|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali.....
2.3.2011 14:33:06   
barni
Ej meni se pa zdi sam sex not in ven (kolikor sem razumela) 15 minut ful dolg. DAj se enkrat štopaj in "skači" 15 minut non stop.

No meni je to veliko. Čeprav se verjetno sliši malo. Pa še enkrat, govorim samo o delu not ven, ne pa o predigri.

(odgovor članu devo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali.....
3.3.2011 21:54:35   
picola1
Meni je 15 minut malo. Midva ponavadi seksava vsaj pol ure, in ja- not pa ven. Včasih, ko sva bla še sama, sva seksala tut po par ur skupaj, zdej so pač otroci in si to težko privoščiva, ker sva utrujena, ker naju vsaj eden od otrok zmoti, itak pa je čas za seks ponavadi samo zvečer, ko se mi res več nič ne da in komaj čakam, da grem spat...In partnerju včasih pride v tem času večkrat (je eden tistih srečnežev, ki jim lahko pride večkrat zapovrstjo) , včasih samo enkrat, občasno se celo zgodi, da mu celo ne pride...

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Drugače do sedaj, najdaljši sex je bil vedno 5- minut


  .... še za lušte ni



Se strinjam...Bomo na koncu ugotovili, da po tanovem odkar ima on probleme, seks traja celo 15 minut...



Ampak brez "konca" pri nejm seveda


No, to je pa druga stvar...Jst sem misla, da sam seks pač traja dlje in da mu na koncu pride, mogoče mal težje, ampak da mu...
Pa, a sta se o tem mogoče že kej pogovarjala? Al si tut ti ena tistih, ki je mnenja, da se o seksu ne pogovarja, ampak se sam seksa?


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali.....
3.3.2011 21:55:47   
picola1
Uradno objavljam, da mi je prvič uspelo citirat tako kot sem hotla...user posted image user posted image In to na temi o prihajanju...user posted image user posted image  

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali.....
4.3.2011 17:43:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


No, to je pa druga stvar...Jst sem misla, da sam seks pač traja dlje in da mu na koncu pride, mogoče mal težje, ampak da mu...
Pa, a sta se o tem mogoče že kej pogovarjala? Al si tut ti ena tistih, ki je mnenja, da se o seksu ne pogovarja, ampak se sam seksa?



ja, ampak ko sva nazadnje ene trikrat, mu ni prišlo. Želel, vendar ne,nato naslednjič s težavo. Zgovarja se sicer na živce, vendar ne vem. Pa zmeraj sva skupaj.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali.....
4.3.2011 17:44:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1
In partnerju včasih pride v tem času večkrat (je eden tistih srečnežev, ki jim lahko pride večkrat zapovrstjo) , včasih samo enkrat, občasno se celo zgodi, da mu celo ne pride...


hecaš? Moj še v vseh teh dolgih letih odkar sva skupaj ni zdržal več kot 20 minutuser posted image
Pa ko konča ni šanse, da še dalje sexa.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali.....
4.3.2011 19:54:53   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


No, to je pa druga stvar...Jst sem misla, da sam seks pač traja dlje in da mu na koncu pride, mogoče mal težje, ampak da mu...
Pa, a sta se o tem mogoče že kej pogovarjala? Al si tut ti ena tistih, ki je mnenja, da se o seksu ne pogovarja, ampak se sam seksa?



ja, ampak ko sva nazadnje ene trikrat, mu ni prišlo. Želel, vendar ne,nato naslednjič s težavo. Zgovarja se sicer na živce, vendar ne vem. Pa zmeraj sva skupaj.


Zakaj pa misliš, da se zgovarja? Če sta zmeraj skupaj, to pomeni potem, da te ne vara...al kako? Kje pa je v službi? Mogoče pa ima v službi kako?
Kaj bi lahko bil razlog za stres? Kaj on pravi o tem, zakaj točno je pod stresom? In kakšna blokada se mu naredi v glavi, glede česa?
A si mu povedala, da te to moti in da bi rada, da nekaj naredi na tem? Aha...berem, da on pravi, da rabi samo čas...Koliko časa pa? Vprašaj ga, kaj točno želi on od tebe v tej situaciji. Kaj on misli, kako mu lahko pomagaš.


