|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 7:23:46   
*pepelka*
Jutro punce
Kaj je zdaj to? Še vse spančkate po sadnem dnevu? Lahko se zbudite, saj boste danes lahko papcale meska, sirčka ali kaj podobnega.
No jaz sem sadni dan prestala in moram priznati, da mi dnevi tako hitro minevajo, da skoraj ne morem verjeti.
Če smo Odločne, bo že šlo do konca
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 7:30:50   
Anonimen
Jutro!
Joj, jaz sem mela pa sinoči taaaakoooo krizo. V soboto sem si spekla jogurtno čokoladno potico, za OH večerjo pač. Vendar včeraj (itak je ostala skoraj cela, moj tud ne sme jesti sladko), sem mu jo narezala, da jo nese v službo. Potem pa je bil moj lačne, jaz lačna in če bi mi rekel:"Pa dajva!"bi požrla pol potice! user posted image  Ziher, tako me je držalo! Vendar nisem, nisva in danes je vse skupi odnesel v službo! user posted image
Za kosilo bodo danes čevapčiči ali pleskavice, odvisno, če se mi bo dalo čevape delat. user posted image  Kupit moram samo še paradižnik, za zraven. user posted image

(odgovor članu *pepelka*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 7:39:41   
Teni_



Dobro jutro. Jaz sem včeraj grešila, ampak je bilo namerno, ker je pač tako naneslo. Danes bodo pečenice in kislo zelje, moja2 pa še pire krompir. Zaa zajtrk pa bom verjetno kar grozdje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 7:49:10   
tejčica
Punce, kaj sem jaz včeraj vse jedla... user posted image user posted image user posted image  Vse razen sadja (no, razen sliv zjutraj). Že tako ali tako sem nameravala zamenjati včerajšnji sadni dan in današnji B dan ker smo bili povabljeni na kosilo, ampak je bilo včeraj tudi za B dan preveč. In ker je danes še luna, sem se odločila za pošteno kazen - vodo. Upam da mi uspe!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 7:56:28   
Anonimen
Samo toliko v opomin, da paradižnik SPLOH ne sodi v belj. dan!!!
Paradižnik je 100% OH.

(odgovor članu tejčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:00:17   
Mel_A
Dobro jutro!
Jaz sem bila včeraj pridna, sadje, zelenjava in malo suhega sadja. Danes nisem še nič jedla, mi pa tako kruli po želodcu, da kar ne morem verjet. Takooooooooooooo sem lačna, da vam ne morem povedat. Danes ne vem al bi meso, jajca ali sir. Ali pa jogurte. No, sej sem vse naštela, drugega mi itak ne preostaja, bom mogla prav neki izmed naštetega izbrat user posted image Se bom kasnej odločla, zdaj moram prvo zajtrk pospravt, bom pa pomaranče. Ker druzga tako nimam. Vse zmanjkalo čez vikend, pa nism šla nič v trgovino.



_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:02:16   
Mel_A
No, evo, pa smo spet pri tem. user posted image Meni je paradižnik zelenjava (po čisti kmečki logiki) in zelenjavo lahko ješ pri vsakem obroku. Zakaj ga torej danes ne bi? 

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:07:34   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Samo toliko v opomin, da paradižnik SPLOH ne sodi v belj. dan!!!
Paradižnik je 100% OH.


"baj d vej", V Rinini knjigi oz. v tej dieti paradižnik spada med sadje. 
Sicer pa bene prov en klinc briga, ker ga ne jemuser posted image na srečo, da ni dileme, spljohuser posted image  

< Sporočilo je popravil CUKRČEK -- 13.2.2006 8:14:26 >


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:13:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Samo toliko v opomin, da paradižnik SPLOH ne sodi v belj. dan!!!
Paradižnik je 100% OH.


