|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naj delam???!
29.8.2007 22:19:47   
_Beky_
Zivjo punce kako ste kaj?Pri meni gre vse bl navzdol saj se do danes nisemuser posted image .Me pa nekaj moti stara sem 22 let trudiva se ze priblizno eno leto in pol(vem da sem mlada)a kaj ko si zelo zelimuser posted image .Zdaj pa me zanima koliko ste vi stare(ce ni skrivnost),ker nekako me moti da jaz nemorem zanosit .Ugotovili pa se kar niso nic pravijo da je vse u redu razen pa da imam PCO nevem zakaj poj za user posted image ne rata.Zdaj cakam na pregled drugega gin. ker sem svojega zamenjala ali katera pozna kaksno zdravilo za ta PCO.Nasleden pregled mam sele 24.11.tako da sem zelo neucakana.Ker bi rada ze koncno pestovala svojegauser posted image .Zelim vam vse naj naj pa da boste cim prej zagledaleuser posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naj delam???!
29.8.2007 22:25:48   
Luckica
saj zato ker si tko fajn želiš ne gre.psiha igra tu veliko vlogo. Pri 18 so mi rekli,da nimam dobrih jajčec,da se ne razvijajo in da sem trenutno neplodna,no pri 19 sem zanosila,pri skoraj 22 pa drugič.user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naj delam???!
29.8.2007 22:32:34   
_Beky_
OOOO Luckica ko bi bilo saj pri meni tako res si zelo zelim da bi bilauser posted image user posted image ta psiha pa je tut enuser posted image ampak kaj morem ko pa mi to ne gre iz glave enkrat sem zanosila pa se je na zalost koncalo z abrazijouser posted image .Kako pa je teb ratalo odmislit vse skupaj ker meni ne rata prevec mislim na to da bi imelauser posted image .No kaj ces zelim vam da cimprej zagledate cim vec user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Luckica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naj delam???!
29.8.2007 22:40:14   
crci06
Našla sem vas med zadnje odprtimi temami in sem se spomnila enega bioenergetika, ko mi je enkrat razlagal, da obstaja neka ful nedolžna fora, da naj se par sprosti, ne misli na to, da mora naredit otroka, ampak se nauči imeti lepo, se ljubiti zaradi sebe in zaradi ljubljenja, hkrati pa se tik pred seksom pogovarja o otročkih na splošno, konkretnemu temu paru je predlagal, naj si kupita in ogledujeta  ene lepe micane nogavičke za novorojenčka, pa se potem spontano spravita skupaj... no, in pridelali "so" user posted image , kljub temu, da se je par že dolgo časa prej trudil z vsemi varinantmi: točne ure in minute, po izlivu ženska držat pol ure noge v luft ipd... .
Fora psihe.
Verjemite, da bo! user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naj delam???!
29.8.2007 22:48:06   
_Beky_
moj_moj hvala za nasvete bom probala ce imas se kaksn nasvet bi ga bila zelo vesela,kar koli mi boste svetovale bom probala ker sem ze cist obupanauser posted image Res nevem kaj bi brez vas ce vas ne bi bilo,ker vi ste mi edino v tolazbo!!!Rada vas mam!!!!

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 6:36:59   
sayuri
Beky, kaj pa dieta? ZAsledila sem, da obsataja dieta priporočljiva za dekleta s PCO.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 10:10:45   
GoYa
Ma kakšna psiha, no user posted image . Ne mi tega prodajat.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 10:22:47   
soncek.djukelica
pri 22 letih sem začela delat na user posted image , pri 36 nosim dvojčke!
če se ti zdi,da si stara poglej mene!
sicer pa, a ni vama 1x že ratalo?
kaj te ima za bolet!
je pa veliko deklet,ki ima PCO,mal pobrskaj po arhivu!
pa srečno!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 11:07:05   
Taula
pri 22 letih sem začela delat na , pri 36 nosim dvojčke!


