|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zalostna!!!
12.9.2007 15:42:38   
_Beky_
user posted image user posted image user posted image user posted image punce naj vam povem,da se je vceraj pokzalauser posted image ,pa tako sem bila vesela  da sem noseca nikoli vec nebom verjela tem testom za nosecnost,do konca so me razocarali res user posted image .Pocutim se tako kod da bi se mi podrl cel svet tako mi je hudouser posted image Se pisat ne morem vec zelim vam samo da bi vse zagledaleuser posted image ,in da se nebi nikoli kaj takega zgodilo vam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil bonnie_ -- 13.9.2007 8:44:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 15:47:15   
Anonimen
A ti je pred M pokazalo +?

Ker mogoče pa si bila nosečka, pa je šlo pač naprej. Se veliko nosečnosti tako zgodaj konča.user posted image
Ker to je zelo, zelo redko da se test zmoti v pozitivno.

Lahko pa da si še vedno noseča pa pač krvaviš? Moja kolegica je tudi krvavela ko še ni vedela da je noseča, je mislila da je pač M, naslednji mesec je pa ni bilo, je delala test, je bil +, šla do G ki je ugotovil da je že več kot dva meseca noseča.

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 15:48:03   
Anonimen
Ne obupat. Vem kako je, če se veseliš in se potem pokaže user posted image
Daj ven iz sebe, zjoči se, potem pa glavo pokonci. Tudi ti boš -in me vse imela trebuščka zelo kmalu.user posted image

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 15:59:43   
Anonimen
user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 16:03:04   
polma
Drži se!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 16:08:39   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,punca drži se in zapomni si upanje umre zadnje.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 16:11:36   
Inigo
nič jokat! vse bo še dobro in slej ko prej boš zagledala user posted image ... user posted image mogoče si pa res noseča in ena od tistih krasnih izjemic, ki bodo kmalu dobile user posted image . skratka ne obupat!!! upanje umre zadnje

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 16:16:24   
oktavija
user posted image  Beky,
dej ne joči več, tudi meni se je zgodilo isto. Mormo upat in glavo dvignat, da bomo uspele kmalu ugledat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !

user posted image Objemček za vse, pa srečno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 17:32:53   
Naja30
Tudi zate bo spet posijal sonček, samo ne obupaj! user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 17:34:51   
macka27
Ne obupaj in misli pozitivno , pa ne jokatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sej enkrat boš zagotovo zagledala magični user posted image user posted image

_____________________________

Nushy

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 17:40:50   
amor real
Tudi jaz sem dane razočarna  user posted image , ampak le pogumno naprej user posted image

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 19:40:57   
mihi78
beky, lahko pa da si res bila (si) noseča. Pri mojem zadnjem, tretjem, SS bi jaz tudi mislila, da se je user posted image pač pokazala s petdnevno zamudo. Ampak sem prej naredila CB in je bil pozitiven. Žal je šlo naprej. Je pa bilo kot malo močnejša user posted image pa tudi nekih bolečin ni bilo. Kakorkoli že, glavo pokonci po M pa spet v AKCIJO! Pa en velik user posted image za tolažbo!

(odgovor članu amor real)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 19:52:22   
nynna
Jest sem pa imela menstruacijo čeprav sem bila noseča. bila je le malo bolj šibka in manj časa je trajala. ne šečist obupat, Držim pesti.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 20:54:08   
_Beky_
Zivjo punce se opravicujem,ker zamujam z odgovorom.Najprej se vam zahvaljujem za vse vase besede,ter pojasnila.Naj vam povem,da sem spet v dvomih saj ste napisale,da sem lahko noseca tudi ce mamuser posted image user posted image .Moja krvavitev je taka kod ste jo opisale je zelo sibka glih tolko da jo je,bolecin nimam.Se pa je pojavila tako naj opisem:Z mojmu dragijem sva pred vcerasnjim kar veselouser posted image nakar sem med odnosom zacutila bolecino zgledalo je tako kod ce bi se necesa dotaknil notri veem da se slisi smesno ampak tako sem obcutila.No po koncanemuser posted image sem se sla umit v kopalnico sem se obrisala vendar ni bilo nobene krvi.Naslednjo juto se pa obrisem ter zagledam kri tako bl svetlo vse do danes na ulozku imam sem ter tja kaksno kapljico krvi ko se obrisem pa tudi.Zdaj pa vas vprasam kaj svetujete.Rada vas imamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 20:55:03   
Naja31
Svetujemo lahko samo obisk pri G.

