|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 7:26:20   
Urša
Jutro!
Včeraj sem bila user posted image user posted image user posted image  na pikniku. No, sta pa 2 rekla, da sem shujšala.user posted image
Danes mamo pa še en RD, gremo na kosilo, ampak se bo že kaj primernega in bogatega z OH najdlo za mene!user posted image user posted image user posted image  Zvečer pa tortica. user posted image

Lep vikend vsem!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 7:32:54   
dory
Jutrcka...no glede na to,da je dones ena od lunc, bom vodni dan prestavila in ga mela dones...mejbi bo pa nucal,da porabim PRIDOBLJENO kilco pa pol....


mejte se skrajno lepo!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 9:59:50   
Tejči
Hojla,

danes gremo na pizzo-njami, pecivo pa pravkar pečem, da se bom zvečer fajn nabasalauser posted image  Saj bom malo pazla, da ne bom celega pekača pojedlauser posted image

Lepo se imejte, čao

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 14:33:50   
cukerček
No jaz glih ne spadam točno k vam, danes je moj 40 dan ampak omam tudo OH. Za kosilo sem imela slastno pico, zdaj pa komaj čakam večerjo da se bom lahko posladkala mislim sa bom šla na sladoled.
Punce čez 2 dni vas čaka post!
Jaz sem svojega prestala in preživela. Spila pa sem tolko vode, da sem med vsakimi reklamami oz. vsakih 15min hodla na wc, še dobro da imamo doma dva, ker je cela familija na tej dieti. Bli je težko, ampak ko sem naslednje jutro stopla na vago in imela 2.5kg manj pa sem zajuckala od veselja.

Malo  spodbudnih besed za vas, ki vas post šele čaka.user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 20:50:41   
amy26
pozdravček, ste se pa vse nekam porazgubile se vidi da je bil danes lep dan
no danes je bilo pri nas na jedilniku

Z: banana
K: pica
V: potica

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VZTRAJNE-27.dan (OH)
27.5.2006 21:43:57   
CosmoGirl
Se opravičujem za včeraj... sploh mi ves dan ni uspelo priti do računalnika. Držala sm se pa še zmeri... in ja... še zmeri vztrajam. user posted image

Dons je pa blo pa tkole...

Z: kava, sadje sm pa čist pozabla dons
K: testenine z doma narejeno paradižnikovo omako, solata
V: torticaaaaaaaa, čokojadaaaaaaaaaa user posted image user posted image

No... jutr pa spt sadje... jeeeeeuser posted image pol pa še vodni... se bomo fajn spucale... komi čakam... do takrat pa... fajn se mejte... papa...

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?