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali.....
4.3.2011 19:57:35   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: picola1
In partnerju včasih pride v tem času večkrat (je eden tistih srečnežev, ki jim lahko pride večkrat zapovrstjo) , včasih samo enkrat, občasno se celo zgodi, da mu celo ne pride...


hecaš? Moj še v vseh teh dolgih letih odkar sva skupaj ni zdržal več kot 20 minutuser posted image
Pa ko konča ni šanse, da še dalje sexa.


Sej pravim, da je srečnež...user posted image in jst z njim...user posted image
Sam ni vedno tako, da mu lahko večkrat pride...recimo pol-pol, ostalo mu po enkrat (sam je pa res, da je velikokrat kmalu spet pripravljen za akcijo, če se meni da oz. glede na ostale okoliščine)


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali.....
4.3.2011 20:29:01   
K_a_t_i
Koliko je pa star? Koliko imata pa otrok in koliko so stari? "Delata" na dojenčku? Ga kaj grize?

Ma dejte no! Dvomim, da obstaja dec, ki vedno, ko ženska tako hoče, opravi vse gladko! Tko kot nam včasih pač ni, tudi njim kdaj ni. Pa če se mu je zdaj večkrat za povrstjo zgodilo, da ni šlo, je že zato nervozen in ne gre. Če ga pa še zraven sprašuješ, če bo pa zdaj vse ok pa če je kaj narobe, pol je pa že vnaprej logično, da mu vse "dol pade".


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali.....
5.3.2011 14:38:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

Koliko je pa star? Koliko imata pa otrok in koliko so stari? "Delata" na dojenčku? Ga kaj grize?



lepa srednja leta, otrok šoloobvezenuser posted image  Ne delava na dojenčku

(odgovor članu K_a_t_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali.....
5.3.2011 14:42:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


Zakaj pa misliš, da se zgovarja? Če sta zmeraj skupaj, to pomeni potem, da te ne vara...al kako? Kje pa je v službi? Mogoče pa ima v službi kako?
Kaj bi lahko bil razlog za stres? Kaj on pravi o tem, zakaj točno je pod stresom? In kakšna blokada se mu naredi v glavi, glede česa?
A si mu povedala, da te to moti in da bi rada, da nekaj naredi na tem? Aha...berem, da on pravi, da rabi samo čas...Koliko časa pa? Vprašaj ga, kaj točno želi on od tebe v tej situaciji. Kaj on misli, kako mu lahko pomagaš.



narobe sem se izrazila. Sem taki občutek dobila, kot bi ga trenutno ne tako privlačila. Mogoče sem preveč razcartana. Ne vem.
Zaposlen je podjetju, kjer so sami moški, tak da vem, da nima druge tam. je pa problem, ker je trenutno na čakanju že pol leta. Pravi, da ga to v podzavesti bega in mu ne da miru. Ok, saj bi verjela, vsi imamo probleme, jaz bi v takem primeru želela še več opore in bližine partnerja.

Sem mu povedala, da sem jezna, sva nekako na bojni nogi, ker sem mu rekla da nimam smisla se ukvarjat z njim, dokler bo takole. Pravi, da ga nočem razumet in da me ljubi.

