg, a ti so hudič...pa trebušček po porodu spraviti v red.

A je katera na FB?

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:32:22   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: vitae

IZVIRNO SPOROČILO: Buska


sam jaz vem, da nam bo skupaj uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image



SEVEDA NAM BO user posted image user posted image user posted image  Saj pri meni je tudi samo nekaj kg, a ti so hudič...pa trebušček po porodu spraviti v red.

A je katera na FB?


jaa, uporabi moje podatke z mejla in me najdes :-)


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:33:34   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: vitae

Buska sem ZA tvoj predlog.

Moj jutrišnji jedilnik - sem na sadju+zelenjavi, kar pomeni:

Z - na tešče kozarec mlačne limonade, okoli 10h dve jabolki
K - bučna juha
V - ta teden se jih izogibam, kakšen sadež.

Se bom pa z veseljem zakopala v tvojo literaturo in začela kombinirati!


Drugače je pa meni tudi ta forum motivacija in prvič se mi zdi, da sem v glavi res odločena, da do Novega leta shujšam do zaželjene teže. Bomo videli!

Sva pa blizu doma in se lahko kdaj zmeniva za kakšen daljši sprehod!!


sem za ... bom se malo okolico spoznala user posted image user posted image user posted image user posted image

drugace pa ce ti povem po pravici, se mi zdi, da bos jedla premalo - ne stradaj, saj lahko dosezes kontra ucinek !!!!


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
15.9.2010 21:37:22   
vitae
Glede kontra učinka tudi mene skrbi, ampak naslednji teden bom skušala iti na več manjših dnevnih obrokov.

Sem ti poslala še en mail in bi ti bila hvaležna, če poskušiš.

Kako si pa ti v službi? Jaz sedaj zavzeto iščem koga, ki bi se z mano podal na kakšen kucl vsaj 1-2x tedensko, najraje bi šla skoraj vsak dan vsaj na Šmarjetno. Kakšen dan v šoli tudi prej končam...

Začnem pa kmalu z aerobilo in domačim fitnesom. Imamo doma fitnes, a ga na žalost zaradi vseh obveznosti premalo uporabljam. Možek je ravno sedaj tam, jaz pa za računalnikom user posted image . Ampak imava dogovor z M, da za vikend napiševa plan in se ga striktno držim - pa še nagrado in kazen imam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
16.9.2010 13:22:13   
Buska
kaj boste pa danes jedle?
evo moj jedilnik:
z: kruh, pecen prsut, sir
m: suhe marelice
k: spinaca z jajco, paradiznikova solata
m: sadje (nektarine)
v: jogurt s sadjem


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
16.9.2010 21:12:21   
josephine27
ojla

jaz sem trebušno gripo fasala, tako da mi kaj dosti razen čaja  in probijotičnega jogurta ni uspelo spravit vase. bom pa nadaljevala, ko se bo stanje izboljšalo.



_____________________________



(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
16.9.2010 23:02:35   
vitae
Josephine27 - Boga user posted image , upam, da bo zdravje kmalu boljše. Le počasi naprej, da ne boš organizem preveč obremenjevala.

Buska - hvala za poslano gradivo! Sem ti dolžna kofi, ali dva. Se dobiva enkrat pri Homanu!!!

Jaz sem danes noro zmatrana. Se mi kar vleče, komaj čakam vikend.

Kaj sem jedla?

2 jabolki
1 nektarino
segedin (brez mesa in brez kruha)
2l vode

Jutri pa bom jedla:
domač jogurt (maline, borovnice, banana, domača skuta in jogurt z malo maščobe)
piščančja obara
vmes pa kakšno jabolko
in seveda VODA!!!

Naslednji teden prehranjevanju še dodam miganje. Na vrata domačega fitnesa je možek že nalepil program in moje udejstvovanje - pa še stavila sva, tako da upam, da bom pridna. Če bom zvečer preveč tu, me prosim zbrcajte.

Mižule vabijo!!!

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
17.9.2010 9:11:41   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

ojla

jaz sem trebušno gripo fasala, tako da mi kaj dosti razen čaja  in probijotičnega jogurta ni uspelo spravit vase. bom pa nadaljevala, ko se bo stanje izboljšalo.




pocajtaj se


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gremo v napad - 13.9.2010!
17.9.2010 9:13:02   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: vitae

Kaj sem jedla?

2 jabolki
1 nektarino
segedin (brez mesa in brez kruha)
2l vode

Jutri pa bom jedla:
domač jogurt (maline, borovnice, banana, domača skuta in jogurt z malo maščobe)
piščančja obara
vmes pa kakšno jabolko
in seveda VODA!!!

Naslednji teden prehranjevanju še dodam miganje. Na vrata domačega fitnesa je možek že nalepil program in moje udejstvovanje - pa še stavila sva, tako da upam, da bom pridna. Če bom zvečer preveč tu, me prosim zbrcajte.

Mižule vabijo!!!



pridna, pridna ... tudi jaz sem vceraj napisala, kaj bom jedla in potem je mozek prinesel pico, zvcer sem zravn tv jedla cips ... tako, da se morem res zbrat in pricet ... madonca, tale stres mi je cist hormone porusu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?