|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pohvala porodnišnici Postojna
8.6.2004 10:04:21   
Anonimen
Pravzaprav gre pohvala in zahvala dr. Likarju, ki me je spremljal celo nosečnot in tudi bil zraven pri porodu. Njegove besede in dobra ter prijazna volja so mi neizmerno veliko pomenile.

Prav tako vsa pohavla babci Katji in babci Sonji. Tako mladi, pa tako strokovni, prijazni, topli.... Nisem mogla verjet.

Pohvala KUHINJI v Postojni (sm bla lačna in mi je vse tooook teknilo)

Pohvala nekaterim sestram in otroškim zdravnicam. nekatere se bile pa žal obupne.

Kakorkoli...hvala vsem, ki so poskrbeli, da je bivanje v porodnišnici bilo čimboljše.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Pohvala porodnišnici Postojna
8.6.2004 14:28:22   
Pandi
Se pridružujem tej pohvali, pa dr. Jordanovi, katere žal ni več tam. Ona pa dr. Likar sta prva klasa, kar imam jaz izkušenj z ginekologi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Pohvala porodnišnici Postojna
8.6.2004 16:56:37   
gala
Kuku!

Se pridružujem!
Še posebej bi pohvalila babici Katjo in Natašo. Super sta.
Naslednjič grem spet tja!

Lep dan vsem skupj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Pohvala porodnišnici Postojna
8.6.2004 22:37:24   
Tipi
Se pridružujem zgornjim mnenjem. Mi smo tudi imeli pri porodu babico Katjo in dr. Likarja. In moram napisati, da sta resnično super. Človek se lahko nanju popolnoma zanese.
Pohvalo si zaslužijo nekatere sestre in pa tudi čistilke, ki so dober vir informacij.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Pohvala porodnišnici Postojna
12.6.2004 10:20:48   
A.
tudi mi smo rodili v Postojni in bili nadvse zadovoljni z dr. Jordanovo in babico Jano, s sestrami pa precej manj. Tem se namreč ne sanja, kaj je poklicna molčečnost in so prvi trenutek izblebetale vsej okolici, kdo da je rodil in kaj je "narobe". Naslednjič bomo malo premislili, kje bomo rodili. Vseeno pa vsaka čast zdravnikom in babicam!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Pohvala porodnišnici Postojna
14.6.2004 20:36:41   
NinKa
Oj, tut mi smo rodili v PO. Bila sem zadovoljna predvsem nad dr. Grmekom bravo: , ki me je "odresil vseh bolečin" in seveda dr. Likarjem - ful je faca, ter da ne pozabim babice, katere ime mi je uslo (delala je 27.12.03).

Vsem bi se rada se enkrat zahvalila!

Imamo se fajn doma, poba je priden in navihan - prav cudovito ze pleza po vsem kaj vidi.

Nina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Pohvala porodnišnici Postojna
14.7.2004 16:56:01   
GoYa
To je pizzerija Minutka :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Pohvala porodnišnici Postojna
18.7.2004 11:46:25   
tina
Tudi jaz sem rodila v Postojni in bi se ob tej priložnosti rada zahvalila timu, ki me je spremljal: dr. Merlovu, babcama Nataši in Jani, ter vsem sestram (posebno Marini), ki so bile z mano in mojim Aljažem celih 8 dni, kolikor sva bila v porodnišnici. Hvala tudi dr. Žnidaršičevi (pediatrinji), ki je nadvse podrobno spremljala mojega sinka in ji ni ušla niti najmanjša malenkost.

Rodila sem z epiduralno analgezijo, brez katere se porod najbrž ne bi končal tako, kot se je, saj mi je le-ta bila v veliko pomoč. Jo toplo rpiporočam vsem, ki imate bolj nizek prag bolečine!!

V porodnišnici so nadvse prijazni, ustrežljivi, doseldni! Hrana je zelo dobra, poskrbijo tako za mamico kot za dojenčka. Le čas obiskov je malo zoprn. Ampak ko greš domov, ti je za to vseeno.

Lp mami Tina:bravo:, ati Dejan9nebesa in Aljaž:modri:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?