(odgovor članu picola1)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali.....
5.3.2011 15:56:08   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


Zakaj pa misliš, da se zgovarja? Če sta zmeraj skupaj, to pomeni potem, da te ne vara...al kako? Kje pa je v službi? Mogoče pa ima v službi kako?
Kaj bi lahko bil razlog za stres? Kaj on pravi o tem, zakaj točno je pod stresom? In kakšna blokada se mu naredi v glavi, glede česa?
A si mu povedala, da te to moti in da bi rada, da nekaj naredi na tem? Aha...berem, da on pravi, da rabi samo čas...Koliko časa pa? Vprašaj ga, kaj točno želi on od tebe v tej situaciji. Kaj on misli, kako mu lahko pomagaš.



narobe sem se izrazila. Sem taki občutek dobila, kot bi ga trenutno ne tako privlačila. Mogoče sem preveč razcartana. Ne vem.
Zaposlen je podjetju, kjer so sami moški, tak da vem, da nima druge tam. je pa problem, ker je trenutno na čakanju že pol leta. Pravi, da ga to v podzavesti bega in mu ne da miru. Ok, saj bi verjela, vsi imamo probleme, jaz bi v takem primeru želela še več opore in bližine partnerja.

Sem mu povedala, da sem jezna, sva nekako na bojni nogi, ker sem mu rekla da nimam smisla se ukvarjat z njim, dokler bo takole. Pravi, da ga nočem razumet in da me ljubi.


Hm...to da je na čakanju zna bit, sploh za moškega, po moje zelo stresno...Moški imajo nekje globoko v sebi še vedno informacijo, da so oni tisti,k i morajo preživet družino, če ne niso dobri moški. Mogoče je to povezano tudi s spolnostjo...če me razumeš na kakšen način mislim...
Zakaj pa si jezna na njega? Oz. od kje misliš, da izvira tvoja jeza? Se počutiš zapostavljeno? Se ti je zamajal občutek lastne vrednosti, ker misliš, da mu nisi več tolk privlačna in potem odreagiraš z jezo? Probej mal raziskat svoje občutke-KAJ dejansko sploh občutiš...potem boš tut bolj vedla, kaj se dogaja s tabo, da odreagiraš z jezo. Ker po moje ga tvoje reakcije sam še bolj obremenjujejo in je to zanj še slabše. In težje, če ne čuti tvoje podpore.



_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali.....
5.3.2011 17:58:05   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Uradno objavljam, da mi je prvič uspelo citirat tako kot sem hotla...user posted image user posted image In to na temi o prihajanju...user posted image user posted image  


Končno ti je prišlo... kot si hotela.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali.....
5.3.2011 19:15:37   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: picola1

Uradno objavljam, da mi je prvič uspelo citirat tako kot sem hotla...user posted image user posted image In to na temi o prihajanju...user posted image user posted image  


Končno ti je prišlo... kot si hotela.



And it was sooooooo good!! user posted image


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali.....
8.3.2011 13:32:35   
devo
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: picola1


Zakaj pa misliš, da se zgovarja? Če sta zmeraj skupaj, to pomeni potem, da te ne vara...al kako? Kje pa je v službi? Mogoče pa ima v službi kako?
Kaj bi lahko bil razlog za stres? Kaj on pravi o tem, zakaj točno je pod stresom? In kakšna blokada se mu naredi v glavi, glede česa?
A si mu povedala, da te to moti in da bi rada, da nekaj naredi na tem? Aha...berem, da on pravi, da rabi samo čas...Koliko časa pa? Vprašaj ga, kaj točno želi on od tebe v tej situaciji. Kaj on misli, kako mu lahko pomagaš.



narobe sem se izrazila. Sem taki občutek dobila, kot bi ga trenutno ne tako privlačila. Mogoče sem preveč razcartana. Ne vem.
Zaposlen je podjetju, kjer so sami moški, tak da vem, da nima druge tam. je pa problem, ker je trenutno na čakanju že pol leta. Pravi, da ga to v podzavesti bega in mu ne da miru. Ok, saj bi verjela, vsi imamo probleme, jaz bi v takem primeru želela še več opore in bližine partnerja.

Sem mu povedala, da sem jezna, sva nekako na bojni nogi, ker sem mu rekla da nimam smisla se ukvarjat z njim, dokler bo takole. Pravi, da ga nočem razumet in da me ljubi.


To je čisto totalno služba problem.  user posted image  Samo ne ga sekirat in bit jezna nanj. Ne komentiraj. To je najboljš. Samo poslušaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?