|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 7:29:08   
XANA
RAVNOKAR SEM NAREDILA PRVI POŽIREK. ČEZ EN TEDEN VAM BOM POVEDALA, ČE JE KAKŠEN REZULTAT.
A GA KATERA ŽE PIJE?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 7:29:52   
Anonimen
No, rti kar pridno pij in javi rezutat. Me zelo zanima.

(odgovor članu XANA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 7:47:37   
Anonimen
soseda je pila. Pa se nič ne vidi. Je sam "šimfala" to zadevco.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 8:19:28   
April
A še kar nasedate takim bedarijam user posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 8:29:06   
XANA
hahaha, april, če je res bedarija...saj veš: dober glas seže v deveto vas, slab pa še dlje.
ne morem kritizirat zadeve, ki je ne poznam.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 9:59:20   
April
saj ni treba zadeve poznat. Dostikrat se moramo tudi sami zaščitit pred tovrstnim zavajanjem s tem da malo razmislimo o vsej zadevi. Da lahko komentiram sem si pa pogledala oglas.

Prvič, lahko je obupanim ljudem prodati mačka v žakju.

Drugič oglas vsebuje polno psiholoških trikov za povečanje prodaja, npr. nimate kaj izgubiti, denar ob neuspehu vrnemo nazaj... No pa malo razmislimo, dosti ljudi bo za neuspeh krivilo samega sebe, ker se ne bodo držali načrta do pikice natančno. Nekateri se bodo bedasto počutili, ker so spet zviseli in bodo zato hoteli čimprej pozabiti na v se skupaj. Nekaterim se enostavno ne bo dalo ubadat s formalnostmi ob vračilu denarja. Tudi če jih bo 80 % zahtevalo vračilo denarja (kar pa močno dvomim) bo zaslužek podjetja vseeno tolikšen, da se jim je splačalo izvesti projekt.

Tretjič že sama oblika oglasa je kratkomalo smešna. Gospodična je slikana prej in potem. Če bolje pogledaš vidiš, da je na obeh slikah enako težla. Na eni so jo oblekli v puli, vanj zatlačili še kaj in ji lase počesali za ušesa, kar obtično doda par kg. Rokice, ki ven štrlijo so pa vseeno suhcane. Tudi toliko se niso potrudili, da bi na sliki bil avtentičemn primer izgube kg. To vse samo kaže na to, da so v oglas včožili res minimalna sredstva.  Še jaz ti lahko zdaj boljši oglas naredim.

Itak pa je samo vprašanje časa kdaj se bo omenjeno podjetje znajdlo v rokah organov Zveze potrošnimov SLO.

Če bi res rada shujšala pa se pridruži eni od skupin na tem forumu. Jaz punce spremljam in jim ploskam, da so tako daleč prilezle samo s vojo trdno voljo. Mogoče se jim pa pridružim v novi skupini marca.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 10:44:46   
XANA
APRIL, TUDI LOČEVALNA NE POMAGA DOSTI, ČE SE NE GIBLJEŠ.
DRUGAČE, KAJ NAJ TI POVEM: LAHKO BI SE SPUSTILA V DISKUSIJO A TABO, AMPAK ŽAL NE MOREM, KER SAMA NE BI NAROČILA TE ZADEVE (SEM ZELOOOO SKEPTIČNA). KER PA MI JO JE MOŽ PRINESEL POD NOS, JO PAČ PIJEM. NISEM VIDELA OGLASA, NE VEM V KOLIKŠNEM ČASU SHUJŠAŠ, VEM SAMO TO, DA BOM PO 21 DNEH POSLALA STEKLENIČKE NAZAJ, ČE NI TO TO.
SICER SE PA SAMA DRŽIM LOČEVALNE OD 06.FEBRUARJA.
IN NAJBOLJ SMEŠNO JE TO: ZA BORIH 5 ODVEČNIH KG......

