|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dobro namazani...
26.10.2006 8:34:19   
levinj@
... kondomi?

Imam težave s suho nožnico. Sedaj si pomagava z lubrikantom, vendar bi želela najti kakšen bolj namazane kondome... Pa ne kakšne prav debele user posted image ... Prosim za pomoč!

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 9:34:44   
total
Jih nikoli ne uporabljava,tako da ti težko svetujem....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu levinj@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 9:39:44   
Zahi
sam jih sovražim user posted image

od kolega sem pa slišal, da so najbolj "vlažni" EROTICA od PowerPlaya..

kupi si pa sex-gel.. bo čisto vsak kondom dovolj vlažen..

(odgovor članu levinj@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 10:41:48   
Sita
Pred kakimi desetimi leti sem potožila ginekologinji, da mi pri odnosih skoraj zmeraj nastane kakšna ranica, ker je moja nožnica suha. Ginekologinja je pa rekla, da ni suha, da je vse normalno. In da suha postane šele, ko prideš v meno. In mi je dala neko mažo, s katero jo mažejo tiste, ki so v meni, samo mi je zatrjevala, da res ni suha in da je zagotovo ne rabim.
Nikoli se nisem namazala s to kremo.
Kajti še preveč postane mokra, če te partner pej dobro zrajca. Pomaga ti lahko tudi slina. Mene je zmeraj polizal oziroma namazal s slino, predvsem pa pomaga, da te prej močno vzdraži. Nič drugega ni potrebno.
No, zdaj, v srednjih letih pa tudi to ni potrebno, ker sem takoj mokra, že ko me pogleda in se dotakne ...user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 11:28:14   
baguSka
Kajti še preveč postane mokra, če te partner pej dobro zrajca. Pomaga ti lahko tudi slina. Mene je zmeraj polizal oziroma namazal s slino, predvsem pa pomaga, da te prej močno vzdraži. Nič drugega ni potrebno.


user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 11:39:48   
Taula
Ja Zahi vsi pač ne morejo uporabljati tablete in imajo kondome, z tem ni nič narobe. Preden sva midva začela delati user posted image  sva uporabljala kondome od Durexa. Eni so ful tanki in vlaži, eni pa čisto zanič.user posted image
Spomnim se da so dobri bili eni v rdeči škatlici, imena se pa ne spomnim. Vem da je gor narisan hudiček.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 11:47:59   
baguSka
vsi pač ne morejo uporabljati tablete in imajo kondome


Jaz recimo ne uporabljam ne enega ne drugega... Samo zascito 'spricporiti'.user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 11:54:45   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

vsi pač ne morejo uporabljati tablete in imajo kondome


Jaz recimo ne uporabljam ne enega ne drugega... Samo zascito 'spricporiti'.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 12:28:02   
Taula
vsi pač ne morejo uporabljati tablete in imajo kondome

Jaz recimo ne uporabljam ne enega ne drugega... Samo zascito 'spricporiti'.


Predlagaj to kaki 16 letnici katera ne more jemati tablet, tipo pa sovraži kondome.


_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 13:04:09   
BLAŽIKA
Jaz recimo ne uporabljam ne enega ne drugega... Samo zascito 'spricporiti'.


Ta pa je taboljšauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dobro namazani...
26.10.2006 13:26:51   
Samoyedka
Baguska user posted image user posted image A tak se temu strokovno reče? user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?