|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jest bi tut...
19.1.2006 16:23:12   
ur+sa
Pozdravljene... Jest bi tut hujšala rada....pa nimam nobene prave motivacije?!user posted image
Bi kera z mano hujšala....?Bi bila zelo vesela...

Kako pa hujšate tuki, mate določene dni kaj se ta dan je...al kar tako, kot vsaka sama hoče?

Sem že prav depresivna k stopim na tehtnico, pa zmeri več kaže, temu moram naredit konc..sam če po resnic povem sem lena k ****suser posted image user posted image user posted image

no javite se, tista k hočeuser posted image

papa

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 16:27:18   
Udb
ur+sa, če misliš hujšati po dieti, ki traja 90 dni (ločevanlna), potem je predpisanao, katera živila se jedo kateri dan - začne se z beljakovinami, škrob, ogljikovi hidrati in sadje, nato se ponovi...in tako dalje.

Midva z možičkom bova začela v ponedeljek, ker imamo čez vikend še eno velefešto. user posted image  Boš tudi ti začela?

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 16:29:44   
CIPRESA
Uf ur+sa zdele boš deležna en kup postov da maš mal niži dol odprto tako temo za to.  user posted image user posted image user posted image

Drugače se pa lahko pomoje pridružiš skupini ki že hujša al pa počakaš do marca ker takrat naj bi začela nova skupina.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 16:29:48   
ur+sa
bi ja.. user posted image
sam mene hrana čist premam...mhmuser posted image user posted image
treba bo dat ključavnoci na hladnilnik, hihiuser posted image

in se vsak dan tehtate al kuko?

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 16:31:34   
ur+sa
ja no... sej to zmer tko CIPRESA....men se ne da unih TOLIKO strani prebrati...user posted image
tista k bo hotla, bo kaj napisala... brat pa znam...user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 16:38:41   
CIPRESA
user posted image user posted image user posted image user posted image tut mene ne moti !!!!!

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 20:08:18   
Anonimen
o ur+sa... sem že razmišljala kaj je s tabo, k se nisi nič oglasla.. torej, kaj novega?!?!?!user posted image

glede hujšanja pa tko: jaz hujšam v oni skupini in sem v 17 dneh shujšala 3 kg. (prej sem mela 168 cm in 67 kg.. cilj: -10 kg)
Ni tok težko, ko mineta en ali dva ciklusa.. kot vidiš en ciklus traja 4 dni.

1. dan (beljakovinski): meso, sir, jajce, ribe, mleko, jogurt..
2. dan (škrobni): riž, krompir, fižol
3. dan (oh): pica, testenine, zvečer sladkarije
4. dan (sadni): sadje, zelenjava

vsak dan veliko vode, zraven obrokov itak zelenjava. kosila so normalna, večerja pol manj, zajtrk (do 12-ih) je pa sadje..

tko bom rekla.. jaz sem se kar navadila.. mislim, sej se tud pregrešim, ne bom trdila da ne.. vsak dan pijem belo kavo (sicer več vode kot mleka), pa npr.: danes sem jedla lignje polnjene s sirom.. (to se ne sme, ker ne smeš mešati posameznih beljakovin-- npr. za kosilo meso, za večerjo jogurt-se ne sme)..

to je približno to.. lahko se nam pridružiš v ponedeljek, ko je beljakovinski dan, ker takrat naj bi se dieta začela..

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 22:10:25   
lelaval
Pridruži se nam pri ločevalni dieti. Začni že jutri. user posted image

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 22:33:31   
janjja
Leval kako pa zgleda ločevalna, jaz sem mislila da je to isto.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 22:38:49   
t_t_y
janjja - ja, to gre za isto dieto.
Kaj se nam boš pridružila?

lp

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jest bi tut...
19.1.2006 22:42:27   
lelaval
Janjja, saj je ista.

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jest bi tut...
20.1.2006 7:04:58   
ur+sa
user posted image user posted image biba12 hvala za izčrpen odgovor, se vam v ponedeljek pridružimuser posted image user posted image
hvala vam vsem, pa upam, da mi čiprej uspe, ker si grem že kar na živce...


zgubila bi pa rada ene, mhm, k pa vem 5-7 kg, obvezno (no odvisn od tega kolk jih mam zdej... k se nočem vagat...)user posted image

hvala vam, se poj v ponedeljek začne shujševalna akcijauser posted image user posted image
a vas je velik v tem..me boste vzele medse, pa mi še kej svetovale, ker jest niti še nisem tko resno hujšala..user posted image

za vodo pa ni prbolema, ker jo itk popijem čez dan ceu kanisteruser posted image user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jest bi tut...
20.1.2006 14:02:22   
Anonimen
hujšat nas je začel okol 40, mislim, pa da se jih je po dveh tednih javilo sam še okol 25...