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 11:03:51   
April
kaj zdaj to pomeni za borih 5user posted image

A da bi rada izgubila 5 kg al da si tok že shujšala. Ker če si jih že sklatla dol pet kg je to super. Ne vem zakaj bi se pritoževala saj to je res že kar lepa redukcija. Itak pa jenajbolj počas hujšat, nekateri celo ne priporočajo več kot pol kilce na teden.

papa pa srečno

p.s. mož nej pa kar sam razne zvarke pijeuser posted image

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 11:27:16   
XANA
Ne, ne sklatla sem mogoče 1,5 kg. še 5, pa bo.
sem si komaj včeraj omislila eno vago.
ampak veš, začela sva skupaj z možem, on je obupal, jaz se pa včasih prav bojujem sama s sabo, ko onadva s tamalim klatita piškote ko ni OH dan, jesta jogurte, ko ni proteinski dan,...
najbrž se bom tudi jaz pridružila puncam na rr, tudi če so začele prej, lih za podporo.
no, prvič mi je pa uspelo: 6 mesecev po porodu sem se lotila te 90dnevne diete in spravila 13kg dol, (mož 22).
v glavnem; tako sem mislila: da bi se držala te 90 dnevne diete in spotoma še ta zvarek pila. Tko suha kot sem bila pred porodom, pa najbrž ne bom nikoli več.user posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 11:44:08   
April
evo potem se pa midve lahko čist fino spodbujava. Jaz bi se jih tud dobrih pet kg z veseljem znebila. Jih mam že poln kufer. Res tok težko jih prenašam, da jim zdaj pa res napovedujem vojno.

Pri men je pa možek šlang, pa prav da on je samo zato da živi. Lucky him.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 12:11:12   
XANA
no, april, pol pa začni kar zdaj takoj: jaz imam danes 1. dan: mesni. pridruži se mi, tudi če si že malicala. saj je teh 90 dni namenjenih od 18 do 25 kg, medve pa imava LE 5 kg preveč. lih tok, da si starih hlač ne morem oblečt, a so mi majčke ozke in superge tiščijo.
in da me moja moška trepljata po riti, k se jima fajn zdi, ker miga pol še 10 minut.
dej, pridruži se mi, da ne bom tako sama samcata s temi kilamiuser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 12:25:02   
April
v petem mam rojstni dan in se torti ne odpovem. Sicer bi jo v petek za večerjo mlahko jedla, ampak mislim, da ne bi sam pri koščku torte ostal.

Da bi pa že takoj tok grešila, to pa ne. Se ti v nedeljo pridružim oz. lahko že v soboto, ko nameravam po grešnem petku vztrajati na sadju.

Pa še to, jaz mislim dietkat na izi, ne več kot kilo na teden. Sine je kjub desetim mescem še skoraj cel dan na moje zize priklopljen, zato bom tud malo prikrojila vso stvar.

Torej jaz se ti pridružim v sobota na sadni dan. Cilj pa je 61 kg, če bi šlo pod 60 bi blo pa sploh the best.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 13:28:27   
XANA
AHA, OK. SOBOTA JE TUDI MOJ SADNI DAN. SI BOVA V PETEK DALI ŠE ZADNJO MORALNO PODPORO, KER V SOBOTO PA NE SEDIM ZA RAČUNALNIKOM (GA IMAM V SLUŽBI). MOJ CILJ JE 58.
JAZ SEM ZA, DA GREVA DJETKAT BOLJ NA IZI, AMPAK APRILA PA BOM ŽE MORALA IMET NAJVEČ 58KG.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 17:22:43   
Naja30
Da vskočim v tole zanimivo debato: glede "borih" 5 kg - pejta si pogledat v mesnico, kako izgleda 5 kg špeha. Mislim, da je 5 kg kar težko dol spravit, seveda s tem ne mislim 2-3kg tekočine, ki je je v našem telesu preveč in gre takoj dol. pol pa kar mislimo, da smo shujšali, v bistvu je pa to šele začetek.

Pa še to - z 90dnevno dieto se lahko fajn shujša tudi brez telovadbe, je pa tako, da včasih ljudje, ki izgubijo nekaj kg, nekako pridobijo željo po gibanju.

Sam toliko.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Začetek pitja drainaslima
22.2.2006 19:31:54   
April
ja naja3 saj je še dobr zavedam, da je pet kil več kot se sliši. Pa še zelo težko jih bo izgubit, sploh pa ker je to zadnjih 5 kg do idealne teže. Jaz sem nazadnej imela pod 60 kg v srednji šoli. Upam, da ne bo potem telešček težko obdržat.

