|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 88. DAN - B
31.3.2006 7:54:24   
*pepelka*
Dobro jutro puncee

A ste se vse vtopile v vodi, da ni nobene tukajuser posted image  No ja, saj danes pa lahko spet papcate meseka, ali pa sir, pa še kaj bi se našlo. Le pogumno do koncauser posted image user posted image user posted image  Naš cilj je vse bliže
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 88. DAN - B
31.3.2006 8:15:15   
lelaval
Hafi, jaz sem včeraj pozabila vzet kalgon, danes pa ne morem tipkat. user posted image

Sem včeraj popoldne pojedla eno reberco, ker me je glava tako bolela. user posted image  Drugače pa sem cel dan le pila.
Sem dol spravila, kar sem dobila z grehi, pa še pol kilce je manj. user posted image  Bi bila zelo zadovoljna, če bi samo pregrehi šli dol, tako pa sem kar presenečena.

Danes pa bom za kosilo jedla lignje (z jajčko - sem jih že med dieto) in ogromno regrata - sem se včeraj potrudila in ga nabrala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 88. DAN - B
31.3.2006 9:04:34   
t_t_y
Oj, jaz mam danes jogurt, upam, da bo pri tem ostalo...

lp

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 88. DAN - B
31.3.2006 9:15:55   
Teni_



Jaz še pa ne vem kaj bi danes. Bom šla potem v trgovino in kar se mi bo zaluštalo bom vzela. Beljkovinskega seveda. Zvečer pa bom verjetno kar brez večerje, ker grem ob pol šestih od doma, kdaj pa pridem pa se ne ve. Jutri  enkrat. Se gem po dolgem času malo naplesat.



(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 88. DAN - B
31.3.2006 15:50:15   
taška30
Kaj je zdaj dečve, kje pa ste vse? Vas slaba vest matra zaradi včeraj, pa se malo izogibate tejle temi, a?

user posted image  No, vsaj zame to velja. Sploh ne vem več, kaj se grem. No, kaj se grem: vsak dan do 20-ih zvečer se grem dieto (in mi prav fajn uspevauser posted image ), potem damo pa tamalo spat, grem pa papcat! Tud včeraj. Sicer se trudim jest pravilne kombinacije (v glavnem OH kombinacije-itak).
Tko da, tole je kr neki!user posted image

Ampak sem ODLOČNA :smajlikipokaodsmeha: in vztrajam, danes sem še brez greha.user posted image

Lp, Taška

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?