|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 6:44:58   
Urša
Dan!
No,pri meni je malo bolj zadovoljiv rezultat kot zadnjič, tko da je še upanje!user posted image user posted image user posted image  Torej, -1,5...skupaj -6kg.

Današnji jedilnik je pa tak:
Z:marelice
K:pečen krompir, zelena solata
V:kisel krompir s kumaricami

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 7:08:54   
dory
No pri meni je slo pol kilce dol, se pravi mam vsega skup -5,5kg...
 
Dones bom pa ce se bo dalo na vodi in v skrajni sili na sadju, saj je lunca :)

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 7:22:36   
anitaz
Jutro!

Pri meni je še vedno isto, oz. je blo vmes že mal manj,ampak je šlo spet mal nazajuser posted image  -torej -5 kg.

Dons pa:

Z: kofe
K: prebranac al pa krompir (ne vem še)
V: pol kosila


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 7:58:44   
Tejči
Hojla,

pri meni je šla tud malenkost dol, kar je zelo zadovoljivo, glede na to, da sem kr pošteno grešila. Od danes pa spet po starih poteh naprej!
Torej, sedanja teža: -6 kg.

Jedilnik pa bo tak:
Z: jabolko
K: pečen krompir
V: enako

Lep sončen dan vsem skupaj!

p.s. MojcaH kje si se nam pa ti zgubila????

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 9:49:24   
amy26
No pri meni je šlo tudi nekaj dol -1,2 kg, tako da je sedaj skupaj - 5,6 kg

današnji jedilnik:
Z: kava + jagode
K: rižota + zel.solata
V: pol manj

lep sončen dan vsem

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 10:37:20   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz sem se pa danes pri vsej ponedeljkovi jutranji noriji pozabila stehtat. Doma bom pa njabrž šele enkrat zvečer, tako da težo javim jutri zjutraj.

Danes bo pa krompirček grel moj želodček, vendar na žalost šele zvečer ker prej ne bo možnosti. Od sadja sem ravnokar pojedla 2 jabolka in bo še dooooolga do večerje. Mi ni zneslo da bi si kaj za seboj pripravil. Bom pa kakšno kavico več spila. user posted image

Pozdravček!

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 16:55:12   
Teni_
Punce, jaz pa ssem vas popolnoma zapustila. Bi prosila, če bi lahko katera druga naredila seznam.Obljubim, da bom naslednji teden spet pridna in ganaredila jaz. Ta mala mi je zbolela, tako, da jem, ko je čas, včeraj smo imeli krst in sem jedla vse kar je bilo. Torej, en kg več kot prejšnji teden.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 17:07:27   
Tejči
O mojčicauser posted image  Upam, da se hitro pozdravite! Jaz sem tudi med porednimi ta teden, sem na koncu z živčki zaradi izpita in se samo s čokolado bašem. Sicer kile ne grejo gor, pomaga pa malo. Bom pa probala jaz naredit seznam.
MojcaH, ti imaš potem koliko - kg? 2,6 ali 4,6?

Hitro okrevajte, da bomo lahko spet kako tortico skupaj popacaleuser posted image

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: VZTRAJNE-43-dan(Š)-tehtanje
12.6.2006 17:21:40   
Teni_
Hvala. Si prav napisala 2,6, ker sem dobila eno kilo gor.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?