XANA kako ti je šlo danes? Jaz nisem kej dost jedla, se kar šparam za v petek, da eno super torto zmažem. Pa dragi je že penino dal na hladno. Kakšn deci ga pa bom tud če dojim saj sem se dost dolg abstinirala. 9 m nosečnosti in 10 m, ko sem dojilja nisem še pila, tak da bom od enga deci sigurno zadetauser posted image .

Nočko punce, grem spat, sem čist zdelana.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 7:26:23   
XANA
Naja3, borih 5 kg res ni malo, sam nisem mislila tako, ampak sem hotela poudarit, da jih bom sigurno dol spravila. sem bila malo ironična- kao in 90dnevna in drainaslim in telovadba za borih 5 kg. izrazit sem hotela optimizem.
April, sem se dobro držala včeraj. spila 1 liter tekočine, ki je ponavadi ne, pojedla 2 ribja fileja in špinaco, za večerjo pa jogurt, ker se mi ni dalo jest in pogrevat ribo.
bo bo.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 9:32:46   
April
Jaz bi tud osliče jedla, mi že tok kruli. A za prvo silo se že špagetki v loncu kuhajo. Danes bom zgodnja s kosilom, ker grem potem v mesto. Tudi sicer jem tam nekje okol enajste, je pa zato večerja že ob petih.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 9:41:42   
XANA
JAZ PA IMAM KOSILO ŠELE OB 4. ZDAJ PA ODSTOPAM SVOJ PC RAČUNALNIČARJU, KI MI BO MENJAL MONITOR. KOLIKO DNI TO TRAJA, PITAJ BOGA. UPAM DA SE JAVIM ŠE KAJ DANES.
LP, PA DOBER TEK!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 9:55:04   
April
Hvala.. Še pred deseto je kosilo že varno v želodčku. Zdaj pa po opravkih.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 11:23:26   
XANA
WAW, IMAM NOV MONITOR, TA TANKEGA. KONČNO JE PRIŠLO TUDI DO NAS TO NOVO LETO, KER SO NAM OBLJUBILI ZA BOŽIČKA.
NO, MEDTEM KO TVOJ ŽELODČEK PRIDNO PREBAVLJA ŠPAGETE, PA SE MOJ ANES TOLAŽI Z:
DVEMA KAVICAMA, 1 KARAMELO, 1 BANANO IN 0,5L ZVARKA (PODOBEN OKUS ZALI HARMONY). ZDAJ GA BOM POTEŠILA ŠE Z ENO JABOLKO, OB ENIH PA JE KOFI TAJM. KOSILO BO OKOLI 4 - SPOMLADANSKI RIŽ. BI REKEL MOŽ: A ZDAJ TEJ SIROMAŠIJI OD RIŽA Z GRAHOM REČEŠ SPOMLADANSKI RIŽ?

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Začetek pitja drainaslima
23.2.2006 15:02:28   
April
no zdaj je pa še en sirov burek padu notr. Dost mam za danes, sem tok sita.

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Začetek pitja drainaslima
24.2.2006 7:45:10   
XANA
Vse najboljše, April. danes se napapcaj vsega po malem, malo B, malo Š, malo oh, sam da ti ne bo slabo jutri. pol pa greva zares....
včeraj ni bila moja dieta ničemur podobna. do 18ih je blo super, pol pa....ma rajš niti ne komentiram - sem združila dva dni v enega. packa!

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Začetek pitja drainaslima
24.2.2006 9:16:00   
April
Hvala.

Jaz sem že pozajtrkovala slastne piškote, za kosilo bo kakšen krof, za večerjo pa torta. Vsaj mešala ne bom user posted image .

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Začetek pitja drainaslima
24.2.2006 14:01:20   
XANA
Želim ti uspešno mastitev user posted image  user posted image . samo še danes, naj ti bo, ker praznuješ. jutri pa veđetabls cel dan.

če želiš, lahko odpreš novo temo, v stilu: SOLITARKE, da naju še kdo moralno podpira. mene med vikendom ne bo za pc, pridem v poned., vsa shujšana. hahaha.

jutri se bom vagala in potem vpisala kile, da lahko primerjamo, kok smo pridne.


(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Začetek pitja drainaslima
24.2.2006 15:37:10   
April
ok, se slišmo v ponedeljek.
Jutri pa zeres!

(odgovor članu XANA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?