|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 16:40:14   
_Beky_
Punce zivjo!Kako ste kaj?Jaz nisem cist dobr,ker me nekaj muci in sicer zadnja user posted image je bila 3 novembra in je bila zelo zelo sibka trajala pa je 9 dni seveda sem delala test in ni pokazaluser posted image .Zdaj pa smo ze 7.12.user posted image pa od nikoder nimam niti nobenih bolecin kot bi jih ponavadi mela predden dobimuser posted image .Vse skupaj je cudno,naj povem da opazam zadnja dva tedna bolj rumen urin nic me ne boli ali pece pri odvajanju urina samo drugacne barve je.Kaj na bi to bilo bi mi lahko kaj svetovale.user posted image Prosim vas za odgovor .Rada vas imam zelim vam veliko user posted image user posted image user posted image user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 17:19:47   
DaisyE
Če si delala test, pa ni nič, pol te verjetno malo heca tale user posted image . Razlogov je lahko ogromno, med drugim tudi stres. Niče se sekirat, pa počakat. Ginekologom smo itak šele takrat zanimive, ko user posted image  že tri mesece ni, pluska pa tudi ne.

Jaz ti želim user posted image .

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 18:46:31   
_Beky_
Ne testa nisem zdej delala ampak prejsni mesec.Sploh ga nocem delat ker me je tako strah da bo pokazal minus.user posted image Daisy vseno hvala za tvoj odgovor ce mas se kasn nasvet bi te prosila da mi napises,ker me to ubija vem da bom samo vedela ce naredim test ampak me je ze tolikokrat zafrknil da mi se na misel nepride da bi si ga kupila,prosim ce je bila se kasna v taksni situaciji naj mi kaj spodbudnega napise ker me bo konec od zalostiuser posted image user posted image user posted image user posted image Rada vas imam punce!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 19:09:53   
DaisyE
Saj bi kaj napisala, pa ne znam. Mi je že zamujala user posted image , pa je bil test minus, zdaj se pač ne sekiram več in tud zamujanja ne jemljem več resno. Ampak jaz mam drugačno situacijo.

Če nimaš rednih ciklusov, potem je seveda možno, da je bila ovulacija kasneje in da si kasneje zanosila. Drugega kot test ti res ne znam predlagat, razen če pokličeš G.

Črne misli na stran, pa solzice tud. Kako dolgo se pa že matrata za user posted image ?  Ko se matraš, je pač tako, maš vzpone in padce, ampak vse preživiš. Glej naprej. Mogoče bo pa boljše potem, ko boš naredila test. Vsaj veš pri čem si, pa čeprav je minus.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 19:24:30   
_Beky_
Zivjo Daisy midva z mojmu se trudiva okoli 2 leti,in sem ze cist obupanauser posted image Kaj pa ti koliko casa se trudis?Naj ti povem,da sem jaz imela redneuser posted image dokler nisem bila na abraziji zaradi odmrtja ploda.Saj zato mi ni jasno za to mojouser posted image ,ker prejsni mesec sem jo imela devet dni in bila je skoraj neopazna zato sem mislila,da bo ta mesec kar precej huda dobesedno,da se bo kar vlila.Predvsem mi je to cudno,da nima nobenih bolecin ,ki jih ponavadi obcutim pet dni pred user posted image .Sedaj pa nicuser posted image .Nevem pomoje bo najbolje narest ta test pa bomo videli kaj bo.Vseno ti hvala za odgovor.user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 19:36:06   
DaisyE
Tako je! Test naredi. user posted image user posted image user posted image

Če si že naravno zanosila, pol so šanse, da si spet, a ne?

Midva se matrava cca. tri leta, ampak nimava možnosti za naravno spočetje.

Držim ti pesti za user posted image  ali user posted image . Pa glavo gor!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 19:41:32   
_Beky_
Ja tako je sanse so da bi ponovno zanosila.A bi mi lahko kaj vec povedala o sebi naprimer kasne kej postopke si mela itd...Ker jest se nisem mela nobenega takega pregleda vem da se bos cudila vendar sem imela zanic gin.In sem ga sele zdaj zamenjala pred kratkim.Upam da bo ta kaj boljsi.Zato bi te prosila za vec informacij.Naj ti se povem,da sem stara 22 let.Ce te bo zanimalo.No pisi pa lepo se imej pa hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 19:42:09   
maja24
Naredi test pa boš vidla,držim pestke da bo +user posted image

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj bi to lahko bilo?????
7.12.2007 20:31:51   
DaisyE
Za te preiskave sem tudi bolj slab naslov user posted image user posted image user posted image  Ma pa saj jaz nisem za nikamor. user posted image user posted image user posted image  Mene niso nič gledali, ker je z mojim vse narobe in sva šla direkt na umetno. Z njo pa itak tud vse potencialne probleme pri meni zaobideva. Upam, da ti bo kera druga vedela kaj več pomagat.

Pa povej, ko bo plus.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu maja24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?