|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čišča po CR
24.4.2008 15:25:47   
kekec in mojca
Sem 15 dni po CR, moja čišča je pa že čisto šibka. Včasih po cel dan ni nič krvava, ampak samo rumena, potem se zvečer ali čez noč vložek obarva malo krvavkasto. Je to normalno? Kako dolgo traja čišča po CR?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čišča po CR
24.4.2008 16:14:29   
dadica
Sem 6 tednov po CR in sem imela čiščo skoraj 5 tednov, nato je bilo samo še malo izcedka in nato po 3 dneh spet krvavitev. Sedaj že 3 dni krvavim, sicer ne močno, ampak je sveža kri. Mogoče pa je že Muser posted image . danes imam poporodni pregled pri G in bom videla kaj mi bo rekla!

lp dadica

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čišča po CR
24.4.2008 18:03:48   
dido
Dadica, čisto možno, da je že menstruacija. Enako je bilo pri meni. Cca.3.tedne po CR sem krvavela, nekaj dni nič, pa potem malo. No, ko je čišča se čisto nehala, sem zopet krvavela in sem takoj posumila na menstruacijo, kar mi je potrdil tudi ginekolog. Torej sem kljub polnemu dojenju, dobila menstruacijo cca.2 meseca po rojstvu

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čišča po CR
24.4.2008 21:37:06   
Blejka26
to je čist normalno..jaz sem tud kmalu po cr mislila da je že konec,pol se je pa spet pojavilo..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu dido)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čišča po CR
25.4.2008 7:01:30   
mala pikica
Moja čišča po CR je trajala približno 6 tednov. Ni bilo veliko krvi, brez vložkov pa tudi nisem mogla biti. Proti koncu je bila seveda že rumenkasto-rjava.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čišča po CR
25.4.2008 13:49:45   
Margareta
8 tednov

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čišča po CR
26.4.2008 12:18:42   
Katja 271
Me veseli, da se je odprla tale tema, ker tudi mene zanima tale krvavitev po CR. Tudi jaz sem 10 dni po operacji, ampak imam drugačen problem, saj je moja krvavitev še vedno precejšnja. Dnevno porabim cel paket Vir Natur vložkov. Zdaj me pa zanima kako močno ste krvavele ve? Po kolikem času se je pri vas začelo zmanjševati?

Še to me zanima: na odpustnici iz bolnice piše, da v primeru obilnejše krvavitve takojšnja kontrola. Kaj se šteje za obilnejšo krvavitev?

Hvala za odgovore!

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čišča po CR
26.4.2008 15:20:15   
Margareta
Katja 271, jaz sem 14 dni kar veliko krvavela, tako kot pri močnejši menstruaciji, potem 1 mesec zmerno, zadnjih 14 dni, je bil pa bolj izcedek. Ampak, kot sem napisala, vsega skupaj je trajalo 8 tednov in to obakrat pri obeh CR.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Katja 271)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čišča po CR
2.5.2008 14:25:33   
Nefretiti
Jaz sem krvavela kot pri M. Trajalo je 3 tedne, po enem mesecu je bilo čisto normalno.

Če porabiš cel paket bi bilo mogoče dobro vsaj poklicat G. Lahko da ti je ostal kakšen del posteljice.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čišča po CR
3.5.2008 23:02:30   
lubicamoja
Meni pa je G rekel, da nekaj nebi smela krvaveti.. Tako, da je bilo kakšne 3 tedne sam tako približno kot izcedek..

(odgovor članu Nefretiti)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?