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 20:55:33   
teja*
Ja res je, lahko si tudi kljub krvavitvi noseča. Tako se je tudi meni zgodilo letos februarja. Zanosila sem med 10. in 15.2., pa sem še dobila menstruacijo 23.2. Dobila sem jo ravno tako kot vseskozi, 31. dan, le 5 dni je trajala (1 dan manj, kot ponavadi). Da sem pa noseča že 5 tednov, pa sem zvedela 5.3. Vse je mogoče.

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 20:57:07   
Blejka26
jutri pojdi takoj po nov test in če pokaže pozitivno pokliči ginekologinjo-ginekologa in mu povej.Tako boš najbolje in 100000%prepričana.Želim ti vso srečo

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:12:49   
_Beky_
Ja punce danes zjutraj sem klicala gin.oglasila se mi je sestra in sem ji pac povedala da mi je tolk casa zamujala pa da sem jo zdaj dobila in,da je test pozitiven in veste kaj sem  dobila v odgovor,da pac takrat ko sem narocena in to je 24.10.naj pridem pa povedala da ce bi mi user posted image zamujala tud do 3 mesece,da to ni nc narobeuser posted image user posted image nisem vedela kaj naj naredim pa sem rekla samo adijo to sem prvic slisala pa ,ceprav sem stara komej 22 let ali mi lahko to kar je rekla sestra potrdi.pa hvala vam za odgovore ter nasvete,ker jaz nisem tako izkusena zato mi kakrsen koli nasvet prav prideuser posted image

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:14:45   
Anonimen
Pokliči G, povej da imaš pozitiven test in da krvaviš - te bo takoj vzel.

Una sestra je pa mal čudna. Ti ji kar povej da si noseča in krvaviš in da ti pripada pregled ker je nujno.


< Sporočilo je popravil karin24 -- 12.9.2007 21:16:29 >

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:16:18   
ritka
Tudi jaz mislim da si srečka osečkauser posted image ...... ne tako hitro obupatuser posted image

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:19:11   
ritka
jaz bi zamenjala G in šla drugam še po drugo bolj pametno mnenje........ saj pa se ne more tako obnašat, orka dijo!


(odgovor članu ritka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:24:13   
_Beky_
Punce jutri bom naredila test in ce bo pozitiven grem direkt v porodnisnico pa kar bo bouser posted image hvala vam za nasvete sporocim jutri kako je bilo.

(odgovor članu ritka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:27:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: _Beky_

Punce jutri bom naredila test in ce bo pozitiven grem direkt v porodnisnico pa kar bo bouser posted image hvala vam za nasvete sporocim jutri kako je bilo.


To naredi ja.

Bom držala pesti, da je samo krvavitev in si srečka user posted image

(odgovor članu _Beky_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:32:43   
_Beky_
Punce res nevem kaj bi brez vasih nasvetov rada vas imamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zalostna!!!!!!!!!!!!
12.9.2007 21:36:49   
Pia73
Žalostno ampak jutri pa le pojdi na pregled morda pa ne bo tako žalostno. G te mora pregledat, če je test pozitiven ti pa krvaviš, čeprav rahlo. Ne daj se odpraviti!

Pa srečno! user posted image


_____________________________

Ja, ja,...

(odgovor članu _Beky_)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?