Men pa res ni jasno, od kje vam take ideje! Paradižnik spada med sadje in ne zelenjavo, to je res.
Sem šla pa prov iskat po netu kej od paradižnika in evo, ma prov svojo spletno stran! user posted image

http://www.najhrana.si/paradiznik.html

Me zanima, kaj od teh sestavin, naj bi bilo OH?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:20:05   
Mel_A
Ja no, sadje, zelenjava, whatever. Še vedno sicer ne vem po kermu kriteriju pade med sadje, ma ok. Toleriram. Ma da je OH!!! Halo??? Ja, če ga narediš s testeninami al pa če ga na pico daš...user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:23:26   
*pepelka*
Paradižnik je pa res ena čudna reč. Eni mislijo da je to zelenjava, drugi spet, da je sadje, no sedaj pa smo ugotovili, da je to 100 % OH. Kaj zdaj narediti z njim in kdaj ga jestiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:25:53   
Mel_A
Hijenca, sem počekirala, ampak razen tega, da so ga v zelenjavo spremenili zarad dajatev, ne piše nič o tem, zakaj se ga uvršča med sadje. Ma dobro, ok, ni panike. Je pa sajt full zanimiv.
Se spomnem (pred leti) je prišla ven teorija, da paradižnik povzroča raka. Moja babica je vrgla vse paradajze ven iz vrta. Čez en čas so pogruntali, da varuje pred rakom, babica pa hop paradižnik spet not user posted image user posted image user posted image To je blo res, ni vic...


_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:27:25   
Mel_A
hafi, zadeva se reši na sledeč način: vsa "sumljiva" živila črtajmo z diete user posted image  user posted image

_____________________________

En sam pogled nanj in svet je naenkrat lepši...

(odgovor članu Mel_A)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:33:22   
Anonimen
No, nerodno izražanje z moje strani user posted image  Paradižnik ni sam po sebi OH (trapa), ampak se ga je samo na OH dan.
Jaz sem to pobrala iz ene strokovne knjige (imena se ne spomnim), ki mi jo je na začetku diete dala sodelavka - živilska tehnologinja.
Mah... saj sicer nobeno živilo ni 100% nekaj. Na primer - jem kavni jogurt na B dan, pa ugotovim, da je v njem samo 2,5% beljakovin, pa 15% OH user posted image  Itak.

(odgovor članu Mel_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:42:52   
Anonimen
Kdaj jesti paradižnik? Jaz sem ga jedla, ga jem in ga bom jedla kot zelenjavo in to na katerikoli dan. Zraven čevapčičev meni paše samo ajvar, paradižnik in čebula. No, pa pomfri, ampak ta bo jutri. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 8:47:23   
ronja5
OOOO, tud jaz sem včeraj zeloooo grešila, sem jedla kot ena pujsa. Pa saj ne bom več, obljubim!
Upam, da me na bo jutri tehtnica preveč kaznovala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 9:15:49   
lelaval
Jaz pa javljam, da včeraj nisem čisto NIČ grešila. user posted image user posted image user posted image

Meta, da ne smeš paradižnika jest na B dan, tudi jaz nisem vedla (pa sem ga velikokrat jedla) user posted image
Imam seznam živil, kjer je paradižnik nevtralno živilo in bi ga lahko jedla povsod zraven. user posted image

Jaz še ne vem, kaj bi jedla za kosilo. A lahko mešam dve beljakovini? Mislim, da ne. user posted image
Bi si naredila bučke s smetano (ali pa navadnim jogurtom) in hrenovko zraven. A lahko? user posted image

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 9:20:36   
Pia67
Živjo!

Vse pod kontrolo, OH in sadni dan minila po načrtu, tehtala se nisem, ker ta obredek pride 1xtedensko. So pa hlače kar ohlapne, stegna imam močna in me to še najbolj veseli user posted image
V soboto sem bila na Bledu, naredila kar nekaj km z drsalkami (Splišni tudi voziček sem porivala, omenila sem, da če bo stanje kritično, ostanem na bregu, kaj čmo, izzivam usodo), se nadihala, spihala, včeraj pa sem tekla dobro uro in mislim, da se to tudi pozna.
Prebiram zelo zanimivo knjigo Nade Rotovnik-Kozjek GIBANJE JE ŽIVLJENJE, notri so zelo dobri napotki za rekreativce, posebno za one, ki bi želeli shujšati na dolgi rok. Res, dobro branje.
Danes je na vrsti domača kura, ki je včeraj dala juhco (za domače, ne zame), danes pa sem jo nekaj narezala za solato. Se že medi v sokovih.

