|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šiv po CR
9.1.2006 16:09:19   
Anonimen
Tiste ki ste imele CR, ali ste uporabljale kakšno kremo zato, da je brazgotina od šiva zbledela? Sama imam predel okoli šiva še vedno precej trd in  tudi zatrdlino pod samim šivom, pa me zanimajo vaše izkušnje glede tega.

LP
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šiv po CR
9.1.2006 17:10:47   
mamči
Sicer sem rodila 2x - ampak ne s CR. Vem pa, da pomaga masaža npr. z mandljevim oljem ali oljem šentjanževke, ki mehča brazgotino in s tem pripomore k lepšemu izledu le-te.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šiv po CR
9.1.2006 18:19:35   
Anonimen
3x sem rodila s cr, pa nisem nikoli uporabljala nobene posebne kreme ali kaj podobnega. Po drugem je res malo dlje trajalo, da je brazgotina zbledela in se omehčala, sedaj po tretjem pa je že vse ok, pa je ot tega 5 mesecev.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šiv po CR
9.1.2006 18:21:18   
cmokec
Pri meni je rezano drugič, pa imam po 2,5 mesecih vse v redu. Nisem pa nič mazala, samo takoj po porodu sem nekaj časa pridno spirala večkrat na dan.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šiv po CR
9.1.2006 23:52:33   
KODA
2X sem imela c.r,pa se nisem z ničemer mazala.Rana je sčasoma sama od sebe zbledela.Me ne moti.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šiv po CR
10.1.2006 7:43:03   
dory
Jst sem mela contrakel....mazala se nisem redno, danes leto pa pol po CR siv skorajda ni vec viden :)

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šiv po CR
10.1.2006 7:52:48   
Mina1
2x sem rodila s CR in obakrat sem mazala prav s kremo za šive oz. brazgotine. Imam kar lepo zaceljen šiv oz. rez in glede na to, da so 2x zarezali, ni panike.

Škoda, da teh stvari okoli CR ne delajo lasersko (razen seveda, če ima močne zveze in tako), ker potem se sploh nič ne bi videlo.

Šiv se vidi in se vedno bo, vse je odvisno tudi od kože in kako so rezali in potem zašili. Nekaterim mamicam ostane grda brazgotina, ampak tako pač je.


_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šiv po CR
13.1.2006 14:08:55   
mujcek
Jaz sem 6 tednov po porodu in imam tudi tisti predel trd in koža se mi zdi bolj občutljiva, pa tudi zaceljeno še ni (krasta). Nisem pa z ničemer mazala!!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šiv po CR
13.1.2006 14:17:29   
Emm
Ne jst si tut nisem z ničemer mazala in 1 leto po porodu z CR je samo še črta in spomini na trenutek, ki mi je za vedno zaznamoval življenje in podaril nasmešek na obraz.user posted image

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šiv po CR
13.1.2006 15:32:41   
cuma
Jaz sem imela CR pred 6 tedni. Rana se mi je zacelila že v porodnišnici, tako da sem bila brez gazice že drugi dan. Predel okoli oz. tik pod šivi je še malo trd, me pa nič ne moti. Nikoli si nisem mazala brazgotine, res pa je, da so me zelo lepo zašili in je verjetno zato čisto tanka in neproblematična.user posted image
Lp cuma

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šiv po CR
20.1.2006 19:11:46   
rumena
Jaz pa si mažem s kremo Contratubex in se mi zdi uredu, čeprav se verjetno prav tako lepo zaceli, tudi če si z ničemer ne mažeš. Odvisno od kože in šivov.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Tatu med dojenjem – je varno?
Življenje se je obrnilo na glavo, pridružil se vam je nov član. In kot mamica si želiš, da bi s tatujem za vedno obeleži...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?