|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tut - 2. dan
24.1.2006 8:35:00   
trojči
Prebrala sem naše predhodnice, ne vsega, preveč počasi odpira, a drugi dan so vse jedle riž.user posted image

Jaz bom riž, ko se mi bo želodec malo skrčil, danes planiram pečen krompir.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 8:39:22   
lelaval
pomfri- pečen v pečici na peki papirju je super

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 8:50:11   
trojči
Misliš kar brez maščobe? Se ne prismodi? Pečeš pokrito ali odkrito? Na koliko in kako dolgo? To bom naredila, ko bom že malo lažja, danes si še ne upam biti čisto brez maščob, če bom že brez beljakovin in mlečnih izdelkov.user posted image  

Jaz sem mislila danes sčarati krompir z nekaj zelenjave in začimb, zraven pa včerajšnji kuhan ohrovt. Pečem pokrito, tako da ni treba veliko maščobe, mešanja, dolivanja vode, najmanj dela je tako. user posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 9:30:06   
Maja0505
Živjo
Kaj ste začeli včeraj hujšat?
Jaz bi tut? Sem mislila že z odločnimi začet, pa nisem bila dovolj odločna. Sem ravno začela v službo hodit, pa sem se mal bala, da ne bi zbolela al pa padla v kake depresije zaradi pomanjkanja hraneuser posted image  vsaj dopoldne. Mislim tile prehranbeni vzorci se v človeka tolk zasidrajo, da je kej. Ko sem bila doma, mi ni blo problem cel dopoldne zdržat ob sadju, zdej, ko pa sem zopet v službi, pa komi čakam tisto malco ob pol desetih.user posted image user posted image  

Sem včeri nardila za dons segedin, sam bom rajši skuhala še krompir in mal zelja zraven.

LP

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 9:45:05   
Udb
Midva bova pa danes jedla rižoto z zelenjavo! Za zajtrk pa pomaranče!

(odgovor članu Maja0505)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 10:36:40   
Anonimen
jaz sem pekla pomfri v pečici, brez peki papirja, na pekaču, brez olja, na 200-250 stopinj... kolk časa ne vem-sej ga vidiš, kdaj je pečem-isto kot pri "pravem" pomfriju.. je pa ful dober.. zraven sem pa jedla koruzo..

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 11:36:21   
NINA1
ojla,
jaz tudi ravno sedaj jem kosilo, imam pa riž z korenjem ,kolerabico in koruzo, je kar dobro, za večerjo pa pol tega(bi pa rajši pečen krompirček user posted image )
za zajtrk pa sem pojedla 2 banani in kozarec vode, za malico pa bom če bom zelo lačna pojedla jabolko.
lp sotrpinka nina user posted image

kakšno ime si bomo nadeleuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 12:00:15   
NINA1
lahko bi bile "POLETNE", FITKEuser posted image . ali bomo TUT-tut uredu user posted image
Še ve kaj predlagajte

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 14:33:14   
trojči
Mi (mamo enega moškegauser posted image ) smo lahko kar tut, ker gremo tutu-tutut, brezkompromisno do cilja, ki je manekenska postava, s poti, tutut.user posted image

(odgovor članu NINA1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 16:41:32   
Boni3
Jupiii,jest tut začela včeraj,pa sem se kar k odločnim napisala,ampak če vas je pa nekaj takih,ki smo istočasno začele(začeli) pa še boljše.Zdele kuham rižek z poradižnikovo omako pa olive pa kr neki.čez dan pojedla 3 banane,ker sem bla fuuul lačna.Sej tut je kul ime,ampak a kej pomeni npr.mi smo tut začel hi,hi,hi

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tut - 2. dan
24.1.2006 18:11:49   
Naja30
Hojla. user posted image

jaz sem TUT včeri začela, pa se mi zdi ta naslov - TUT prav fajn! Bomo zvesto sledile ODLOČNIM, čeprav bomo malo kasneje na cilju, pa vseeno. user posted image user posted image

Kaj ste danes papcale? Mene so v službi ful zafrknili in so naredili fuuuul dobro lazanjo. Vem, ker sem jo čisto čisto malo probala... user posted image user posted image  Potem pa sem si nadevela veliko skledo solate in nato še juhco povrhu.  Tako.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?