Joj..dobra si da si vztrajala.user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 11:40:37   
anadejka
Joj sam tale s psiho je pa tut men user posted image
Jest sm stara 31, za otročka sva se odločla pr 28-ih,pa ga še vedno ni.
Naučila sem se pa strpnosti in čakaaaanja.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 11:57:15   
Shuka
midva sva se odločla pr 23-25 letih stara bom 32 pa še nč ampak upanje ostaja, da nekega dne pa leuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj naj delam???!
30.8.2007 23:49:46   
_Beky_
Punce res vam hvala za te odgovore nevem kaj bi brez vas.user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 10:32:15   
kodrana
Beky jaz sem stara 23.
sem ap zanosial praktično takoj, samo se je končalo s ss. sedja po treh ciklusih premora spet veselo delava na user posted image . upam, da nama uspe.
je pa res, da je fajn, če si sproščen. veliko dela tudi psiha. navijam..zauser posted image user posted image .

mogoče ne spada ta moj komentar sedaj sem, pa vseeno..sem zadnjič brala, da ženska podzavestno zbere očeta svojih otrok. torej, ga lahko podzavestno tudi zavrača. da ne more ženka, ki ej bila posiljena zanosit. kajti baje se med posilstvom spremeni kislost nožnice.. bolj kisel ph postane, da pobije semenčeca. tako naj ne bi ženska, ki je bila posiljena zanosila. razen, če ji to podzavestno ne bi odgovarjalo.. mene je šokiralo..

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 17:00:37   
*sanela*
tud jaz sm kar mlada začela delati na otročičku.
no zdaj sem 27 let stara in sm mamica 4 letnega fantka.
zdaj so se stvari zakomplicirale in kar nekaj časa mi nebo ratalo zanosit.
vesela sm, da sm se odločila tako mlada imeti otroka kajti zdaj to nebi bilo mogoče.
želim ti, da čimprej zagledaš user posted image

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 17:03:34   
nana35
Vedno upaš,vsa leta upaš.Če začneš zgodaj in ne zanosiš kmalu,pa tudi če imaš težave ...vseeno vedno znova upaš,ker si želiš imeti otročka.Tudi jaz nisem nikoli obupala,pa bomo januarja zibali,jaz pa sem tudi že 35!!Pa kaj. Zato ne smemo obupati,ker enkrat pa se tudi nam nasmehne sreča.

Zato potrpi in naredi vse kar lahko,da boš postala mamica.Mogoče ne bo jutri,ne bodi neučakana.Verjamem,da je želja močna in da bi najraje,da bi se zgodilo še danes,ampak tako pač je.Tudi jaz sem mislila na otročka približno 13 let (niti več ne vem,mislim,da celo 14)in enkrat mi je pa uspelo.Po vseh težavah,ki jih lahko ženska sploh ima,do IVF postopka,v katerem pa mi je na srečo uspelo v prvo,sem končno tudi jaz dočakala.

Preberi si kakšno temo na to (npr.IVF-ICSI)in videla boš,kaj vse dajo nekatere punce skozi in kolikokrat pa vseeno vztrajajo in upajo.In verjamem,da bo takim tudi uspelo.In jim lahko le čestitam (tudi sebi)za vztrajnost in optimizem,ki se obrestuje.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 19:24:19   
pikovit
No pa še jaz.Začela delat pri 25-ih zdaj pa sem stara 31.Še vedno nič.Upam da bo kdajuser posted image

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 21:22:02   
Anonimen
Punce, seveda bo!!!
Kar pozitivno naprej. Verjamem, da je težko; toda ne smete obupati.
Tudi za vas je tistih čudovitih 9 mesecev do tega, da končno postanete mamice.
SREČNO! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikovit)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj naj delam???!
31.8.2007 22:21:52   
_Beky_
Punce tudi jaz vam zelim enako kod tiannauser posted image user posted image da cim prej zagledateuser posted image user posted image user posted image user posted image hvala vam vsem za take spodbudne nasveteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj naj delam???!
13.9.2007 10:04:37   
Anonimen
Jaz bi sam dodala glede psihe ko ste ene da to  full ni res, da psiha nima nič s tem , pa ima. Jaz sem si močno močno želela otroka, z mojim sma redno delala na tem pa ni in ni ratal, pol pa naenkrat prišel nek  čuden občutek,, slabo  mi je bilo, imela sem full aptit, celo bruhala sem, valda  po vem tem  bila ziher da sem noseča,ampak kaj se je zgodilo,  dobila sem  M, torej je bilo vse v psihi zaradi prevelike željepo otroku. Ko sem mali ustavila btako ogromno željo po  nosečnosti in probala čim manj študirat na to pa je kmalu za tem ratalo .

_ Beky_ ( upam da sem napisala prav tvoj nick če ne se opravičujem)   Probaj  odklopit  to veliko željo po otroku. Ljubi se iz želje po ljubljenju iz  ljubezni do svojega pa se sprosti , ne pričakuj iz dneva v dan da boš noseča in zelo veliko možnostz imaš  tudi ti da boš ko boš najmanj pričakovala- noseča

(odgovor članu kodrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?