Lep dan,

Damjana

(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 9:32:01   
Anonimen
O Pia! A si še med nami?user posted image  O.K., tea drsanja po jezerih je mene groza, sploh z vozički, ampak vsak po svoje.
V mojih navodilih je paradićnik napisan pod sadje in sem ga jaz prejšpnjo rundo jedla veliko v vseh dnevih.
Včeraj sem kar zdrala, razen mandeljnov je kar nekaj pristalo v mojem želodcu.
Sem se pa tehtala danes zjutraj, tako kot vsak dan, in imam sedaj kakšne tri dni vsak dan več. Še Tibor me zeza, da če bom takole goljufala (kar mi je enkrat rekla moja sklerozna mati - ker NIKOLI ne goljufam), ne bo rekorda! user posted image  Ampak tako to pač gre. Nič hudega.

(odgovor članu Pia67)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 10:40:07   
drus013
jebuser posted image  sem včeraj mela tako krizo, dasem se spraševala, če je sploh vredno, pa če to sploh deluje pri meni, kr vaga se kr ne premakne, pa me je moj prepričal, da če zdaj ne vztrajam do konca, nebom nikoli vedlela, če to špila al ne. Tako mi je dal en pameten razlog, zakaj sem še danes med odločnimi. Pa je šlo včeraj spet brez greha z solatko seveda in enim mangom. Tako še en sadni dan je za nami pa veselo v nove tri dni. Kriza bo itak šele spet na sadni dan.
Koliko nas je sploh ostalo odločnih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 10:52:30   
tiktak
Jaz se nisem nič javila 2 dni. Sem bila pridna, na OH dan sem za zajtrk pojedla nekaj oreškov in 2 banani, ampak sem šla smučat, tako da mi je oproščeno user posted image ; za večerjo pa poleg tortice in jedilne čokolade še nekaj milkeuser posted image . Sadni dan po pravilih, razen ene žlice sezamovih semen ob devetih zvečer, kar pa skoraj ni omembe vredno.user posted image


Danes še ne vem kaj bom. Mogoče jajca, torej za kosilo sataraš in za večerjo pečena s špinačo, ali pa kaj od mesauser posted image . Bomo videli.user posted image

Kile pa mi že 2 tedna stojijo oz. nihajo gor in dol.user posted image

(odgovor članu drus013)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 11:05:20   
tinadvojčica
Pozdravljene!
No javlja se še ena ki vztraja čeprav kile kar stojijo.Zdaj imam - 6 kg že dva tedna in prav nič se ne premakne.Ampak saj zato smo pa odlične in bomo zdržale a ne?
No sadni dan je minil brez grehov,danes sem za zajtrk pojedla malo rezin za kosilo bo pa sir,malo kruha in parqadižnik.Jaz sem prejšnjo rundo jedla paradižnik ves čas pa je bil rezultat še vedno lep;- 13kg.Tako da ga bom še vedno jedla pa naj paše kamor hoče.

Me pa res zanima koliko nas še vztraja.Dajmo se pofočkat.No jaz še vedno vztrajam.

(odgovor članu tiktak)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 11:06:05   
t_t_y
Ojla, jaz sem včeraj pojedla 2 banani, danes pa bo na vrsti sir (še ne vem v kakšni obliki).
Sicer se je pa moja tehtnica končno spet mal premaknila - ampak gre pa res počasneje kot na začetku. No, bomo vidle jutri, ko imamo T dan - tam bomo tud vidle koliko nas še vztraja.

lp

< Sporočilo je popravil t_t_y -- 13.2.2006 11:10:19 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 11:20:12   
Teni_



Tudi pri meni skače teža gor, pa spet malo dol. Danes kaže čisto malo manj kot v torek. Upam, da se do jutri kaj bolj premakne dol.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE -42. DAN
13.2.2006 11:29:15   
lelaval
Ne bodite neučakane, jutri, ko je tehtanje, boste videle, koliko nas je še odločnih. Jaz vsekakor vztrajam do konca.

Sem sw odločila, da bodo za kosilo lignji - z jajčko, ker moj user posted image  gre popoldne v službo in je doma. Jih že pripravlja. Pa ogromno skledo zelene solate (ali pa paradižnik). Njegov šef tudi hujša po isti dieti - od istega dne, pa je že nekajkrat jedel lignje in kile mu grejo dol. Saj pohan sir je podobno.
Moj pa bučk in smetane ne mara, jaz pa sem zopet skozi padla. user posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?