(odgovor članu ur+sa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jest bi tut...
20.1.2006 19:16:34   
Naja30
Ojla punce, jaz bi se vam tudi z veseljem pridružila, ali lahko? user posted image   Sem lani od junija do avgusta že hujšala in je šlo 13 kg dol, z občasnimi grehi. Ko se navadiš, sploh ni težko, kar način življenja mi je postala taka prehrana.
Zdaj pa sem imela veliko krizico, ker sem decembra morala na abrazijo in se se malo preveč s hrano tolažila. user posted image user posted image  Sicer še ni vseh 13kg prišlo nazaj, kaj dosti pa ne manjka več. Že en teden se spravljam na to dieto, pa mi ne rata. Rabim malo vspodbude in opore... Tako da se vam bom kar pridružila. Mi lahko katera pove, kako zgleda to skupno hujšanje? Ali se vsak dan tehtate in javljate tukaj gor in če je še kaj posebnega? Ne me kregat, takoj zdaj grem malo prebirat teme za nazaj... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jest bi tut...
20.1.2006 23:37:44   
Suzi*
Naja3, dobrodošla. Z veseljem te sprejmemo medse. Bomo skupaj poskušale prebrodit tvojo krizo in te tudi spodbujale pri izgubi kilc.

Tole naše hujšanje pa izgleda tako, da se vsak dan malo javimo, kaj jemo, kako smo, malo počvekamo... Tehtamo se pa vsak torek zjutraj. In potem se dela tudi razpredelnica izgubljenih kilogramov. Lahko se nam pa kot rečeno pridružiš v ponedeljek, ko je na vrsti prvi dan (B).

Pa veliko uspeha!

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jest bi tut...
21.1.2006 0:48:23   
Naja30
Ok, hvala. pol pa res najboljš, da se vam pridružim v ponedeljek. Bom vikend izkoristila za čiščenje telesa in bom bolj na sadju.

Lp,  user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Koliko nas začne jutri hujšati?
22.1.2006 11:12:09   
Udb
Se pravi da jutri začnemo?!?!?!! Da vidim, koliko nas bo:

- Udb + možiček user posted image
-

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
22.1.2006 13:24:37   
Naja30
Pa jest tud. user posted image user posted image user posted image  Komaj že čakam!

Danes greva pa z user posted image  še na eno veliko in pregrešno pico!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 7:39:13   
ur+sa
hojla, no kako bomo danes... jest sem za.....user posted image
bomo začel? al ...kuko ..jesz zdej nč nevem kuko to poteka.. uglavnem morm jest danes beljakovine...
OK...

kaj pa loh recimo tko jesm čez dan? nič takega? recimo kak bonbonček, ali kak top flips?

a se danes loh je kak pohan meso?jest full reči ne maram jest, tko da....uf to bodo muke... user posted image user posted image
javte se miuser posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 7:49:17   
NINA1
ojla,
tudi jaz bom začela danes.user posted image
ješ pa lahko beljakovine, jaz bom za zajtrk 2 pomaranče, za kosilo bom sir in kruh ter vodo lahko p zraven ješ še solato, za večerjo pa vsega(od kosila) pol.
lp
 
Je še katera ki se bo pridružila?
 
p.s. kako se bomo poimenovale-predloge na dan

(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 8:14:15   
ur+sa
no a pohan meso se loh je?user posted image

zarat mene smo loh ...karkoliuser posted image  Mravlje? user posted image user posted image user posted image (ker bomo pridne in delavne, pa nekaj bomo naredile, kar bomo loh pokazale?)mislim se bo vidlo....user posted image

_____________________________

Jutri je nov dan...
sem največja bebka na svetu... :¨(

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 8:36:40   
trojči
Bom pa še jaz, ker pravijo, da gre v tretje rado!user posted image

Za zajtrk bodo jabolka, za kosilo še ne vem.user posted image  Moram poiskat knjigo.

Pohano se sme.user posted image

A telovadile bomo tudi kaj? Jaz bom danes nekaj prehodila, zvečer pa še malo vaj za krepitev mišic. Kako boste migale?user posted image


(odgovor članu ur+sa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 8:46:44   
Anonimen
Ime: suhe južne (če katera ne ve, to so pajki).user posted image
In Us+sa, ja, bonbone se lahko je. Pri vseh dietah.

(odgovor članu trojči)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 9:41:04   
SašaL
No, še jaz se vam pridružujem. Moram zgubiti kakšnih 6 kg, ki so ostali od poroda. Upam, da bo z vašo pomočjo lažje šlo in bom imela večjo motivacijo, pa še malo bom lahko potožila, kako je hudo... Kot na primer zdaj, ko sem že kar precej lačna...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko nas začne jutri hujšati?
23.1.2006 9:51:21   
trojči
Obstaja kakšen čaj, ki da občutek sitosti?user posted image

Prve dni meni ni nikoli problem hujšati, celo uživam v občutku lakote, pravijo, da ne shujšaš, če nisi lačen.user posted image  Ni je diete, da ne bi bil človek lačen. Tu pri tej dieti pravzaprav ne vem, če je lakota pravilen izraz, jaz imam pri njej bolj občutek, da pojem tono sadja in zelenjave, da mi nekaj manjka, ko se bom spomnila, kako naj to opišem, vam bom napisala.user posted image


(odgovor članu SašaL)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?